עיצוב חדר אמבטיה - טרנדים לשנת 2020

טרנדים בעיצוב הבית, כחלק מעולם העיצוב, נקבעים בכל תקופה ומוצגים במגזינים, באולמות התצוגה ועוד.
בחדר האמבט לדוגמה ניתן לראות כמה טרנדים עיצוביים מובהקים לשנה הקרובה, אותם אפשר לראות גם בעיצוב הבית באופן כללי.
זכרו, שאמנם נחמד להיות מעודכנים מבחינה עיצובית, אך אנו לא משפצים את הבית בכל שנה, ולכן כאשר בוחרים אלמנט שהוא מאוד עכשווי, צריך לקחת בחשבון שנצטרך לחיות אתו לכמה שנים טובות לפחות, ולכן כדאי שהוא ימצא חן בעינינו מאוד וייושם בטוב טעם, כך שנוכל ליהנות ממנו לזמן רב.
להלן סקירה קצרה של מספר טרנדים בולטים – חלקם ממשיכים טרנדים משנים קודמות עם שינויים קלים, וחלקם חדשים יותר.

עיצוב חדר אמבטיה בסגנון מופשט או אבסטרקטי

סגנון זה מתאים יותר לחללים גדולים וחדר הרחצה הוא לרוב קטן יחסית ולכן צריך לוודא שמשתמשים בו נכון.
סגנון זה מתבטא בצורניות מופשטת כגון כתמים או צורות גיאומטריות, ופחות בצורות מוגדרות כגון עלים \ פרחים וכדומה. לגבי הצבעוניות בסגנון זה, נוכל לראות שילובי צבעים משלימים או מנוגדים, בגוונים חזקים ובולטים. על מנת לשמור על איזון צבעוני בסגנון זה, אפשר לשלב צבעים עזים עם צבעים נייטרליים.
באופן כללי, כפי שהזכרנו קודם, אם תרצו להכניס את הסגנון המופשט לחדר הרחצה שלכם, חשבו על שילוב אלמנטים בודדים כגון מסגרת מראה בצבע עז, הוספת אביזרי נוי בצבעים אלו, שטיחון בצבעים וצורות רלוונטיים וכדומה. אם תכניסו יותר מדי צבעים וצורות מופשטות, עלול להיווצר מצב של חוסר נעימות לשהות בחלל חדר הרחצה, שהוא אמור להיות מקום של רגיעה.

עיצוב חדר אמבטיה בסגנון רגוע

סגנון זה מתאים מאוד לחדר אמבטיה כיוון שהוא מעצים את הפונקציונליות של חלל זה.
הצורניות והצבעוניות ישדרו רגיעה ונוחות, וב-2020 אנו נראה שילובי צבעים עדינים עם צבעי בסיס המגיעים מגווני צהבהב \ אוף-ווייט ופחות מהגוון האפור שהיה מקובל בשנים האחרונות. תוספת של טקסטיל כגון וילונות תהיה מצוינת ותתרום רבות לאווירת הרכות.

עיצוב חדר אמבטיה בסגנון נורדי

העיצוב הנורדי נכנס בשנים האחרונות והשנה הוא מקבל חשיפה עוד יותר גדולה בעיקר בגלל נושאי הקיימות הבוערים. סגנון זה נודע במינימליסטיות הצורנית והצבעונית שלו. מבחינת צבעים, ניתן לראות פריטים בצבעים טבעיים חמים ורגועים ולא עזים. אביזרי נוי עשויים לרוב מחומרי גלם טבעיים כגון עץ, במבוק, זכוכית, קש, ולפעמים הם אף עשויים בעבודת יד – העדפה של איכות על פני כמות. 
מבחינת צורניות – קווים נקיים זורמים, ללא פיתוחים, בצורות די בסיסיות כגון עיגולים, אליפסות, ריבועים, מלבנים וכדומה.

תוספות צבע לעיצוב חדר אמבטיה

אם אתם רוצים לשדרג את חדר האמבטיה שלכם עם אביזרי נוי טרנדיים, תמיד תוכלו להתעדכן בצבע השנה של פנטון לדוגמה. בכל שנה נבחר צבע שהוא חלק מהטרנדים העיצוביים לשנה הקרובה. בשנה הקרובה הצבע הוא כחול קלאסי, ומכיוון שהוא צבע מאוד מובהק וברור, ניתן לשלב ממנו פריט או שניים בחדר האמבטיה וליהנות ממראה מעודכן ועכשיו. תוכלו לדוגמה להכניס פרזול בצבע הזה, להחליף למראה עם מסגרת בצבע השנה, או להוסיף אגרטל נאה. חשבו מאוד לא להגזים על מנת שלא תקבלו מראה קיטשי.
 
ההצעות המנצחות שלנו:
שידרוג דירה ממוצעת
ריצוף, קרמיקה, אסלות, חדר אמבט
הכל - בפחות מ- ₪25,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג חדר אמבט שלם
ריצוף, מקלחון, אמבט, ברזים, כיור, אסלה
הכל - ב- ₪6,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג כל הריצוף בדירה
ריצוף קרמיקה לדירה ממוצעת
יעלה בין ₪7,000-8,000
לאיכות הטובה ביותר
מעלים איכות - מורידים מחיר
התקשרו ובואו לביקור: 1800-50-40-90
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
   


מפת אתרהצהרת נגישותייעוץ לקראת שיפוץ - בביתכם!