האם כדאי לקנות ריצוף במבצע

כאשר אתם מעוניינים לרכוש ריצוף חדש, כדאי לבדוק ולהשוות מחירים ולבחור במחיר הטוב ביותר עבורכם. 
אבל מחיר אינו הכל. לרוב, אנשים יחשבו כי במחיר נמוך אפשר לקבל ריצוף באיכות נמוכה או מקולקציות ישנות, אך לא כך הדבר (ועל כך בהמשך), ולכן חשוב לבחור בחכמה כדי למנוע עוגמת נפש ותקלות בהמשך. הרי לא מחליפים או מתקינים ריצוף כל יום, לכן חשוב ביותר לבחור בסוג, איכות, גודל וכן הלאה בהתאם לצורך ולתקציב. אז אם אתם רוצים לדעת אם כדאי לקנות ריצוף במבצע, מאמר זה יעשה לכם קצת סדר.

איך קונים ריצוף במבצע בחוכמה?

כאמור חשוב להשוות בין המבצעים השונים ולרדת לפרטי הפרטים של כל מבצע ומבצע הקיים בשוק:
  • מה המבצע באמת מציע?
  • מהם התנאים הנלווים למבצע?
  • האם מדובר באותו הריצוף מאותו היצרן?
לרוב המבצעים המוצעים בשוק די מעורפלים וקשה לבדוק לעומק ממבט ראשון. רשמו את כל הפרטים הנלווים למבצע, בררו מול הספק לגבי הפרטים החסרים ובצעו השוואה. שוב, הכרחי להשוות תפוח מול תפוח, לנסות להשוות שני מוצרים שונים לגמרי על בסיס מחיר היא טעות.
רק לאחר ההשוואה המדוקדקת, תוכלו לדעת באיזה ספק לבחור.  

ריצוף במבצע - ממה כדאי להיזהר? 

כאשר רוכשים ריצוף במבצע, כדאי להגיע מוכנים עם כתב כמויות מדויק ככל הניתן, הכולל את גדלי אריחי הריצוף הנחוצים לכם (עבור כל אזור ואזור בבית), גווני הריצוף, הגימורים ועוד. כאשר אתם יודעים בברור מה אתם צריכים, יהיה הרבה יותר קל להתמקד בבחירת המבצע הנכון אצל הספק הנכון.
הדבר הראשון שצריך להיזהר ממנו הוא איכות הריצוף. לעיתים הפיתוי יהיה גדול לבחור במבצע מסוים על ריצוף במחיר מפתה הכולל ריצוף באיכות נמוכה שאיננה סוג א'. על איכות סוג א' לריצוף, אסור להתפשר. הבעיות שיכולות לעלות בהמשך, יכולות להפוך את כל הקניה להרבה יותר יקרה מאשר אם הייתם בוחרים בסוג א' מלכתחילה.
הדבר השני שיש להיזהר ממנו הוא מאיזה ספק אתם קונים את הריצוף במבצע. האם מדובר ביבואן בעל מוניטין? האם הוא עומד מאחורי ההבטחות ונותן אחריות? עדיף גם לבחור בחנות אשר מייבאת ישירות את הריצוף ובכך תחסכו ידיים ועמלות מיותרות בדרך. ישנם עוד הרבה פרמטרים שכדאי לבדוק, ועל כך בהמשך.

ריצוף במבצע עד גמר המלאי

מעת לעת חנויות שונות מציעות מבצעים על ריצוף עד גמר המלאי. כאשר אתם רואים הצעה שכזו, חייבים להבין כי מדובר בניקוי מדפים של החנות עבור ריצוף שלא מתכוונים להמשיך לספק. למה זה חשוב? אם בהמשך, למשל תוך כדי עבודת הריצוף, מכל סיבה שהיא, יהיו חוסרים ותצטרכו לרכוש השלמות, יכול להיות מצב שלא תוכלו כבר לרכוש מאותו הריצוף מאחר והמלאי אזל. אם זה יקרה לכם, תהיו חייבים למצוא חלופות שיהפכו את כל הריצוף בבית להרבה פחות מוצלח ואסתטי. אפשר כמובן לרכוש כמות ריצוף גדולה יותר מראש אבל אז יתכן כי תשארו עם עודפים לא קטנים המהווים הפסד כספי נטו. 
משיח קרמיקה לדוגמה, מאפשרים להחזיר עודפים הסגורים באריזה המקורית ולקבל את כספכם בחזרה על מה שהחזרתם.

ריצוף במבצע מקולקציה ישנה

מבצעים על קולקציות ישנות הם בעיקרון מאוד דומים למבצעים עד גמר המלאי. החנות מוכרת את הקולקציה הישנה במחיר נמוך מאחר והיא צריכה לפנות מקום לקולקציה חדשה שאמורה להיכנס. גם כאן הכוונה של החנות היא לא להמשיך לספק את הריצוף מהקולקציה הישנה. יתכן כי גם הקולקציה הישנה אינה אופנתית יותר, שהייתה טרנד רגעי שכבר פחות בוחרים בה. אצל משיח קרמיקה תוכלו לבחור מבצעים גם מהקולקציות החדישות והעכשוויות ביותר כך שהדילמה כבר לא קיימת.

ריצוף במבצע מאיכויות נמוכות

ריצוף הוא שנים רבות קדימה, והוא צריך לשרת אתכם נאמנה, ללא סדקים, שברים, קילופים ודהייה לאורך זמן רב. החלפת ריצוף היא דבר יקר יחסית, ולכן רצוי לבחור באיכות הטובה ביותר בהתאם לתקציב שלכם. גם אם מוצע לכם ריצוף שנראה מדהים אבל הוא מסוג ב', עדיף, לשקט הנפשי שלכם ועל מנת למנוע עלויות ועגמת נפש בעתיד, לבחור רק בסוג א'. ריצוף שלא מסוג א' כולל בתוכו כמות פגמים לא קטנה, דבר שגם במהלך עבודת הריצוף, עשוי להתגלות כבעייתי מאוד. הרצף יצטרך לפסול אריחים רבים (דבר שעשוי להוביל למחסור והפסקת עבודה) והוא יצטרך להשקיע מאמצים מיותרים באיתור אריחים פגומים, דבר שיתבטא ללא כל ספק בעלות עבודתו. אצל משיח קרמיקה תוכלו ליהנות ממבצעים מעולים ואטרקטיבים, הכל רק על ריצוף סוג א' כך שתוכלו להיות שקטים שקניתם את האיכות הטובה ביותר.

ריצוף במבצע ללא אפשרות החלפה או החזרה

קניתם ריצוף במבצע ועשיתם טעות בחישוב הכמויות? עשיתם טעות ורוצים להחליף את הריצוף שקניתם? שיניתם את דעתכם והחלטתם לבחור בריצוף אחר לאחר קניית הריצוף במבצע? לפני שאתם קונים חשוב לוודא שאתם יכולים להחליף את הריצוף שקניתם במבצע במידה ותרצו. אחרת אתם עשויים להישאר תקועים עם ריצוף לא רצוי או גרוע מכך להיות מחיובים להשתמש בריצוף שאתם כבר לא חפצים בו. אצל משיח קרמיקה לדוגמה תוכלו לרכוש ריצוף במבצע עם אפשרות החלפה או החזרת העודפים (כל עוד הם באריזה מקורית שלא נפתחה) בלי שאלות ובלי התניות. 
 
ההצעות המנצחות שלנו:
שידרוג דירה ממוצעת
קרמיקה, אריחים, אסלות, חדר אמבט
הכל - בפחות מ- ₪25,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג חדר אמבט שלם
קרמיקה, אריחים, מקלחון/אמבט, ברז, ארון אמבט, אסלה
הכל - ב- ₪6,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג הקרמיקה בכל הדירה
קרמיקה ואריחים לדירה ממוצעת
יעלה בין ₪7,000-8,000
לאיכות הטובה ביותר
מעלים איכות - מורידים מחיר
התקשרו ובואו לביקור: 1800-50-40-90
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
   


מפת אתרהצהרת נגישותייעוץ לקראת שיפוץ - בביתכם!