קרמיקה דמוי פרקט לדק חיצוני

כאשר מדברים על דק חיצוני לרוב חושבים על דק מעץ אמיתי או מחומרים מעובדים המדמים עץ. כמובן שלעץ יש לכאורה יתרון בולט מבחינת המראה שלו (על כך בהמשך) אבל יש לו חסרונות רבים גם מבחינת עלות רכישה, תחזוקה שוטפת, הצורך בצביעה מחדש כל מספר שנים, ריקבון, חשיפה למזיקים שונים, חשיפה ללחות, כתמים מאוכל ושתיה ועוד. למי שמחפש פתרון לא פחות יפה וללא כל צורך בתחזוקה מלבד שטיפה במים וסבון מדי פעם, הכירו: קרמיקה דמוי פרקט לדק חיצוני. 

יתרונות של קרמיקה דמוי פרקט לדק חיצוני

קרמיקה דמוי פרקט היא חלופה נבונה וחכמה לשימוש בדוגמת עץ טבעי לדק שלכם:
 • קרמיקה דמוי פרקט כיום מדמה עץ בצורה שקשה להבדיל בין עץ טבעי וקרמיקה. הקרמיקה מוצעת במגוון גדלים, צבעים, גוונים והדפסים שמדמים את כל סוגי העץ הפופולריים בצורה מושלמת.
 • קרמיקה דמוי פרקט אינה דורשת כל טיפול, היא עמידה לשנים ולא משנה גוון. אין צורך לשייף ולצבוע מחדש כל כמה שנים. שטיפה עם מים וסבון רגיל הוא כל מה שדרוש לתחזוקה השוטפת.
 • קרמיקה דמוי פרקט אינה נפגעת ממזג אוויר, לחות, שינוי טמפרטורה.
 • קרמיקה דמוי פרקט אינה מתעוותת או נסדקת בגלל חשיפה לשמש ולמים.
 • קרמיקה דמוי פרקט היא בחירה אקולוגית יותר - בוחרים לא להשתמש בעץ. 
 • קרמיקה דמוי פרקט מוצעת גם עם גימור מונע החלקה, דבר שמומלץ ביותר לשימוש חיצוני, ועל אחת כמה וכמה אם מדובר במשטח ליד בריכה או ג'קוזי.
 • קרמיקה דמוי פרקט אינה חדירה ללכלוך כך שהיא שומרת על המראה שלה ללא כל חשש מפגיעה.
 • ריצוף דק בקרמיקה דמוי פרקט מספק תוצאה מדויקת הרבה יותר עם חיתוכים וחיבורים נקיים.
 • ריצוף קרמיקה דמוי פרקט הוא פחות יקר מדק מעץ מלא איכותי וגם אינו כרוך בכל עלות תחזוקה עתידית, בניגוד לעץ.

האם כל קרמיקה דמוי פרקט מתאימה לדק חיצוני

חשוב לוודא כאשר אתם בוחרים בקרמיקה דמוי פרקט שהיא אכן מיועדת לשימוש חיצוני. בעולם הקרמיקה קיימים סוגים שונים של קרמיקה עבור שימושים שונים כגון ריצוף ביתי רגיל, חיפוי קיר, קרמיקה לחדרים רטובים וקרמיקה לשימוש חיצוני. 
קרמיקה דמוי פרקט לשימוש חיצוני צריכה להיות בעלת עמידות גבוה לפגעי מזג אוויר וגם מונעת החלקה. מומלץ להתייעץ עם מומחי הקרמיקה של משיח קרמיקה שיוכלו לכוון אתכם לסוג הקרמיקה המתאים עבור הדק שלכם ולמנוע מכם טעויות לא רצויות. 

דגשים בבחירת קרמיקה דמוי פרקט עבור דק חיצוני

קרמיקה דמוי פרקט עבור דק חיצוני - בוחרים רק מסוג א', מהאיכות הגבוהה ביותר. דק חיצוני חשוף לשמש, חום, קור, גשם, ברד, קרח, לחות ועוד ולכן חשוב לוודא שהאיכות היא הטובה ביותר אם לא רוצים הפתעות לא נעימות ויקרות בהמשך. בחירה לא נכון יכולה להסתיים בצורך להחליף את הריצוף שוב בעתיד הקרוב ובעוגמת נפש לא קטנה. 
עמידות לשחיקה: חשוב לבחור בקרמיקה בעלת עמידות לשחיקה גבוה - לבתים מומלצת רמת שחיקה שבין 3 ל-5 כאשר 5 היא רמת עמידות לשחיקה הגבוהה ביותר. 
התנגדות להחלקה: נמדדת בין רמה R9 ל-R13  כאשר המספר הגבוה מייצג התנגדות גבוהה יותר להחלקה לכן יש לשאוף למספר שאינו יורד מ-R10 (בדומה לקרמיקה לחדרים רטובים).
יש לציין שהנתונים לא כולם מסומנים על גבי אריזת המוצרים, ולכן חשוב להייעץ בחנות מקצועית ולא להתפתות להצעות מעורפלות. 

איפה קונים קרמיקה דמוי פרקט איכותית לדק חיצוני

אצלנו במשיח קרמיקה תוכלו למצוא לאורך כל השנה את הקרמיקה האיכותית ביותר מסוג א' בלבד, מקולקציות עכשוויות ואופנתיות וגם כאלה קלאסיות יותר. משיח קרמיקה מייבאת את כל המוצרים לבד, כך שאתם מקבלים מחירים טובים יותר. אנו פועלים כבר עשרות שנים ושמנו הולך לפנינו עם לקוחות מרוצים ששבים אלינו וממליצים עלינו. באולם התצוגה שלנו תוכלו להתרשם מהיצע נרחב ביותר של אפשרויות לכל התקציבים וגם ממבצעים שווים ביותר. לרכישת קרמיקה אצל משיח קרמיקה יש מספר יתרונות בולטים:
 • כל המוצרים הם 100% סוג א', אין הפתעות.
 • המחירים מאוד אטרקטיביים, משיח קרמיקה מיבאת ישירות את כל הקרמיקה כך שלא קיימים פערי תיווך. 
 • ניתן להזמין את המוצרים הדרושים לכם, גם אם הם במבצע, ולבקש לקבל את האספקה במועד מאוחר יותר, אפילו לאחר כמה חודשים. כך שאתם יכולים לנעול את המחיר היום, להיות שקטים שהתקציב שלכם ברור וללא חריגות ושתקבלו את הכל בדיוק בעת הרצויה לכם לשיפוץ או לבנייה.
 • במידה והזמנתם כמות גדולה מדי, ניתם להחזיר את העודפים (באריזתם המקורית הסגורה) ולקבל החזר כספי מלא עליהם.
 • לרשותכם עומד צוות יועצים מקצועי עם וותק וניסיון עשיר שישמחו לסייע לכם בבחירת קרמיקה דמוי פרקט לדק שלכם, או כל מוצר אחר בו תחפצו.
 
ההצעות המנצחות שלנו:
שידרוג דירה ממוצעת
ריצוף, קרמיקה, אסלות, חדר אמבט
הכל - בפחות מ- ₪25,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג חדר אמבט שלם
ריצוף, מקלחון, אמבט, ברזים, כיור, אסלה
הכל - ב- ₪6,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג כל הריצוף בדירה
ריצוף קרמיקה לדירה ממוצעת
יעלה בין ₪7,000-8,000
לאיכות הטובה ביותר
מעלים איכות - מורידים מחיר
התקשרו ובואו לביקור: 1800-50-40-90
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
   


מפת אתרהצהרת נגישותייעוץ לקראת שיפוץ - בביתכם!