קרמיקה במרכז

בימינו אנחנו מוצפים במודעות בעיתונים, ברשת האינטרנט וברשתות חברתיות, ולצרכן קשה יותר ויותר להבחין בין ההצעות השונות ולהבין אם הן באמת שוות. אם ניתן להסתכן במוצר פחות איכותי עבור מוצרים מתכלים, כאשר מדברים על קרמיקה, צריך להיות זהיר ולבחור בתבונה. קרמיקה היא מוצר שאמור להישאר הרבה שנים ושצריך למלא את תפקידו נאמנה. בחירה באריחי קרמיקה לא נכונים, באיכות ירודה וכדומה, תמיד תגרור אחריה עוגמת נפש ואף הפסדים כספיים. במאמר זה נעשה לכם סדר כדי שתוכלו לבחור בקרמיקה בראש שקט ולהיות בטוחים כי תהנו ממוצר איכותי לשנים רבות.

איך למצוא קרמיקה איכותית במרכז

התשובה הפשוטה נמצאת בגוף השאלה עם המילה "איכותית". איכות קרמיקה אינה דבר סובייקטיבי כלל. קיימים תקנים ברורים לקרמיקה ודרוגי איכות, שמקלים עלינו הצרכנים לדעת מה אנחנו בעצם קונים. 
קרמיקה מסוג א' הוא האיכות הגבוהה ביותר. כאשר קרמיקה מדורגת סוג א', אנחנו יכולים להיות סמוכים ובטוחים שרכשנו קרמיקה מהאיכות הגבוהה ביותר. התקן הישראלי מספר 314 בודק ומדרג אריחים לפי בדיקות שונות כולל דירוג איכות. סוג א', לעומת הסוגים הפחות איכותיים, כולל את כמות הפגמים הקטנה ביותר (פגם יכול להיות בצבע, בזיגוג, באחידות  גודל האריחים ועוד). למה זה חשוב? כי כשבוחרים קרמיקה מסוג א', נבטיח כי היא תשרת אותנו בצורה הטובה ביותר לאורך זמן וגם כי תאפשר עבודת הנחה קלה ככל הניתן ובלי פחת מיותר, דבר שגם יחסוך לנו עלויות לא מעטות. אז כאשר מחפשים קרמיקה איכותית, יש לוודא את איכות הקרמיקה תהיה סוג א' בלבד.
ניתן לוודא בחנות הקרמיקה, שקיימת בדיקת תקן עבור הקרמיקה (שימו לב כי אם סדרת קרמיקה קיימת בצבעים שונים, מכון התקנים מבצע בדיקה על צבע אחד ולא על כל הצבעים כך שאם קיים תקן לצבע הלבן בסדרה, הצבעים הנוספים בסדרה גם מקבלים תקן גם אם צויין רק צבע לבן בכתב התקן עצמו). אם בחנות אתם מקבלים תשובה מתחמקת בנוגע לתקן ואיכות הקרמיקה, עדיף לרכוש במקום אחר. 
קיים כמובן פיתוי לרכוש קרמיקה באיכויות פחות טובות על מנת לחסוך לכאורה בעלות הרכישה, אך כיום, ניתן למצוא קרמיקה מסוג א' במחירים מאוד אטרקטיביים כך שממש אין סיבה להתפשר. זכרו כי המחיר טמון לא רק בעלות רכישת הקרמיקה אלא גם בעלות עבודת הריצוף (ככל שהקרמיקה פחות איכותית כך עלות הנחת הריצוף תעלה יותר כי הרצף יצטרך לעבוד קשה יותר במיון ובחירת האריחים האיכותיים מתוך כל האריחים, וכן יכולים להיווצר יותר שברים ויהיה פחת גדול בהרבה מן הרצוי - דבר שיגדיל את כמות האריחים הנחוצה להשלמת העבודה).
באזור מרכז הארץ תוכלו למצוא חנויות רבות לקרמיקה וכלים סניטריים, כך שהמבחר הוא גדול במיוחד. לא בכולן תקבלו את אותם התנאים והמוצרים, ולכן כדאי לברר היטב לפני שאתם רוכשים מהם התנאים. במשיח קרמיקה, הממוקמת במרכז הארץ, בעיר ראשון לציון, תוכלו למצוא קרמיקה מסוג א' בלבד במגוון עצום של דוגמאות, צבעים, סוגים וכדומה. תנאי הרכישה הם מהטובים ביותר בארץ (אפשרות החזרת חבילות סגורות וקבלת זיכוי, רכישה מוקדמת וקבלת המוצרים במועד מאוחר יותר לבחירתכם, ועוד), וגם תוכלו למצוא חבילות ייעודיות במחירים מצוינים.

איך קונים קרמיקה במבצע במרכז בצורה נבונה

את המבצעים השונים צריך לבדוק היטב. על מה המבצע, מה מקבלים, האם המחיר במבצע באמת אטרקטיבי, מה איכות המוצר, האם מדובר בעודפי יבוא או ייצור (כלומר שקיימת כמות מוגבלת של המוצר) ועוד. לא כל מבצע הוא שווה גם אם נשמע על פניו כי תחסכו במחיר הרכישה של הקרמיקה. אז מה כדאי לבדוק:
איכות: כפי שסיקרנו קודם, רק איכות מסוג א'. טיפ: חפשו באינטרנט "קרמיקה סוג א' במבצע"
מחיר: צריך להשוות תפוח מול תפוח. השוואה בין קרמיקה איכותית סוג א' מיצרן רציני ומוכר וקרמיקה סוג ב' מיצרן לא ידוע, אינה נכונה כלל. חשוב גם לדעת שכיום יש חנויות, יבואניות של קרמיקה אשר מספקות אך ורק איכויות מן הטובות ביותר, כאלה עם מוניטין רב שנים של שירות ואיכות בתחום.
אספקה: הרבה מהמבצעים הם מסוג שלם וקח. מה שאומר שאתם צריכים לרכוש את הקרמיקה סמוך למועד הרכישה דבר שלא תמיד נוח או אפשרי אם מועד הריצוף אינו באמת קרוב.

קרמיקה מעודפי יבוא במרכז, האם כדאי?

עודפים במבצע הם בדרך כלל סוג של ניקוי מדפים של החנות / היבואן / היצרן על מוצרים שעומדים להיגמר ולא יסופקו יותר בהמשך. זאת נקודה חשובה ביותר - עצם העובדה שלא ניתן יהיה להזמין עוד מאותה הקרמיקה בהמשך יכול להוות בעיה קשה. תמיד מנסים לחשב כמויות קרמיקה מתאימות לביצוע הריצוף, אך לא מדובר כאן בחישוב מדויק אלא בהערכה של מטרז' לריצוף בתוספת של כמה אחוזים על מנת לקחת בחשבון פחת, חיתוכים, שברים ועוד. במידה ובמהלך עבודת הריצוף יתגלה כי הכמות אינה מספיקה כדי להשלים את העבודה ולא ניתן כבר להזמין מאותה הקרמיקה שרכשתם במבצע, תעמדו מול בעיה רצינית. תצטרכו לנסות למצוא אריחים תואמים שלרוב לא יהיו באמת דומים כך שעבודת הריצוף תושלם עם אריחים שונים דבר שיפגע במראה הסופי. כמובן שבנוסף הרצף או הקבלן יבקשו תוספת עלות מאחר והעבודה שלהם תהיה קשה וארוכה מן הצפוי. 

מתי כדאי לקנות קרמיקה במרכז

רובנו רוכשים קרמיקה קרוב ככל הניתן למועד עבודת הריצוף. מנסים לאתר מבצעים ונאלצים לרכוש ממה שאפשר למצוא ברגעים אלה. הרבה יותר חכם הוא לאתר מבצעים מחנות קרמיקה במרכז שמאפשרת לכם לרכוש היום את הקרמיקה במבצע ולקבל את האספקה בתאריך הנכון לכם, גם אם זה בעוד מספר חודשים. כך תוכלו לבחור מבעוד מועד, בלי לחץ ובראש שקול, ולהנות ממבצעים באמת שווים כאשר הם מתרחשים. לכן אם יש לכם פרויקט בניה או שיפוץ בעתיד הלא רחוק, כדאי לכם לחפש ולרכוש את הקרמיקה מוקדם ככל האפשר - כך תזכו לשקט נפשי שנושא זה מאורגן ולא תיכנסו ללחץ קרוב למועד ביצוע עבודת הריצוף כדי לאתר ולרכוש קרמיקה.
באזור המרכז יהיו לכם אפשרויות בחירה רבות יותר, כפי שהזכרנו קודם, בגלל המבחר הגדול של החנויות.
 
ההצעות המנצחות שלנו:
שידרוג דירה ממוצעת
ריצוף, קרמיקה, אסלות, חדר אמבט
הכל - בפחות מ- ₪25,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג חדר אמבט שלם
ריצוף, מקלחון, אמבט, ברזים, כיור, אסלה
הכל - ב- ₪6,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג כל הריצוף בדירה
ריצוף קרמיקה לדירה ממוצעת
יעלה בין ₪7,000-8,000
לאיכות הטובה ביותר
מעלים איכות - מורידים מחיר
התקשרו ובואו לביקור: 1800-50-40-90
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
   


מפת אתרהצהרת נגישותייעוץ לקראת שיפוץ - בביתכם!