אביזרי אמבטיה איכותיים

אביזרי האמבטיה הם כל האלמנטים שמשלימים את חדר האמבטיה והופכים אותו לשמיש ומפנק יותר. 
ישנם סוגי אביזרים רבים, יש כאלה זולים ופשוטים ויש כאלה איכותיים יותר. מאמר זה יתמקד באביזרי האמבטיה האיכותיים יותר.
אז אם אתם מחפשים אביזרי אמבטיה איכותיים, במאמר זה תוכלו לקבל פרטים על העיקריים ביניהם, ואם כבר מדברים על איכות, אז חשוב לרכוש את האביזרים מחנות מוכרת ובעלת מוניטין המשווקת אך ורק מוצרים איכותיים. אביזרי אמבטיה מיועדים לשרת אותנו נאמנה לאורך שנים רבות ובתנאים קשים של לחות, הפרשי טמפרטורה גדולים, רטיבות ועוד. לכן איכות המוצר והחומרים מהם הם עשויים היא כל כך חשובה, מעבר לכל מחשבה עיצובית. איכות, אגב, לא בהכרח מתפרשת גם במחיר גבוה בקופה, ניתן גם למצוא אביזרי אמבט במחירים השווים לכל נפש מבלי להתפשר על האיכות.

ברזים לחדר האמבטיה 

הברזים השונים המותקנים בחדר האמבטיה הם אלה האחראים לספק לנו מים למקלחת, לאמבט, לכיור ועוד. קיימים כמובן ברזים פשוטים יחסית שיעשו את העבודה כל עוד הם איכותיים מספיק, כאלה יותר מתקדמים כמו בלנדרים למיניהם וכאלה שמביאים את שיאי הטכנולוגיה העכשווית לתוך החדר כמו ברזים אלקטרונים עם הפעלה במגע, תנועה וכדומה.
בתהליך בחירת הברז, כמובן נכנס אלמנט עיצובי כדי שצורתו, צבעו וחומריו של הברז ישתלבו בעיצוב חדר האמבטיה ואף ידגישו אותו אבל גם צריך לחשוב על התפקודו של הברז. לדוגמה בחירה בברז בעל זרימת מים נמוכה לא תהיה נכונה עבור אמבט גדול מאחר והוא לא יהיה מסוגל למלא את האמבט במהירות הרצויה. בבחירת ברז מערבל, יש לוודא כי הוא יכול לספק ערבול מדויק של מים קרים וחמים כדי לאפשר בחירה של טמפרטורת מים רצויה. כמו כן אם אתם רוכשים ברזים עבור חדר רחצה שישמש ילדים, כדאי שתפעול הברז יהיה פשוט וקל עבורם, כולל כיוונון המים החמים והקרים. צריך גם להתייחס לצנרת הקיימת, לנקודות מים הקיימות או לתכנן אותן נכונה במידה ובונים או משפצים. האם ברז האמבט או הכיור מחובר אליהם או לקיר?
בין סוגי הברזים ניתן למצוא, ברז עומד (חיבור לרצפה ישירות), ברז מחובר לקיר, ברז עם חיבור עליון לאמבט או כיור, ברז פרחים, ברז מיקסר, ברז משולב (עם יציאה לצינור ראש מקלחת), ברז גשר ועוד. מבחינת חומרים, ניתן למצוא ברזים העשויים מחומרים שונים כגון נחושת, ניקל, כרום, נירוסטה, פלדת אל חלד, אבץ ופלסטיק.

מוט פינוק למקלחון או לאמבט

קיימים מוטות פינוק בסיסיים שהם מוט/צינור מחובר לקיר עליו מתחבר ראש המקלחת עם או בלי מתקנים לסבון וכדומה וגם כאלה יותר מתקדמים ומעוצבים בסגנונות שונים,  שיכולים גם לכלול אפשרויות מתקדמות כמו זרמי מים נוספים למסאז' ופינוק. מוט פינוק יכול לכלול גם ראש מקלחת קבוע בתוספת של ראש המחובר לצינור גמיש. חלקם כוללים גם את הברזים ואחרים צריכים להתחבר לברזים נפרדים. מוטות פינוק לרוב עשויים חומרים כמו ניקל אל-חלד אך יכולים גם להיות צבועים בגוונים שונים או עם חלקים שונים מזכוכית וחומרים אחרים. חשוב לבדוק שהחומרים כולם הם באיכות גבוהה שלא תגלו מאוחר יותר שהם מחלידים או קשים במיוחד לניקוי.  

מחמם מגבות

מחממי המגבות הם אחד הפינוקים הכי טובים שיש. לא מעט אנשים פוסחים עליהם אבל צריך להבין כי קשה לייבש מגבות בחדר אמבטיה לח ובמיוחד בעונת החורף, או כאשר לחדר אין חלונות איוורור. מגבת שלא מתייבשת מהר מספיק גם יכולה לפתח ריחות לא נעימים במהירות. זה מאוד לא נעים להתנגב עם מגבת לחה ושאינה מריחה טוב שלא הספיקה להתייבש, אחרי המקלחת או האמבטיה. מחממי המגבות פותרים את הבעיה הזו לחלוטין ומאפשרים  לא רק למגבות להתייבש במהירות אלא גם יספקו לנו מגבות חמימות, דבר שהוא פינוק אמיתי. לרוב מחממי מגבות פעולים באופן עצמאי כמו רדיאטור, רק שהם מותאמים לעבודה בחלל רטוב. קיימים גם כאלה שמתחברים להסקה מרכזית. שימו לב שהם יכולים להתאים גם לחדרי רחצה קטנים כיוון שהם יחסית דקים וצמודים לקיר.

תעלות ניקוז למקלחון

אם פעם במקלחון היינו מסתפקים בפתח ניקוז במרכז המקלחון, כיום תעלות הניקוז מאפשרות פינוי מים הרבה יותר אפקטיבי ומהיר בזכות גודלן וניתן להתקין אותן בצידי המקלחון במקום הפתח המרכזי לא אנו רגילים, דבר שהוא גם יותר אסתטי. תעלת ניקוז היא בעצם קופסה חבויה מתחת לפני הריצוף ומחוברות לביוב / ניקוז מים ומכוסה בעזרת רשת לרוב מנירוסטיה עם פתחים בסגנונות שונים. התקנת תעלת ניקוז מצריכה הכנה לצנרת ומקום מתחת לריצוף. יש לשים לב כי פתחי ניקוז המים של המכסה לא קטנים מדי, דבר שיקשה על פעולת ניקוז יעילה. כמו כן, יש לתכנן את הנחת הריצוף בהתאם מבחינת חיתוכים ושיפועים.

ארונות אמבטיה לחדר הרחצה

ארונות אמבטיה מאפשרים לנו לאחסן ולהסתיר מן העין את כל הדברים אותם אנחנו צריכים בחדר, כגון מגבות, מברשות, תרופות, תמרוקים ועוד. העיצובים הקיימים הם באמת רבים מדי מכדי למנותם אבל מעבר לאיך שהארון נראה, חשוב ביותר לוודא כי הוא מיוצר מחומרים המתאימים לשימוש בחדר רטוב. ניתן להסתפק בארון מחומרים מורכבים כמו MDF בתנאי שהחומר אינו חשוף בשום צורה (כלומר הוא צריך להיות מכוסה בצורה הרמטית בפורמייקה אן ציפויים שונים) מאחר וחומר זה סופח נוזלים ומתנפח. גם עץ מלא יכול להיות בעייתי בחדר רטוב מאחר והפרשי לחות וטמפרטורה עלולים לגרום לו להתעוות. ניתן לבחור בלוחות סנדוויץ' ימי (שעברו אימפרגנציה נגד מים), וזה לרוב החומר המומלץ. ליתר ביטחון אבל, אם תבחרו בארון אמבטיה איכותי המיועד לחדר אמבטיה תוכלו להיות שקטים כי הייצרן השתמש בחומרים מומלצים ושיטות ייצור נכונות כדי שתוכלו להנות מהמוצר שנים רבות ללא תקלות.

פרזולים שונים לחדר רחצה

בנוסף לאביזרי האמבטיה שפירטנו קודם, קיימים גם פרזולים שונים ומועלים שכדאי להכיר: 
סבוניות, מתלים לכוסות, מגשים לבקבוקים, מתלים למגבות, ארגוניות למגירות ארון האמבטיה, ידיות עזר ואחיזה, מושבי מקלחת, מברשות אסלה, פחים, קולבים, מתלה מגבות עומד על הרצפה, מראות לקיר, מראות על רגל לאיפור, מחזיק נייר טואלט. 
 
ההצעות המנצחות שלנו:
שידרוג דירה ממוצעת
קרמיקה, אריחים, אסלות, חדר אמבט
הכל - בפחות מ- ₪25,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג חדר אמבט שלם
קרמיקה, אריחים, מקלחון/אמבט, ברז, ארון אמבט, אסלה
הכל - ב- ₪6,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג הקרמיקה בכל הדירה
קרמיקה ואריחים לדירה ממוצעת
יעלה בין ₪7,000-8,000
לאיכות הטובה ביותר
מעלים איכות - מורידים מחיר
התקשרו ובואו לביקור: 1800-50-40-90
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
   


מפת אתרהצהרת נגישותייעוץ לקראת שיפוץ - בביתכם!