ריצוף דמוי פרקט

אין ספק כי ריצוף פרקט בבית מקנה אווירה מיוחדת במינה. כמובן שהחומר עצמו מתקשר לטבע, יש לו צבעים וגוונים חמים והוא גם יודע לבודד היטב. תכונת הבידוד הפכה אותו לבחירה נבונה בהרבה ארצות בעלות אקלים קר, שם העץ הוא גם חומר גלם נגיש במיוחד. ריצוף פרקט ישדרג כל בית ויקנה לו תחושת חמימות ויוקרה.
בישראל, ריצוף פרקט נכנס לשימוש בעשורים האחרונים כחלופה לאריחים מסוגים שונים, למי שחיפש לעצב את ביתו ולהקנות לו סגנון מיוחד, תחושה של חו"ל. כיום קיימים סוגים רבים של פרקט - החל מעץ אמיתי מלא ועד כאלה העשויים חומרים סינתטיים. בשנים האחרונות, בזכות התפתחות טכנולוגיית הקרמיקה, הופיע גם ריצוף דמוי פרקט העשוי קרמיקה כחלופה חכמה ויעילה יותר לעץ. 

למה כדאי לבחור בריצוף דמוי פרקט ולא בפרקט עץ אמיתי?

פרקט עץ אמיתי (ובמיוחד אלה העשויים עץ מלא) דורש תחזוקה רבה, הוא אינו מגיב טוב לכל סוג של רטיבות (לא ניתן לשטוף במים רבים כמו שנהוג עם קרמיקה), נוטה להתעוות, להיסדק, חדיר לכתמים, פגיע לשריטות, אינו אוהב שינויי טמפרטורה קיצוניים, דליק ועוד. כלומר מדובר בחומר חי עם כל היתרונות והחסרונות.
אין ספק כי הוא יפה, אך עם המודעות העולה לשמירה על איכות הסביבה בכלל ועל העצים בפרט, בחירה בחלופה של קרמיקה דמוי פרקט היא לא רק הגיונית אלא גם הדבר הנכון לשמירה על הטבע.
ריצוף קרמיקה דמוי פרקט מקנה את כל היתרונות של עץ מבחינת המראה בלי כל החסרונות שלו. הקרמיקה היא עמיד ביותר, בלתי חדירה ללחות, אינה נשרטת, ואינה דורשת כל תחזוקה מיוחדת פרט לשטיפה קלה ופשוטה. ריצוף קרמיקה דמוי פרקט אינו מתעוות, אינו דליק, והוא מתאים הרבה יותר לאקלים החם של ישראל הכולל גם שינויי טמפרטורות קיצוניות (לדוגמה הדלקת מזגן בקיץ משנה את טמפרטורת החדר בצורה קיצונית בזמן מאוד קצר, מייבשת את אוויר החדר במהירות - דברים שפוגעים בחומר כמו עץ שצריך זמן כדי להתאים את עצמו לשינויים). 

איזה עצים מדומים בריצוף דמוי פרקט?

כיום ניתן לבחור ממגוון רחב ביותר של דוגמאות עץ מדומה בקרמיקה דמויית פרקט. הזנים הפופולריים של העצים מיוצגים על כל הגוונים והצבעים, כולל טקסטורות שונות (חלק, מחוספס ועוד), עם עיניים או בלי, ואפילו במראה של עצים שעברו יישון של שנים רבות.
אם תכנסו לחנות קרמיקה איכותית, תתקשו לזהות ממבט ראשון שמדובר בקרמיקה דמוי פרקט - ההדמייה היא כל כך טובה שכן מתקבלת התחושה החמה שעד כה רק פרקט עץ אמיתי יכול היה לספק. למעשה אין מראה עץ שלא תוכלו למצוא בקרמיקה דמוי פרקט כיום, מהעצים הפשוטים יותר כמו אורן ועד העצים הקשים והיקרים ביותר כמו אלון, אירוקו ועוד רבים, בגימור מט עד מבריק, עם טקסטורה חלקה או מחוספסת (קיימים גם אריחים דמוי פרקט לשימוש בחדרים רטובים ולדק ומרפסת). כמו כן, ההדמייה של העץ היא איכותית מאוד עד כדי כך שגם כמעט ולא רואים חזרה של דוגמת העץ, אלא האריחים נראים לא זהים - כמו בעץ אמיתי.

גדלים של ריצוף דמוי פרקט

באופן עקרוני כאשר מנסים לדמות פרקט אמיתי, גם האריחים צריכים להיות דומים בצורתם לאלא של פרקט אמיתי. לכן ריצוף דמוי פרקט לרוב מוצע עם אריחים בעלי צורה מלבנית מאורכת כמו קרשים של עץ. קיימות מידו שונות ורבות שיכלו להתאים לכל צורך עיצובי שלכם. האורך של האריחים יכול להגיע עד 140 ס"מ ורוחבם עד 80 ס"מ. 

כמה עולה ריצוף דמוי פרקט?

כיום המחירים של קרמיקה דמוי פרקט אינם יקרים במיוחד בהשוואה לקרמיקה אחרת, ומחירם ירד לעומת אותם אריחים לפני מספר שנים כאשר רק החלו לייצר אותם. גם עלות הנחת קרמיקה דמוי פרקט אינה שונה מזו של קרמיקה רגילה, והיא זולה יותר מזו של הנחת פרקט עץ המצריכה מיומנות שונה ופעולות נוספות של הרכבה והתאמה. עם קרמיקה דמוי פרקט, פשוט מניחים, שוטפים ונהנים. חושב לרכוש קרמיקה דמוי פרקט ממקור אמין שמספק קרמיקה איכותית ביותר. בחרו תמיד באיכות סוג א' שתבטיח לכם שקט נפשי לשנים רבות וגם תחסוך לכם הפתעות במהלך עבודת הריצוף (שברים, פגמים, פסילת אריחים ועוד), כאלו שבסופו של דבר יעלו לכם הרבה מאוד כסף ועוגמת נפש. אם אתם קונים ממבצע כלשהו, וודאו שניתן יהיה לרכוש כמויות נוספות בהמשך במידת הצורך, שניתן להחזיר עודפים שלא שומשו באריזתם המקורית ולקבל החזר.
 
משיח קרמיקה הם יבואנים ישירים של קרמיקה סוג א' מיצרנים מובילים בעולם, מה שמאפשר רכישה במחירים הוגנים ביותר, בלי להתפשר על האיכות.
במשיח קרמיקה תוכלו לרכוש את כל הדרוש לשיפוץ הבית: קרמיקה, גרניט פורצלן, כלים סניטריים ועוד, ולקבל ייעוץ במקום.
 
ההצעות המנצחות שלנו:
שידרוג דירה ממוצעת
ריצוף, קרמיקה, אסלות, חדר אמבט
הכל - בפחות מ- ₪25,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג חדר אמבט שלם
ריצוף, מקלחון, אמבט, ברזים, כיור, אסלה
הכל - ב- ₪6,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג כל הריצוף בדירה
ריצוף קרמיקה לדירה ממוצעת
יעלה בין ₪7,000-8,000
לאיכות הטובה ביותר
מעלים איכות - מורידים מחיר
התקשרו ובואו לביקור: 1800-50-40-90
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
   


מפת אתרהצהרת נגישותייעוץ לקראת שיפוץ - בביתכם!