אביזרי אמבטיה מעוצבים

אביזרי האמבטיה הם לא רק אביזרים שימושיים ביותר, הם גם חלק מהתמונה העיצובית של חדר האמבטיה. אביזרי האמבטיה יכולים להשלים ולהעצים את עיצוב החדר, כמובן אם בחרתם אביזרים שהם תואמים את העיצוב אותו קבעתם לחדר. למזלכם, כיום, קיים היצע רב של אביזרים ועיצובים שונים, כך שתוכלו בקלות למצוא ולהתאים את האביזרים ליצירת עיצוב מושלם תוך השגת שיפור שימושיות. בין שאר אביזרי האמבטיה תוכלו לבחור בין מוטות פינוק, מחממי מגבות, תעלות ניקוז, מחזיקי נייר טואלט, מתלי מגבות, סבוניות, כלים למברשות שיניים ועוד. 

חומרים של אביזרי אמבטיה, מה עדיף

חשוב להבין כי חדר אמבטיה הוא מקום מאתגר עבור אביזרי אמבטיה. בחדר קיימת רמת לחות גבוהה, הפרשי טמפרטורה גדולים ומהירים ושימוש רב ותדיר. לכן, מעבר לכל העדפה עיצובית, חושב לוודא שהחומרים יכולים לעמוד בתנאים הקיימים בחדר אמבטיה. 
העמידות של החומרים של אביזרי האמבטיה היא בעלת חשיבות גדולה ביותר. העמידות היא לא רק לתנאים החלים בחדר אמבטיה, היא גם עמידות לשימוש, מגע תדירים. מסיבה זו חומרים כגון פליז, ניקל וברונזה נמצאים בשימוש רחב בייצור אביזרי אמבטיה. חומרים אלה, בניגוד לחומר כמו עץ, מסוגלים לעמוד בלחות ומגע בצורה טובה מאוד. חומר כמו ברזל פחות מומלץ מאחר והוא נוטה להחליד עם חשיפה ללחות. פלדת אל חלד, סטיינלס, הוא חומר שגם נמצא בשימוש רחב באביזרי אמבטיה. זכוכית הוא גם חומר עמיד בתנאים של חדר אמבטיה אך עם חשיפה ללחות, זכוכית יכולה להפוך לחלקה ולכן צריך לשקול מתי ואיפה כדאי לשלב זכוכית. פלסטיק הוא חומר שנמצא בשימוש באביזרי אמבטיה פשוטים וזולים יותר. הערה חשובה: ניתן לצפות כמעט כל חומר בשכבת גמר אחרת, למשל ניתן לצפות ברזל בשכבת ניקל (יש גם רמות שונות של ציפויים, עמידים יותר או פחות), לכן חשוב לוודא מאיזה חומרים מיוצר אביזר האמבטיה ולא רק להתרשם מהמראה חיצוני. 
חומרים איכותיים, אביזרי אמבטיה המיוצרים מחומרים איכותיים, בדרך כלל יהיו יקרים יותר מהחלופות הפחות איכותיות. לכן כאשר אתם בוחנים את אביזרי האמבטיה, הקדישו לכך מחשבה וחשבו על העמידות שלהם, תשקיעו באביזרים איכותיים, מחומרים איכותיים כדי שתוכלו ליהנות מהם לאורך שנים רבות ללא חלודה וקלקולים. 

סגנונות של אביזרי אמבטיה

באופן כללי, מומלץ לבחור בסגנון אביזרי אמבטיה תואמים את העיצוב של החדר. למשל אם תבחרו במקלחון אולטרה מודרני עם פוטותרפיה ושאר הפינוקים עבור חדר אמבטיה בסגנון עתיק, זה יכול לקלקל את עיצוב החדר. אין זה אומר אבל שחייבים ללכת בצורה הדוקה אחר הסגנון העיצובי, ניתן בהחלט להכניס אלמנטים שונים בעזרת אביזרי אמבטיה וליצור תמונה עיצובית מעניינת עוד יותר ועיצוב אישי.  אביזרי אמבטיה מוצעים במגוון רחב של עיצובים, מודרניים, קלאסיים, עיצובים מעוטרים, קווים נקיים, צבעים וגימורים שונים. גימורים כמו ניקל הם השכיחים ביותר ויכולים להשתלב בכל עיצוב חדר אמבטיה, גימורים כמו פיזל או ברונזה מכניסים טוטץ' עתיק, ציפוי זהב למראה עשיר ויוקרתי, וניתן גם לבחור בגימורים בצבעים שונים, לא רק לבנים, בהתאם לרצונכם העיצובי. 

התאמה בין אביזרי האמבטיה לשאר חדר האמבטיה

כפי שראינו קודם, מומלץ בדרך כלל לבחור באביזרי אמבטיה תואמים את שאר עיצוב החדר. מעצבים יכולים גם לשלב אביזרים שהם לכאורה לא תואמים וליצור עיצובים מיוחדים במינם, תוך הקפדה על מראה עיצובי כללי שהוא הגיוני ומרשים. ישנם סגנונות עיצוב כמו אקלקטי למשל שהם בהגדרה כוללים אלמנטים מסגנונות שונים, כדאי להתייעץ עם מעצבים במידה ואתם מעוניינים בעיצובים מיוחדים. שילוב לא נכון של אביזרים יכול גם לגרום לכל החדר להיראות לא נכון מבחינה עיצובית. 

איפה קונים אביזרי אמבטיה מעוצבים איכותיים

כפי שהוסבר תחילה, עמידות ואיכות האביזרים היא מכרעת. מדובר באביזרים שהולכים לשמש אתכם לשנים רבות וצריכים לעמוד בתנאים הקשים של חדר האמבטיה. לכן חשוב לוודא שאתם קונים אביזרי אמבטיה באיכות הגבוהה ביותר שאתם יכולים להרשות לעצמכם. כשמתכננים שיפוץ או בניה, חשוב לתקצב את אביזרי האמבטיה, בהרבה מקרים חושבים שניתן לרכוש אותם בסוף השיפוץ ללא מחשבה לתקציב, דבר שיכול להוביל להכרח בבחירה באביזרים פחות איכותיים או רכישת פחות אביזרים ממה שבאמת צריך. מומלץ לבחור ולרכוש את האביזרים לאמבטיה בזמן בחירת שאר החומרים, ריצופים, חיפויים, אמבטיה, מקלחון, ברזים ועוד. לא רק שזה הגיוני יותר, אפשר אפילו לרכוש מסדרה אחת את כל החומרים כך שמובטחת תאימות עיצובית, אלא שתוכלו בדרך כלל גם ליהנות ממחיר טוב יותר עבור כל החבילה. משיח קרמיקה מובילה את עולם עיצוב הבית משנת 1960. החברה משרתת קהל רחב של מעצבים, אדריכלים וכמובן גם לקוחות פרטיים עם מבחר עצום של כל המוצרים הנדרשים לשיפוץ. החברה מציעה באולם תצוגה גדול, דגמים וסדרות רבות וגם ייחודיים, הכל באספקה מיידית, הכל במלאי. מאחר ומשיח קרמיקה היא יבואן, אתם גם זוכים למחירים ללא פערי תיווך, רק מהאיכויות הטובות ביותר. אפשר להזמין את הכל ולבקש אספקה בדיוק בתאריך הנחוץ לכם ללא תוספת עלות ואף, במידה וחישבתם כמויות לא נכון ונותרו לכם עודפים בגמר השיפוץ והבניה, תוכלו פשוט להחזיר אותם למשיח קרמיקה ולקבל עליהם החזר כספי. באולם התצוגה של משיח קרמיקה, עומדים לרשותכם צוות יועצים מקצועי ומנוסה מאוד שכל מטרתם הוא לסייע לכם בהגדרת כמויות, בחירת המוצרים הנכונים לכם והתאמת המוצרים להשלמת העיצוב. 
 
ההצעות המנצחות שלנו:
שידרוג דירה ממוצעת
קרמיקה, אריחים, אסלות, חדר אמבט
הכל - בפחות מ- ₪25,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג חדר אמבט שלם
קרמיקה, אריחים, מקלחון/אמבט, ברז, ארון אמבט, אסלה
הכל - ב- ₪6,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג הקרמיקה בכל הדירה
קרמיקה ואריחים לדירה ממוצעת
יעלה בין ₪7,000-8,000
לאיכות הטובה ביותר
מעלים איכות - מורידים מחיר
התקשרו ובואו לביקור: 1800-50-40-90
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
   


מפת אתרהצהרת נגישותייעוץ לקראת שיפוץ - בביתכם!