ריצוף אריחים מדוקקים

אריחים מדוקקים הם הצעקה האחרונה בכל הנוגע לריצוף וחיפוי קירות. גם תחום עיצוב הבית מתקדם בעקבות פיתוחים טכנולוגיים שונים בכלל, ובתחום האריחים בפרט. פיתוחים אלו מאפשרים כיום לייצר אריחים בגדלים ועוביים שלא היו אפשריים בעבר. מעניין אתכם להבין יותר בנושא אריחים מדוקקים? המשיכו לקרוא…

מהם אריחים מדוקקים?

אריחים מדוקקים הם אריחי גרניט פורצלן גדולי ממדים (למשל מטר רוחב על שלוש מטר אורך) אשר מיוצרים בעוביים מאוד דקים, בין שלוש לבין שישה מילימטרים בלבד. הגודל של אריחים מדוקקים מאפשר יצירת ריצוף מרשים עם כמות מינימלית של קווי חיבור בין אריחים ויכולים לדמות ריצופים יוקרתיים מאוד כמו שיש אבל בעלות הרבה יותר נגישה ובצורה ממש מושלמת. קיימים דגמים רבים של אריחים מדוקקים, כגון דמוי שיש או אבן, עם חיספוסים שונים כדי לספק אפקט עיצובי יוקרתי שלא ניתן להגיע אליו בעזרת אריחים סטנדרטיים ועוד. למרות עוביים הדק ביותר, אלו אריחים מאוד חזקים וקלים לתחזוקה אך נדרשת מיומנות ואף הכנות מתאימות להנחה נכונה שלהם (על כך בהמשך).

שימושים אפשריים של אריחים מדוקקים

בזכות גודלם ועוביים הדק ביותר, אריחים מדוקקים מאפשרים יצירת ריצופים מאוד אלגנטיים, בעלי חזות אחידה בכך שהחיבורים ביניהם מינימליים ביותר. ניתן להשתמש בהם בכל חדר בבית:
בחדר האמבטיה ליצירת מראה יוקרתי ולקלות תחזוקה שוטפת. מאחר וקיימים פחות חיבורים בין האריחים, יווצרו פחות מקומות בהם אבנית ועובש יכולים להתפתח. חשוב אבל לזכור שבחדר האמבטיה, עבור הרצפה, צריך לבחור באריח שמתאים לשימוש בחדרים רטובים, כך שימנע החלקה. כמובן שניתן גם להשתמש באריחים אלו לחיפוי קירות, מה שייתן מראה כמעט חלק לגמרי. כיוון שאריחים אלו יכולים להגיע גם לאורך 3 מטר, הם בעצם יכולים לכסות את הקיר מהרצפה ועד התקרה עם אריח אחד.
בסלון, ובמיוחד עבור חדר גדול ממדים, השימוש באריחים מדוקקים ייצור מראה עדכני ויוקרתי בדומה למה שניתן לראות בבתי המלון הטובים ביותר. אחידות המראה עם מיעוט חיבורים יוצר תחושת שרק חומרים טבעיים יקרים ביותר יכולים לספק. 
במטבח, יוצר משטח אחיד ובעל מראה יפהפה שקל לתחזק ולנקות.  

איפה ניתן להתקין אריחים מדוקקים

ניתן להתקין אריחים מדוקקים בכל מקום רצוי בבית, הן ברצפה והן על גבי קירות כחיפוי. יחד עם זאת, יש להבין ולזכור שמאחר והאריחים דקים מאוד וגדולים, חייבים להתקין אותם על משטח מפולס וחזק. כלומר, לא יותקנו כאלה אריחים על גבי חול או כל חומר בעל מוצקות נמוכה אחר. דקות האריחים מאפשרת הדבקה מעל ריצוף קיים מבלי להוסיף עובי רב בניגוד לאריחים אחרים - חשוב לאלו המשפצים דירה קיימת שלא רוצים להרים את הרצפה הקיימת לדוגמה.

איך מתקינים אריחים מדוקקים

התקנת אריחים מדוקקים מצריכה מיומנות מיוחדת, ידע ותכנון נכון יחד עם זהירות מוגברת, וכדאי שתתבצע על ידי מתקין מוסמך שיודע לבצע עבודות עם אריחים אלו. 
כמו כן, הנחת אריחים מדוקקים מצריכה הכנות ייחודיות. המשטח עליו מדביקים את האריחים חייב להיות ישר ומפולס היטב. כל סטייה תגרום לאריח לשבת בצורה לא אופטימלית ומאחר ומדובר באריח גדול ודק במיוחד, אפילו קיום בועות אוויר או חללים ריקים (בגלל שהמשטח מתחתם לא ישר מספיק או שהדבק לא נמרח בצורה אחידה ונכונה) יכול לגרום לשברים באריח עם הזמן, ובמיוחד כאשר משתמשים בהם לריצוף. יש לקחת בחשבון כי עלות התקנת אריחים מדוקקים יכולה להיות גבוהה יותר משמעותית מזו של אריחים רגילים, הן בגלל הצורך במתקין מוסמך והן בגלל ההכנות המדוקדקות הנחוצות.

איפה קונים אריחים מדוקקים איכותיים

אריחים מדוקקים איכותיים קונים אצל משיח קרמיקה, יבואן בעל מוניטין של כמה עשורים המשווק אך ורק אריחים מסוג א' (האיכות הגבוהה ביותר בשוק) ובמחירים ללא פערי תיווך. צוות המומחים של משיח קרמיקה צברו ידע וניסיון עשיר לאורך השנים ותמיד ישמחו לסייע ולייעץ לכם. 
משיח קרמיקה מציע גם יתרונות רבים מעבר לאיכות המוצרים, כמו אחריות מלאה, אפשרות רכישה ואספקה בתאריך עתידי, אפשרות החזרת מוצרים שלא שומשו באריזתם המקורית וקבלת החזר כספי מלא (מה שמבטל לחלוטין את הבעיות הקשורות בהזמנת כמויות לא מתאימות), קולקציות עדכניות, מבחר ענק של דגמים וכמובן את כל המוצרים הנלווים לקרמיקה כגון כלים סניטריים, כיורים, ברזים, פרזולים ועוד.
כדאי לעקוב אחר הפרסומים של משיח קרמיקה, כיוון שמעת לעת מתקיימות מכירות מיוחדות במחירים מפתיעים שתוכלו ליהנות מהם גם אם השיפוץ והבנייה מתוכננים לעוד כמה חודשים (במשיח קרמיקה ישמרו על המוצרים שהזמנתם והם יסופקו לכם  רק כאשר תצטרכו אותם). בואו להתרשם מהמגוון הרחב של אריחים מדוקקים באולם התצוגה שלנו.

 
ההצעות המנצחות שלנו:
שידרוג דירה ממוצעת
ריצוף, קרמיקה, אסלות, חדר אמבט
הכל - בפחות מ- ₪25,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג חדר אמבט שלם
ריצוף, מקלחון, אמבט, ברזים, כיור, אסלה
הכל - ב- ₪6,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג כל הריצוף בדירה
ריצוף קרמיקה לדירה ממוצעת
יעלה בין ₪7,000-8,000
לאיכות הטובה ביותר
מעלים איכות - מורידים מחיר
התקשרו ובואו לביקור: 1800-50-40-90
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
   


מפת אתרהצהרת נגישותייעוץ לקראת שיפוץ - בביתכם!