סט אביזרים לאמבטיה

בחדר האמבטיה, מעבר לנוכחותם של הכלים הסניטריים, על מנת להשלים את עיצוב החדר, לשפר את השימוש בחדר ולתגבר את הנאתכם, קיימים אביזרים שונים לאמבטיה שהם למעשה הכרח. האם כדאי לרכוש אותם כסט, או לבחור פריטים בודדים ושונים, אילו סטים של אביזרי אמבטיה קיימים ומה הם כוללים? בואו לגלות את העולם של אביזרי האמבטיה. 

מה כולל סט אביזרים לאמבטיה

סט אביזרים לאמבטיה הוא למעשה מערכת או מקבץ אביזרים תואמים שניתן לרכוש כחבילה אחת. כל הפריטים בסט יהיו בעלי עיצוב דומה מבחינת צבע וגימור, כך שהם יכולים להשתלב בקלות בעיצוב החדר ולהוסיף צבע ועניין יחד עם שימושיות.
קיימים סטים רבים המוצעים לרכישה כמארז ויכולים לכלול פריטים שונים כגון:
 • מתלים למגבות
 • פח
 • מברשת אסלה
 • מתקן לסבון נוזלי
 • כוס
 • מעמד למברשות שיניים
 • מוטות פינוק
 • מחממי מגבות
 • תעלות ניקוז
 • מחזיק נייר טואלט
 • סבוניות   
אפשר להבדיל בין שני סוגי סטים עיקריים של אביזרי אמבטיה - סט שנועד להעמדה לצד הכיור על גבי המשטח (כוס, מתקן לסבון נוזלי, מעמד מברשות שיניים וכדומה) וסט של מתקנים (מוט פינוק, מתלים למגבות, מזיק נייר טואלט וכדומה). ברוב הפעמים אפשר לבחור סט להעמדה על המשטח ששונה מסט המתקנים. אבל חשוב לזכור שכן צריך לשמור על הרמוניה. כלומר, אם נבחר סט מתקנים בגימור מוזהב ובסגנון עתיק, כדאי שהסט למשטח יהיה גם הוא בסגנון, ואם יש בו מתכות (כגון הזרבובית ממנה יוצא הסבון במתקן) מומלץ שיהיו בגימור מוזהב כמו המתקנים.

סט אביזרי אמבטיה צבעוני

סט אביזרי אמבטיה יכול להיות מוצע בצבע אחיד, בגימור ניקל מט או מבריק, גימור מוזהב, גימור מתכתי ועוד רבים. קיימים סטים בעלי עיצוב בצבעים שאינם אחידים, כגון הדפסים וציורים ושונים שיכולים להתאים לטעם האישי של כל אחד. האם לבחור עיצוב סט אביזרים קלאסי יותר או צבעוני? זה כמובן עניין של טעם ושל רצון עיצובי. צבע יכול להכניס חיים לחדר אמבטיה ולהוסיף נקודות עניין. לעיתים חדר האמבטיה הוא בעל צבע יחסית אחיד של הכלים הסניטרים, הריצוף וחיפוי הקירות, ואביזרי האמבטיה מספקים את הטאץ' הסופי בעיצוב החדר. 

האם כדאי לקנות סט אביזרי אמבטיה או פריטים בודדים 

לרכוש סט אביזרים לאמבטיה מקל מאוד על הבחירה. פשוט קונים את כל הפריטים כחבילה ולא צריך לדאוג יתר על המידה לגבי התאמת חלקים שונים מבחינה עיצובית. במידה ובחרתם סט אשר משתלב בעיצוב הרצוי של החדר, אז הם יהוו תוספת מצוינת וישלימו את העיצוב ללא מאמץ וסיכון של טעות. כך תוכלו להשיג עיצוב "נקי" יותר עם תאימות מלאה בין כל החלקים.
סט אביזרים יכול להשתלם יותר כספית גם ומאחר ולרוב הם מוצעים במחיר נמוך יותר מסך החלקים שלו. יחד עם זאת, לעיתים ניתן גם להרכיב סט מחלקים שונים שיהיה גם פחות יקר. סט אביזרים יכול להתאים לרוב הצרכים אך כאשר נדרשת התאמה מתקדמת יותר או רוצים לבחור בפריטים ייחודיים יותר, אז עדיף להרכיב סט מפריטים בודדים בעצמכם. לדוגמה, אם תרצו שתי כוסות או יותר (עבור כל אחד ממשתמשי החדר), או שיש לכם צורך במתקן סבון נוסף עבור קרם ידיים. חשוב אבל לבחור בצורה חכמה מבחינה עיצובית, אחרת בקלות אפשר להיוותר עם תוצאה עיצובית מרושלת ולא מושלמת. 

כך או כך מומלץ להתייעץ לפני שקונים. המומחים של משיח קרמיקה ישמחו לסייע לכם ולחלוק את הידע הנרחב שלהם כדי לבחור בסטים מוכנים או פריטים בודדים להרכבת סט אביזרי אמבטיה איכותיים ביותר שישתלבו בצורה אופטימלית עם עיצוב חדר האמבטיה שלכם.
 
ההצעות המנצחות שלנו:
שידרוג דירה ממוצעת
קרמיקה, אריחים, אסלות, חדר אמבט
הכל - בפחות מ- ₪25,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג חדר אמבט שלם
קרמיקה, אריחים, מקלחון/אמבט, ברז, ארון אמבט, אסלה
הכל - ב- ₪6,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג הקרמיקה בכל הדירה
קרמיקה ואריחים לדירה ממוצעת
יעלה בין ₪7,000-8,000
לאיכות הטובה ביותר
מעלים איכות - מורידים מחיר
התקשרו ובואו לביקור: 1800-50-40-90
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
   


מפת אתרהצהרת נגישותייעוץ לקראת שיפוץ - בביתכם!