חיפוי קיר עם אריחים מדוקקים

חיפויי קיר קיימים בכל בית בישראל אם בחדרים רטובים, במטבח ובמקומות נוספים, והם דרך מצוינת לשמור על מבנה הקירות מחדירת רטיבות, לבצע תחזוקה וניקוי קלים ולשמור על מראה יפהפה לאורך שנים. בהרבה מקרים בוחרים באריחי קיר סטנדרטיים עבור חיפויי קיר, אולי כי תקציב השיפוץ אינו מאפשר, או שפשוט לא מודעים לאפשרויות מעניינות אחרות. הכירו את האריחים המדוקקים לחיפוי קיר.

מה זה אריח מדוקק

אריחים סטנדרטיים מגיעים בגדלים שונים החל מקטן ביותר כמו פסיפס עד לגדלים של 100 על 100 ס"מ ויותר. אריחים סטנדרטיים מגיעים בעובי לא קטן, דבר שכמובן מיועד לספק להם יותר חוזק, אך מבזבז שטח יקר בהוספת עובי לא מבוטל לקירות הקיימים בעת החיפוי וכן משקל רב. אריחים מדוקקים לעומת זאת הם כפי ששמם רומז, דקים מאוד בין 3 עד 6 מ"מ, אך עדיין שומרים על חוזק מעולה מאחר והם מיוצרים מגרניט פורצלן. אריחים מדוקקים יכולים להיות מאוד גדולים, ולהגיע ל-3 מטר אורך על מטר רוחב למשל. הגודל הפיזי הרב של האריחים המדוקקים מאפשר ליצור חיפויים כמעט ללא תפרים (עם ביצוע עבודת חיפוי איכותית, התפרים בכלל לא יראו). המראה המתקבל הוא חלק, נקי יותר ויוקרתי יותר. אריחים מדוקקים מסופקים במגוון סגנונות, צבעים ועיצובים ואיתם תוכלו להגיע לרמת עיצוב גבוהה מאוד.

האם אריחים אלו מתאימים לחיפוי קירות

בהחלט! אריחים אלה מצויינים לחיפוי קירות ואף נועדו לכך. עם אריחים מדוקקים אפשר לחפות קיר באריח אחד או שניים למראה אקסקלוסיבי. הרבה יותר קל לנקות קירות עם חיפוי אריחים מדוקקים, כיוון שאין ללכלוך איפה ועל מה להיתפס, ואין כמעט פוגות שיכולות למשוך גידול של עובש בחדרים רטובים. השימוש באריחים מדוקקים לא עוצר בחדרים רטובים ועושים בהם שימוש נרחב גם בחדרים אחרים לבית על מנת ליצור קיר כח, קיר שמהווה נקודת ענין מרכזית בעיצוב החלל, כמו לדוגמה בסלון. 

מה לקחת בחשבון אם רוצים להתקין אריחים מדוקקים כחיפוי 

אם אריחים מדוקקים מלהיבים אתכם ואתם מעוניינים להכניס אותם כחלק מעיצוב הבית שלכם, ישנם מספר דברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שמחליטים לרכוש:
  • שינוע: בגלל מימדיהם של האריחים המדוקקים, חשוב לבחון אם ניתן להוביל אותם אליכם בקלות, האם יכנסו בדלת או שיש צורך במנוף ואם כן האם למנוף יש גישה ישירה לחלון מספיק גדול? האם לאחר שהאריחים הגיעו אליכם, ניתן להכניס אותם בקלות לחלל בו יותקנו? למשל אם החיפוי מיועד לחדר אמבטיה, האם ניתן להכניס את האריחים פנימה או שצריך לעבור דרך מסדרון צפוף?
  • התקנה: לא כל רצף יודע לחפות קירות עם אריחים מדוקקים, זוהי מומחיות של ממש. בדקו היטב עם הקבלן שלכם האם הרצף איתו הוא עובד הוא בעל ניסיון בתחום. מומלץ אף לבקש לראות את עבודותיו בעצמכם ולקבל המלצות. אריח מדוקק שלא הותקן כהלכה יראה לא טוב, ואולי החיבורים בין האריחים יבלטו.
  • עלויות: עבודת חיפוי עם אריחים מדוקקים היא יקרה יותר מאשר עבודת חיפוי באריחים רגילים, בגלל המיומנות הנוספת הנדרשת ורמת הדיוק הנחוצה לביצוע התקנה מושלמת. 
  • איכות: החלטתם לרכוש אריחים מדוקקים? מצויין! וודאו כי האיכות שלהם היא ללא פשרות. שלא כמו אריחים רגילים בהם סביר כי מתוך הכמות המוזמנת יהיה אחוז מסויים של פחת, באריחים מדוקקים אין מקום בכלל לפחת, כל אריח צריך להיות לא פחות ממושלם. וודאו שהם מיוצרים מגרניט פורצלן, במפעל ידוע ומוכר באיכות החומרים שלו. 
  • השראה: כדאי לבקר באולם התצוגה של משיח קרמיקה. לא רק שתקבלו ייעוץ מקצועי, אלא תוכלו גם להתרשם מהמגוון הרחב של דוגמאות אריחים מדוקקים מהאיכויות הטובות ביותר ובמחירים מצויינים. 
 
ההצעות המנצחות שלנו:
שידרוג דירה ממוצעת
ריצוף, קרמיקה, אסלות, חדר אמבט
הכל - בפחות מ- ₪25,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג חדר אמבט שלם
ריצוף, מקלחון, אמבט, ברזים, כיור, אסלה
הכל - ב- ₪6,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג כל הריצוף בדירה
ריצוף קרמיקה לדירה ממוצעת
יעלה בין ₪7,000-8,000
לאיכות הטובה ביותר
מעלים איכות - מורידים מחיר
התקשרו ובואו לביקור: 1800-50-40-90
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
   


מפת אתרהצהרת נגישותייעוץ לקראת שיפוץ - בביתכם!