אסלה תלויה עם מיכל הדחה סמוי

אם גם אתם מעוניינים בעיצוב נקי ואלגנטי של אסלה תלויה עם מיכל הדחה סמוי, הגעתם למקום הנכון. לפני שאתם רצים לקנות את המוצר, יש מספר דברים שכדאי לדעת להיות מודעים אליהם. לאסלה תלויה עם מיכל הדחה יש הרבה יתרונות אך היא לא תמיד הפתרון המתאים. 

יתרונות של אסלה תלויה עם מיכל הדחה סמוי

במקום אסלה רגילה העומדת על הרצפה, עם מיכל הדחה גלוי (ניאגרה), אסלה תלויה מחוברת ישירות לקיר בתליה על גבי מנגנון נסתר, ומרחפת מעל הרצפה. מיכל ההדחה (הניאגרה) חבוי בתוך הקיר עליו האסלה תלויה. כל מה שניתן לראות הוא את כפתור הפעלה של מיכל ההדחה. 
בין היתרונות הרבים אפשר למנות בראש ובראשונה את העיצוב. אסלה תלויה עם מיכל הדחה סמוי מספקת עיצוב נקי, מודרני, אלגנטי ויוקרתי לחדר השירותים. בנוסף, אסלה תלויה משחררת את הרצפה כיוון שהיא מחוברת לקיר ולא עומדת עליה. עצם העובדה שהאסלה מרחפת מעל הרצפה נותן מראה פתוח, והיתרון הגדול ביותר הוא האפשרות לנקות תחתה את רצפת החדר. אפשר להעביר מגב או מטלית מתחת לאסלה להיגיינה מושלמת, ולא להיאבק בלכלוך המצטבר בחיבור בין האסלה לרצפה. 

מהן התשתיות שיש להכין להתקנת אסלה תלויה עם מיכל הדחה סמוי

על מנת שאפשר יהיה להתקין מיכל הדחה סמוי ואסלה תלויה, יש צורך בקיר שיכול להכיל את אותו מיכל ההדחה. אם הקיר כבר קיים, אז ההתקנה אינה מורכבת. אם לא, יהיה צורך לבנות עיבוי קיר על גבי הקיר הקיים (אפשר גם מגבס המתאים לחדר רטוב) בעומק של כ 15 עד 20 ס"מ, תלוי בגודל מיכל הדחה בו בחרתם. הקיר לא צריך להיות לכל גובה הקיר, למרות שתוספת כזו יכולה לתת מראה נקי יותר. 
אפשרות נוספת היא חציבת הקיר הקיים לעומק מתאים לקליטת מכיל ההדחה. זאת כמובן אם הקיר המדובר מספיק עמוק לכך. את הקיר בו מותקן מיכל ההדחה יש לבסוף לחפות בקרמיקה. 

עיצוב חיפוי קיר באזור האסלה 

את עיצוב הקיר באזור האסלה, יש לתכנן היטב, במידת האפשר. אם מדובר בשיפוץ או בניית חדר שירותים קומפלט, כדאי לבצע תכנון של פריסת כל האלמנטים בחדר כגון האסלה, חיפויי הקיר ועוד.
לדוגמה, ניתן לתכנן את חיפוי הקיר כך שקו החיבור בין האריחים יהיה ממורכז לפי מרכז האסלה, כך שיהיה אסתטי ככל הניתן. אם רוצים, ניתן גם להשתמש בחיפוי שונה משאר החדר כדי ליצור עניין עיצובי נוסף. יש להיות זהירים עם אפשרות זו, במיוחד אם האסלה נמצאת בתוך חדר אמבטיה - שם לרוב לא תרצו למשוך את העין לכיוון האסלה אלא לאלמנטים אחרים בחדר. אל תשכחו את אזור המדף שנוצר מעל קיר מיכל ההדחה. דווקא הוא מאוד פרקטי וניתן למקם על גביו פריטים שונים (המלצה - מיכל זכוכית עם סבונים צבעוניים ריחניים, עציץ, פסל ועוד). ניתן גם לבחור בגוון קרמיקה אחר למדף כדי למשוך את המבט דווקא אליו (במקום לאסלה) ולפריטים המוצגים עליו. 

אם יש לכם שאלות נוספות בנושא אסלות תלויות ומיכלי הדחה סמויים, אתם מוזמנים להתייעץ עם המומחים של משיח קרמיקה וכמובן לבקר באולם התצוגה הענק ולהתרשם מההיצע ומהמגוון הרחב שהחברה מציעה. 
 
ההצעות המנצחות שלנו:
שידרוג דירה ממוצעת
ריצוף, קרמיקה, אסלות, חדר אמבט
הכל - בפחות מ- ₪25,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג חדר אמבט שלם
ריצוף, מקלחון, אמבט, ברזים, כיור, אסלה
הכל - ב- ₪6,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג כל הריצוף בדירה
ריצוף קרמיקה לדירה ממוצעת
יעלה בין ₪7,000-8,000
לאיכות הטובה ביותר
מעלים איכות - מורידים מחיר
התקשרו ובואו לביקור: 1800-50-40-90
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
   


מפת אתרהצהרת נגישותייעוץ לקראת שיפוץ - בביתכם!