קרמיקה לבית בזול

בואו נודה על האמת, רובנו רוצים לקבל את המוצר הטוב ביותר עבור המחיר הזול ביותר. האם תמיד הזול יהיה הטוב ביותר עבורנו? האם קיים מחיר נסתר מאחורי המחיר הזול אותו נגלה בהמשך? האם באמת אפשר למצוא קרמיקה איכותית לבית במחיר זול? המשיכו לקרוא וננסה לעשות עבורכם סדר.

קרמיקה זולה - לפעמים עולה ביוקר

ובכן, כאשר אנחנו באים לרכוש קרמיקה זולה, ישנם כמה נושאים עליהם אנחנו חייבים לתת את הדעת על מנת להבטיח כי המחיר הזול אותו שילמנו עבור הקרמיקה בסופו של דבר לא יעלה לנו ביוקר:
 • איכות קרמיקה זולה
  כמה סיבות לכך שקרמיקה תהיה זולה:
  1. האם מדובר בקרמיקה שכבר לא מייצרים - משמע במידה ונצטרך השלמות בעתיד לא נוכל להשיג עוד ממנה
  2. האם הקרמיקה הזולה אינה מדורגת סוג א' - משמע שאנחנו עשויים למצוא לא מעט פגמים באריחים האם הקרמיקה הזולה נושאת תווי תקן מוכרים - משמע אריחי הקרמיקה עברו בדיקות איכות. חשוב במיוחד כאשר מדובר בקרמיקה נגד החלקה לחדרי רחצה 
 • יצרן הקרמיקה הזולה
  האם הקרמיקה יוצרה במפעל ידוע אשר משתמש בחומרים איכותיים ונוהלי ייצור מבוקרים, או שהקרמיקה מיוצרת במפעל עלום שם אי שם במזרח הרחוק ללא תקני איכות וללא ביקורת איכות הולמת? הדבר יכול להסתכם בכך שנקבל קרמיקה פחות עמידה בשחיקה, עם הבדלים בגודל האריחים, עם אחוז גבוה של אריחים שאינם שמישים, ועוד.
 • צורך
  לאיזה שימוש מיועדת הקרמיקה אם אתם צריכים קרמיקה זולה לרצפה, חשוב לבדוק שהיא מתאימה לשימוש, שיש לה תכונות שחיקה מתאימות ועוד. יכול להיות שתרצו קרמיקה זולה יותר לריצוף אזור נסתר בבית כגון מקלט או מחסן.
 • ספק הקרמיקה
  האם לספק הקרמיקה או לחנות ממנה אתם רוכשים יש מלאי מספיק, האם ישנה מדיניות החזרה הוגנת? האם הספק יחזיק בקרמיקה הנבחרת בהמשך? לגבי מדיניות החזרה, חשוב לבדוק כי ניתן להחזיר עודפים ולקבל החזר. כאשר מחשבים כמות קרמיקה תמיד קונים כמות יתרה מאחר ולא ניתן לדעת מראש את הכמות הסופית (שברים במהלך מלאכת הריצוף, חיתוך אריחים ועוד).
 • השוואת מחירים
  האם בדקתם את המחירים אצל ספקים שונים? האם המחיר המפתה שמצאתם הוא באמת זול, או שמא ניתן למצוא את אותם האריחים במקום אחר במחיר זול יותר ובתנאים טובים יותר?
 • זמינות
  האם הקרמיקה הזולה נמצאת במלאי לאספקה מיידית או שצריך להמתין זמן ארוך עד לקבלתה?
 • עלות עבודת הריצוף
  עבודת ריצוף בדרך כלל מתומחרת לפי מ"ר ריצוף. אך במקרים בהם העבודה נעשית קשה יותר בגלל איכות אריחים ירודה, חוסר באריחים או פחת גדול, הדבר צריך יותר זמן עבודה מהרצף או שיגרום להפסקת עבודת הריצוף ואז תוכלו לצפות לתוספת עלות בעבודת הריצוף.

איפה משיגים קרמיקה איכותית בזול

אז איך בעצם ניתן להשיג קרמיקה זולה אבל גם איכותית? כפי שראינו לעיל, ישנם לא מעט פרמטרים שיש לבדוק ואפשר לעשות טעות בקלות יחסית אם לא בודקים מספיק. אז איך בכל זאת אפשר לקנות קרמיקה זולה ואיכותית? 
קודם כל, לא קונים ממקורות לא ידועים ולא מתפשרים על האיכות. הרי אין זו חכמה גדולה להציע מחיר זול עבור קרמיקה שאינה איכותית! החכמה היא לקבל קרמיקה איכותית, סוג א' במחיר זול. 
קרמיקה לבית הוא לא מוצר אותו מחליפים כל יום והיא  צריכה לשרת אותנו שנים רבות. קרמיקה באיכות פחות טובה פשוט לא תראה טוב לאורך זמן. חישבו למשל שבהמשך הדרך אתם עשויים לרצות למכור את הבית שלכם. קרמיקה לא איכותית יכולה לפגוע במחיר המכירה שניתן יהיה להשיג. 
במשיח קרמיקה תמצאו מבצעים משתלמים ביותר על קרמיקה סוג א' בלבד. זכרו כי זול לא מסתכם במחיר הנקוב על התווית - חישבו קדימה והיו בטוחים כי הזול לא יהפוך ליקר בהמשך.

קרמיקה - מבצעים

לאורך כל השנה תוכלו למצוא מבצעים על קרמיקה וכדאי לנצל אותם. כפי שצוין - חשוב לוודא את איכות הקרמיקה, הספק ואת תנאי הרכישה. הנה כמה דוגמאות למבצעי קרמיקה אצלנו במשיח קרמיקה: 
 • מבצעים לרגל החלפת קולקציות: כמו באופנה, גם בתחום הקרמיקה בכל שנה מגיעות קולקציות חדשות בהתאם לרוח העיצוב התקופתית. במשיח, לפני הגעת הקולקציות החדשות, נערכים מבצעים למכירת הקולקציות הקיימות במלאי. אנו ממליצים לכם להתעדכן לגבי מכירות כאלו באמצעות פרסומים רלוונטיים.
 • מבצעים קבועים: במשיח קרמיקה מוצעים גם מבצעים קבועים לאורך כל ימות השנה. למעבר לעמוד המבצעים שלנו - לחצו כאן.
גם אם לא מצאתם את מבוקשכם בעמוד המבצעים, צוות משיח קרמיקה ישמח להרכיב לכם חבילה עם קרמיקה מהאיכות הטובה ביותר ובמחירים מאוד אטרקטיביים.
בנוסף לכל, משיח קרמיקה מציע לכם ייעוץ מקצועי שיסייע לכם רבות בבחירה נכונה של הקרמיקה לביתכם, וכמו שהוזכר מעלה - תמיד תוכלו להחזיר עודפי קרמיקה ולקבל החזר כספי עבורם. 
 
ההצעות המנצחות שלנו:
שידרוג דירה ממוצעת
ריצוף, קרמיקה, אסלות, חדר אמבט
הכל - בפחות מ- ₪25,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג חדר אמבט שלם
ריצוף, מקלחון, אמבט, ברזים, כיור, אסלה
הכל - ב- ₪6,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג כל הריצוף בדירה
ריצוף קרמיקה לדירה ממוצעת
יעלה בין ₪7,000-8,000
לאיכות הטובה ביותר
מעלים איכות - מורידים מחיר
התקשרו ובואו לביקור: 1800-50-40-90
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
   


מפת אתרהצהרת נגישותייעוץ לקראת שיפוץ - בביתכם!