איפה קונים ריצוף בזול

קניית ריצוף עבור שיפוץ או בניה מהווה חלק חשוב מהתקציב וכולנו מעוניינים לשלם כמה שפחות ולקבל כמה שיותר. לא מעט מחפשים דילים, מחירים זולים. אין כמובן שום פסול בכך, אבל צריך בכל זאת לדעת מה קונים וכמה זול צריך לקנות. האם רק המחיר קובע? במאמר זה נעשה לכם קצת סדר כדי שתוכלו לדעת איפה לקנות ריצוף בזול וללא הפתעות לא נעימות.

האם אפשר לקנות ריצוף שהוא גם זול וגם איכותי?

זול הוא מושג מאוד סובייקטיבי. איך מחליטים שדבר מה הוא זול? האם זה בגלל שהוא במחיר הנמוך ביותר שניתן להשיג? האם זול הוא לעומת חלופה אחרת? למשל קרמיקה לרוב תהיה זולה יותר משיש אמיתי. האם זה זול בגלל שאמרו לנו שה זול? האם זול משמע נחות? לכל אחד מאיתנו יש משמעויות משתנות בהתאם למצב לפניו ניצבים. כאשר חושבים על קניית ריצוף, חושב להבין כי לריצוף יש תפקיד והוא לא רק יופי. לריצוף יש תפקיד ארגונומי מובהק, הוא זה שמקל על התניידות בתוך הבית, על שמירת הניקיון של הבית ומניעת חדירת מים לרצפה, לשלד הבית. את כל זה הריצוף צריך לבצע לאורך שנים רבות מבלי שינזק, מבלי לגרום לנו להחליק (במקרה של ריצוף של חדרים רטובים למשל) ולהמשיך להיות יפה כמו ביום הראשון. לכן בקניית ריצוף, האיכות של הריצוף צריכה להיות קודמת לכל פרמטר אחר. איך תדעו שהריצוף הוא באיכות טובה? בישראל קיימים תקנים שונים שמגדירים את איכות הריצוף והעיקרי מביניהם הוא סיווג סוג הריצוף. כאן אין מקום לפשרות, פשוט קונים רק ריצוף סוג א' עבור ריצוף. תתפלאו אולי לדעת שריצוף סוג א' הוא לא בהכרח יותר יקר. בהחלט אפשר לקנות ריצוף במחיר טוב שהוא גם איכותי, סוג א'.

קונים ריצוף בזול, ממה כדאי להיזהר?

טעמו המתוק של המחיר הזול נמוג הרבה לפני טעמה המר של האיכות הירודה. כשקונים ריצוף בזול צריך להיזהר ממספר דברים:
  • איכות הריצוף: אם הריצוף לא סוג א' או שלא ניתן לוודא שהוא סוג א' (תקן) עדיף להימנע. קניית ריצוף איכותי יכולה לעלות לכם הרבה יותר יקר: בסוג ב' למשל יהיה פחת הרבה יותר גבוה, כמות ריצוף עם פגמים שונים תהיה גבוהה בהרבה ולכן תגרום לרצף לעבוד קשה הרבה יותר, במיון אריחים פגומים, תיקונים, שברים במהלך העבודה ועוד עד אפילו צורך בקנייה נוספת של ריצוף כי הכמות שנקנתה לא הספיקה בגלל כמות הפחת הגבוהה. על שעות העבודה הנוספות אתם תשלמו וזה יהפוך את הקנייה ללא כדאית. ריצוף איכותי פחות מסוג א' גם יחזיק מעמד פחות זמן, תהיה נטיה לשברים, סדקים, דהייה לאורך הזמן, דבר שיהפוך לעוגמת נפש עבורכם. 
  • האם המחיר הזול הוא עבור ריצוף המיוצר על ידי חברה עלומת שם. חברה לא מוכרת לא בהכרח אומר שהאיכות תהיה פחות טובה אבל יש סיכוי כי לתהליכי הייצור, החומרים ובדיקות האיכות לא יהיו בסטנדרט של חברות יצרניות ידועות. לא תמיד ניתן להבין זאת מיד, לעיתים הבעיות מתחילות לצוף חודשים לאחר גמר העבודה, דבר שיגרור עלויות חדשות ונוספות במקרה ונדרש תיקון או החלפה.
  • האם המחיר הזול הוא עבור ריצוף באספקה מיידית? לעיתים מוצעים מחירים זולים על ריצוף שאפילו לא נמצא בארץ, כלומר המוכר יארגן קודם כל הזמנות רבות ואז יוכל לרכוש את הריצוף בכמות גדולה. מכאן עולה בעיה עיקרית: האם ניתן לסמוך על תאריך אספקה אם הריצוף לא בנמצא? מה אם הריצוף לא יסופק בזמן? תדחה העבודה! ולכן זה יעלה לכם יותר.
  • האם המחיר הזול מוצע על ידי מקור אמין: כלומר אם אתם קונים ריצוף בזול "שנפל ממשאית", אל תצפו לאחריות, לאפשרות החלפה או החזרה. 

האם כדאי לקנות ריצוף בזול מעודפים?

אין דבר כזה עודפים, יש ניקוי מדפים. אחד הקשיים בקניית ריצוף הוא הערכה של כמות נדרשת להשלמת הריצוף. עם מבצעים מסוג זה, למעשה עד גמר המלאי, אתם יכולים להיות בבעיה לא קטנה במידה ובמהלך עבודת הריצוף יש צורך ברכישת כמות נוספת להשלמת העבודה. יתכן כי כבר לא יהיה אפשר לקנות את אותו הריצוף. ניתן לרכוש מראש כמות גדולה בהרבה אבל אז העלות שלכם תהיה גבוהה יותר ואתם עשויים למצוא את עצמכם עם עודפים שאין מה לעשות איתם בגמר העבודה.

האם כדאי לקנות ריצוף מקולקציות ישנות?

בדומה לעודפים, אם המחיר הזול מוצע עבור קולקציה ישנה, מדובר במבצעים דומים לאלה של ניקוי מדפים. חנויות ויבואנים לעיתים מעוניינים להיפטר מריצוף מקולקציות ישנות, אולי כי הן לא נמכרות טוב, אולי כי צריכים לפנות מקום במחסנים. כך או כך, חשוב להבין שברגע שנגמר המלאי, לא תהיה אפשרות לקנות כמויות נוספות ולרוב לא ניתן להחזיר או להחליף. 

איפה מומלץ לקנות ריצוף בזול?

קניית ריצוף בזול מומלץ לבצע אצל יבואן ראשי בעל מוניטין של שנים בשוק. אצל משיח קרמיקה תוכלו למצוא אך ורק קרמיקה מסוג א' ובמחירים סופר אטרקטיביים. באולם התצוגה תוכלו לבחור מבין סוגים רבים של ריצופים, גדלים, צבעים, הדפסים וגימורים לכל טעם וצורך. כל הריצוף המוצע לכם על ידי משיח קרמיקה תמיד במלאי לאספקה מיידית ואפשר אפילו לרכוש היום, לשריין את הריצוף שלכם ולבקש אספקה בתאריך הנכון עבורכם. בנוסף, כאשר אתם רוכשים ריצוף אצל משיח קרמיקה אתם נהנים משירות, ייעוץ מקצועי מהטובים הקיימים בשוק וגם אפשרות של החזרת עודפים בגמר העבודה (באריזה מקורית שלמה שלא נפתחה) ולקבל עליהם החזר כספי מלא! אצל משיח קרמיקה תוכלו ליהנות מהריצוף האיכותי ביותר גם במבצעים שווים ביותר כך שבהחלט אפשר לקנות ריצוף איכותי בזול. 
 
ההצעות המנצחות שלנו:
שידרוג דירה ממוצעת
קרמיקה, אריחים, אסלות, חדר אמבט
הכל - בפחות מ- ₪25,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג חדר אמבט שלם
קרמיקה, אריחים, מקלחון/אמבט, ברז, ארון אמבט, אסלה
הכל - ב- ₪6,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג הקרמיקה בכל הדירה
קרמיקה ואריחים לדירה ממוצעת
יעלה בין ₪7,000-8,000
לאיכות הטובה ביותר
מעלים איכות - מורידים מחיר
התקשרו ובואו לביקור: 1800-50-40-90
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
   


מפת אתרהצהרת נגישותייעוץ לקראת שיפוץ - בביתכם!