קטלוג קרמיקה

עולם הקרמיקה עבר לא מעט שינויים בשנים האחרונות וממשיך להתקדם במקביל להתקדמות הטכנולוגית. עברו הזמנים של קרמיקה לבנה פשוטה יחסית שהיו משתמשים בה במעבדות ובמטבחים. כיום ישנו היצע רחב מאוד של איכויות, גדלים, עיצובים, לריצוף או לחיפוי קירות, לשימוש פנימי או חיצוני, לחדרים רטובים ועוד. למעשה כיום תתקשו שלא למצוא את הקרמיקה המתאימה עבור פרויקט הבניה או השיפוץ שלכם. 
בכל חנות, מעבר לתצוגה, תוכלו למצוא גם קטלוג אריחי קרמיקה של היצרנים השונים, שיציג בפניכם את כל האפשרויות. מעבר לקטלוג עצמו המציג מידע טכני ותמונות של האריחים, ישנן בדרך כלל גם תמונות להמחשה, וכדאי לעבור עליהן כי לא כולנו יכולים לדמיין כיצד תיראה התוצאה הסופית.

איכויות של קרמיקה

איכויות קרמיקה נקבעות בישראל על ידי מכון התקנים, ליתר דיוק על ידי תקן מספר 314. תקן זה בודק פרמטרים שונים לגבי איכות הקרמיקה ומדרגת אותה לפי סוג א', ב' וג'. סוג א' הוא סוג הקרמיקה האיכותי ביותר מכל הבחינות; אחידות הגודל, איכות הגימור - גלזורה, כמות הפגמים ועוד; והיא המומלצת ביותר לכל צורכי ריצוף וחיפוי. בחירה בסוג א' של קרמיקה תחסוך לכם כאב ראש לא קטן בכך שתוכלו לחשב יותר טוב את הכמויות הנדרשות (פחת קטן יותר) ואם תהיה סטיה, היא קטנה באופן משמעותי. קרמיקה מסוג א' גם תקל על עבודת הרצף בכך שהוא לא יצטרך להשקיע זמן רב במיון ופסילה של אריחים פגומים וזמן עבודתו יתקצר, דבר שיש לו משמעות כספית לא קטנה. כמובן שקרמיקה מסוג א' גם תספק לכם את התוצאה הטובה ביותר והיא תשרת אתכם לאורך שנים רבות בלי הפתעות לא נעימות. אם אתם חושבים שבהכרח קרמיקה מסוג א' תהיה יקרה יותר, אתם טועים. כיום ניתן לרכוש קרמיקה סוג א' במחירים מאוד אטרקטיבים כך שאין הצדקה בכלל לחשוב לרכוש סוגים פחות טובים.
הקרמיקה המוצגת בקטלוג תהיה לרוב האיכותית ביותר והחדשה ביותר.

גדלים של קרמיקה

עוד פרט שתוכלו למצוא בקטלוג הקרמיקה הוא הגדלים השונים הקיימים עבור כל אריח. קרמיקה כיום מיוצרת בגדלים רבים - החל מאריחים קטנטנים לפסיפס בגודל 2.5X2.5 ס"מ, ועד אריחים מדוקקים המגיעים לגודל מדהים של 100X300 ס"מ.
בחירת הגודל המתאים והנכון עבורכם הוא פועל יוצא של שימושיות ועיצוב רצוי ועוד פרמטרים כמו גודל החדר (בחדר קטן מומלץ להשתמש בגדלים קטנים יותר). אם אתם נעזרים במעצבי פנים, הם יוכלו לכוון אתכם לכיוון הנכון וגם תמיד תוכלו להתייעץ עם צוות המומחים של משיח קרמיקה.

עיצובים של קרמיקה

העיצובים של קרמיקה כיום הם מאוד מגוונים. כמוכן שתמיד ניתן לבחור בעיצוב סטנדרטי כמו אריחים לבנים ופשוטים, אבל עם קצת מחשבה ניתן להגיע לעיצובים מרהיבים שהיו בעבר תלויי חומרים כמו אבן, שיש, עץ ועוד. קרמיקה כיום יכולה לדמות את החומרים האלה בצורה מושלמת ובמחיר נגיש. יחד עם קלות השימוש והתחזוקה של הקרמיקה - לא סופגת, לא נכתמת, לא מצריכה טיפולים יקרים תדירים ועוד - היא מספקת תוצאה נהדרת. מלבד הדמיית חומרים טבעיים, קיימים גם עיצובים מודרניים בעלי הדפסים שונים, למשל ליצירת צורות שונות, אריחי קרמיקה תלת ממדיים, טקסטורות שונות ועוד. ניתן גם לשלב גדלים ועיצובים שונים של קרמיקה ליצירת עיצובים מתקדמים עוד יותר.

קרמיקה לריצוף

לקרמיקה לריצוף יש מספר תפקידים מלבד האסתטיקה. קרמיקה לרצפה צריכה לספק משטח חזק ועמיד כדי לאפשר הליכה ותנועה על גביה בבטחה ולאורך שנים רבות מבלי לדהות או להשתנות. בנוסף, קרמיקה מאפשרת שמירה על ניקיון הבית בצורה יעילה וקלה - אין צורך בחומרים מיוחדים כדי לנקות אותה, והיא איננה סופחת נוזלים שיכולים להשתקע בה, לעוות אותה או לפתח תופעות כמו עובש. כמו כן, גם אין צורך בחומרי טיפול או הגנה מיוחדים או יקרים.
את הקרמיקה לריצוף מחלקים למספר סוגים לפי דרגת החוזק שלה וההתנגדות שלה להחלקה. קרמיקה לשימוש בריצוף כללי בבית שונה מקרמיקה לריצוף במקומות ציבוריים הומי אדם (שם היא צריכה להיות מסוגלת להתמודד עם כמות אנשים, פסיעות ושפשופים הרבה יותר גדולה), וגם מקרמיקה לשימוש חיצוני, בגינה, בשבילים, בחניה או מזו המיועדת לשימוש בחדרים רטובים.

קרמיקה לחיפוי קירות

קרמיקה לחיפוי קירות, מאחר ולא מתהלכים עליהם, אינה צריכה לעמוד באותם עומסים ושחיקה כמו קרמיקה לריצוף. יחד עם זאת, ישנם סוגי קרמיקה שמתאימים הן לריצוף והן לחיפוי, למשל אריחים מדוקקים, וגם ברוב הסדרות האיכותיות, תוכלו למצוא קרמיקה דומה מבחינת המראה אך שונות במפרט הטכני, שיתאימו לריצוף או לחיפוי קירות אם אתם מעוניינים ביצירת מראה אחיד והמשכי בין הריצוף לקירות. תפקיד הקרמיקה לחיפוי קירות הוא לכסות את הקירות תוך יצרת מראה אסתטי, ואף ליצור אפקטים עיצוביים מיוחדים. אולי תהיו מעוניינים להבליט קיר מסוים בבית בעזרת חיפוי קרמיקה דמוי אבן, תלת מימד או אריחים מדוקקים אשר יוצרים מראה יוקרתי עם מיעוט חיבורים בין האריחים (שהם עולים מהרצפה לתקרה ביחידה אחת)? המגוון הרחב של קרמיקה לחיפוי קיר מאפשר לכם לא רק לחלום אלא גם ליישם כל עיצוב רצוי ולהפוך את הבית שלכם למיוחד ואישי.

 
ההצעות המנצחות שלנו:
שידרוג דירה ממוצעת
ריצוף, קרמיקה, אסלות, חדר אמבט
הכל - בפחות מ- ₪25,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג חדר אמבט שלם
ריצוף, מקלחון, אמבט, ברזים, כיור, אסלה
הכל - ב- ₪6,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג כל הריצוף בדירה
ריצוף קרמיקה לדירה ממוצעת
יעלה בין ₪7,000-8,000
לאיכות הטובה ביותר
מעלים איכות - מורידים מחיר
התקשרו ובואו לביקור: 1800-50-40-90
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
   


מפת אתרהצהרת נגישותייעוץ לקראת שיפוץ - בביתכם!