האם כדאי להתקין אמבטיה פרי-סטנדינג

כאשר באים לבחור אמבטיה, באולמות תצוגה ניתן לראות את אמבטיות הפרי-סטנדינג שמוצגות במלוא התפארת. אין ספק כי מדובר בסוג אמבטיה מאוד יפה, אלגנטי, יוקרתי ובעל עיצוב מרשים. ממבט אחד בהן, אפשר כבר להיסחף למחשבות על סיום יום עבודה וטבילה באמבט החם עם כוס יין ביד. חשוב, לפני שאתם רצים לרכוש אמבטיה שכזו, שתדעו כמה דברים בנוגע לעיצוב חדרי אמבטיה עם אמבטיה פרי-סטנדינג. 

האם אמבטיה פרי סטנדינג מתאימה לכל חדר אמבטיה?

בדרך כלל סוג אמבטיה זה אינו מומלץ בחדרי אמבטיה קטנים. הסיבה לכך היא, שאמבטיה פרי סטנדינג אמורה לעמוד במרחק מסוים מכל קיר כדי להדגיש אותה ולנצל את היופי שלה וכן לאפשר גישה וניקוי מכל הצדדים. זה אומר שאמבטיה זו בעצם צריכה שטח גדול יותר מהגודל שלה, ולרוב זהו שטח רצפה יקר כאשר מדובר בחדרי אמבטיה קטנים. מומלץ לכן לבחור באמבטיה מסוג זה רק עבור חדרי אמבטיה גדולים ומרווחים, שם היא לא תבוא על חשבון שטח רצפה הנחוץ לדברים אחרים בחדר, וגם תהיה אפשרות להציג אותה בצורה נאותה במלוא הדרה. אמבטיה פרי סטנדינג היא פריט עיצובי לכל דבר וצריך לתת לה את הכבוד המגיע לה. 

האם ניתן להתקין אמבטיה פרי סטנדינג בכל מקום בחדר אמבטיה

אמבטיה פרי סטנדינג דורשת הכנת צנרת מים וניקוז מתאימים. ההחלטה על בחירה בסוג אמבטיה זה נעשית לפני בניה או שיפוצים כך שניתן יהיה לדאוג לאינסטלציה מתאימה. האינסטלציה כוללת גם יציאת ניקוז מתחת או בצמוד לאמבטיה וכן מערכת ברזים עומדת ישירות מהרצפה ולא כזו היוצאת מהקיר. כפי שציינו קודם, רצוי לא להתקין אמבטיה פרי סטנדינג קרוב לקירות מאחר וזה יקשה על הניקוי שלה מכל הצדדים וגם יפגע בעצם הרעיון והעיצוב.  

יתרונות של אמבטיה פרי סטנדינג

  • עיצוב: אמבטיה פרי סטנדינג מקנה עיצוב מרשים ומהווה נקודת עניין מרכזית בכל חדר אמבטיה. קיימים סגנונות שונים באמבטיות אלו, החל מסגנון קלאסי עתיק הכולל בדרך כלל צורה אובלית עם רגליים מפותחות ומעוטרות, ועד לסגנון מודרני עם קווים יותר נקיים וישרים, כאשר האמבטיה יושבת כולה על הרצפה ללא תוספת רגליים. אמבטיה פרי סטנדינג היא הצהרה עיצובית חזקה, היא יוצרת אפקט בולט ומקנה גם תחושה של מרחב וכן מדגישה את גודל החדר הסובב אותה. ניתן לשלב אמבטיה פרי סטנדינג בצורה השוברת את הקווים הישרים של הריצוף והקירות ובכך ליצור עיצוב נעים, מעודן ומאוזן יותר.
  • פינוק: אין כל ספק בכך שאמבטיה פרי סטנדינג מפנקת יותר מכל אמבטיה אחרת. היא מקנה תחושה של יוקרה ורוגע והיא הדרך האולטימטיבית לתת לעצמכם את הטוב ביותר. אמבטיה פרי סטנדינג תהפוך את חדר האמבטיה שלכם לספא של ממש.
  • מבחר: אמבטיה פרי סטנדינג יכולה להתאים לכל סגנון עיצוב, מרגלים מתכתיות בסגנון עתיק ועד לצורת מודרנית חדשנית. אמבטיה פרי סטנדינג אינה תלויה במרחק בין קירות או בחיבור אם רצפת אריחים (היא עומדת מעל הרצפה), ולכן המעצבים יותר חופשיים למקם אותה באופן יצירתי ומיוחד בהתאם לחלל בו היא תעמוד. 
  • התקנה: למרות שאמבטיה פרי סטנדינג מצריכה הכנת אינסטלציה מתאימה ומעט שונה מזו של אמבטיה רגילה, קל הרבה יותר להתקין אותה. למעשה רק צריך לחבר אותה לניקוז ולנקודות מים וזהו, אין צורך בעבודת קונסטרוקציה וגימורים שונים כגון חיפויים. 
  • חופש מיקום: אמבטיה פרי סטנדינג מקנה לכם את החופש לבחור בדיוק איפה תרצו למקם אותה בחדר (בניגוד לאמבטיה רגילה המותקנת בצמוד לקיר אחד לפחות). להשלמת העיצוב, תוכלו להוסיף גוף תאורה מיוחד מעל האמבטיה, או אביזרי נוי כגון סלסלת מגבות בקירוב אליה וכדומה.
 
ההצעות המנצחות שלנו:
שידרוג דירה ממוצעת
ריצוף, קרמיקה, אסלות, חדר אמבט
הכל - בפחות מ- ₪25,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג חדר אמבט שלם
ריצוף, מקלחון, אמבט, ברזים, כיור, אסלה
הכל - ב- ₪6,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג כל הריצוף בדירה
ריצוף קרמיקה לדירה ממוצעת
יעלה בין ₪7,000-8,000
לאיכות הטובה ביותר
מעלים איכות - מורידים מחיר
התקשרו ובואו לביקור: 1800-50-40-90
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
   


מפת אתרהצהרת נגישותייעוץ לקראת שיפוץ - בביתכם!