עלות שיפוץ דירה ממוצעת

עלות שיפוץ דירה ממוצעת, היא דבר קשה לחישוב מאחר והיא כוללת הרבה מאוד משתנים: האם מדובר בשיפוץ בסיסי? היקפי הכולל החלפת אינסטלציה וחשמל, שיפוץ יוקרתי ועוד. קיימות נוסחאות שונות מדוייקות פחות או יותר המאפשרות לקבל אומדן לגבי סך עלות שיפוץ לדירה ממוצעת לפי מטר רבוע. העלות הממוצעת למטר עומדת כיום על כ-750 ש"ח אך יכולה לטפס במהרה, תלוי במורכבות השיפוץ וכמובן באיכות ומחיר החומרים והמוצרים. כמו כן, יש הבדלים בתמחור השיפוץ בין אזורים שונים בארץ (בערים הגדולות ובאזורים יוקרתיים יותר השיפוץ יעלה יותר בדרך כלל). את המחיר המדויק יותר מקבלים בהרכבת מפרט מתומחר אך יש לזכור שגם הוא עשוי להשתנות ורק עם סיום השיפוץ תוכלו לדעת באמת כמה זה עלה לכם. לרוב כדאי לחשב מרווח ביטחון תקציבי של 10%-30% בנוסף לחישוב המקורי שלכם על מנת לחפות על כל מיני הפתעות שיכולות לצוץ במהלך השיפוץ.
לרוב, מומלץ להיעזר בשירותי אדריכלות או עיצוב פנים שיסייעו בהכנת המפרט לפני שתפנו לקבלן שיפוצים.
ברור אם כן, שטווחי המחירים יכולים להשתנות בצורה דרמטית על פי סוג השיפוץ, ולכן במאמר זה, על מנת להקל עליכם ולסייע לכם בהרכבת התמונה המלאה, נתמקד בעלויות ריצוף קרמיקה ובעלות כלים סניטריים עבור חדר אמבטיה קומפלט. נסיים עם חבילות ומבצעים לקרמיקה וכלים סניטריים שעשויים לעניין אתכם.

עלות ריצוף קרמיקה לשיפוץ דירה

עלות ריצוף קרמיקה נחלקת לעלות הקרמיקה עצמה (חומרים) ולעלות עבודת הריצוף (איש מקצוע). עלות הקרמיקה היא כמובן בהתאם לדגם, גודל ואיכות הקרמיקה בה תבחרו. עבור איכות סוג א' (האיכות הגבוהה ביותר) במידות אריחים סטנדרטיות עלות הקרמיקה יכולה להיות סביב 8,000 ש"ח לדירה ממוצעת. כמובן ניתן גם למצוא קרמיקה לריצוף במחירים זולים יותר (רא מבצעים בהמשך) אך חשוב להתעקש על איכות סוג א' ולא להתפתות בבחירת אריחים פחות איכותיים. רק אריחי קרמיקה איכותיים מסוג א' יבטיחו עמידות לאורך שנים ויחסכו מכם כאבי ראש ועלויות נוספות במהלך עבודת הריצוף עם פחת גבוה יותר (כך שהחיסכון כאן לרוב לא באמת ישתלם לכם).

מחיר לחדר אמבטיה כולל הכל 

גם כאן העבודה מתחלקת בין המוצרים לבין העבודה עצמה. בחדר אמבטיה מעורבים מספר בעלי מקצוע שונים: רצף, אינסטלטור, חשמלאי, נגר וכדומה, ולכל אחד יש תעריפים שונים על פי מורכבות והיקף העבודה. אם החלטתם לבצע את השיפוץ באמצעות קבלן, הוא זה שיביא את אנשי המקצוע בדרך כלל, פרט לנגר. עבודות נגרות נעשות בנפרד לרוב, ולא תמיד דרושות. 
לגבי המוצרים, הם כוללים: ריצוף רצפה וחיפוי קירות, וכלים סניטרים (מקלחונים, אמבט, ברזים ופרזולים, אסלות, כיורים ועוד). שוב, ההמלצה שלנו היא לבחור רק במוצרים האיכותיים ביותר שישרתו אתכם נאמנה לאורך שנים רבות. הפיתוי לבחור בזול הוא גדול, כי הרי בשיפוץ תמיד מנסים לצמצם ככל הניתן את העלויות. אבל פשרה על מוצרים פחות איכותיים תהיה תמיד כואבת בהמשך עם קלקולים, שברים, סדקים, קושי בניקוי, חלודה ועוד שיהפכו את השימוש בחדר האמבטיה להרבה פחות מהנה. עלות האריחים יכולה לנוע סביב 5,000 ש"ח (זכרו כי בחדר אמבטיה האריחים מותקנים גם על קירות ולכן הכמות כאן גדולה יחסית).
לזה צריך להוסיף את ארון אמבט וכלים הסניטריים, כיורים, ברזים, מקלחון או אמבט, אסלה, פרזולים ועוד שיכולים להגיע לכ-5,000 ש"ח, כלומר סה"כ כ-10,000 ש"ח מוצרים עבור חדר האמבטיה. המחירים מתייחסים למוצרים סטנדרטיים מסוג א'. 

חבילות קרמיקה וכלים סניטריים במבצע

עד כאן ראינו עלויות ממוצעות עבור קרמיקה לריצוף, וקרמיקה וכלים סניטריים לחדר האמבטיה - לא כולל עבודה. השאלה היא האם ניתן גם להפחית בעלויות מוצרים אלו מבלי לרדת באיכות? כפי שראינו קודם, קל להוזיל עם בחירת מוצרים פחות איכותיים אבל כפי שגם הבנתם, בחירה שכזו עשוייה לעלות לכם יותר בסופו של דבר ולכן נתמקד כאן רק במבצעים עבור מוצרים איכותיים בלבד, שהם אלה שאתם באמת רוצים וצריכים.
צוין קודם שעלות קרמיקה לריצוף עבור דירה ממוצעת תעלה סביב ה-8,000 ש"ח. מה אם נאמר לכן שניתן להשיג קרמיקה לכל הדירה באיכות הטובה ביותר בעלות כוללת שבין 5,000 ל-6,000 ש"ח? משיח קרמיקה מציע בדיוק מבצע כזה שיחסוך לכם בין 25% ל-50% מהעלות הממוצעת מבלי להתפשר על האיכות.
ומה עם כל המוצרים לחדר האמבטיה? גם כאן משיח קרמיקה מציע מבצע מדהים לשדרוג חדר האמבטיה בעלות כוללת של עד 5,000 ש"ח עבור כל מה שצוין מעלה, באיכות הגבוה ביותר. לעומת העלות הממוצעת שציינו קודם, מדובר בחיסכון של כ-50%, שוב, מבלי להתפשר על האיכות.

אז אצל משיח קרמיקה בהחלט ניתן לחסוך ולהיות בראש שקט שקניתם את המוצרים האיכותיים ביותר במחירים הטובים ביותר. כמו כן, משיח קרמיקה מציעה מבצעים נוספים ששווה לכם לבדוק, וכמובן ישמחו לארח אתכם באולם התצוגה בראשון לציון ולספק לכם שירות ויעוץ מקצועי ביותר. בנוסף חשוב לדעת כי אצל משיח קרמיקה ניתן לבצע הזמנה בכל עת ולבקש לקבל את סחורה בתאריך מאוחר יותר ללא עלות נוספת, דבר שמאפשר לכם ליהנות ממבצעים גם אם השיפוץ יחל בעוד כמה חודשים. כמו כן, במידה וחלק מהקרמיקה שהזמנתם, נותרה ללא שימוש עם סיום העבודות, והיא עדיין באריזתה המקורית, תוכלו להחזיר את האריזות הסגורות למשיח קרמיקה ולקבל החזר כספי מלא.
 
ההצעות המנצחות שלנו:
שידרוג דירה ממוצעת
קרמיקה, אריחים, אסלות, חדר אמבט
הכל - בפחות מ- ₪25,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג חדר אמבט שלם
קרמיקה, אריחים, מקלחון/אמבט, ברז, ארון אמבט, אסלה
הכל - ב- ₪6,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג הקרמיקה בכל הדירה
קרמיקה ואריחים לדירה ממוצעת
יעלה בין ₪7,000-8,000
לאיכות הטובה ביותר
מעלים איכות - מורידים מחיר
התקשרו ובואו לביקור: 1800-50-40-90
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
   


מפת אתרהצהרת נגישותייעוץ לקראת שיפוץ - בביתכם!