כלים סניטריים מחירים

התחלתם להתעניין ברכישת כלים סניטרים עבור הבית החדש או השיפוץ הקרב? לבטח אתם תוהים כמה עולה לרכוש כלים סניטרים על מנת לתכנן את התקציב שלכם ולהזמין אותם כך שיהיו מוכנים וזמינים בעת שהקבלן יצטרך אותם. על מנת לסייע לכם בבחירה, מעבר למחירים, ישנם דברים שכדאי לכם להיות מודעים אליהם על מנת שתוכלו לבצע קניה חכמה מבלי שתסבלו בהפתעות כואבות בהמשך.  
תכנון נכון מאפשר לכם לוודא בדיוק את סוג וגודל הכלים הסניטרים שיתאימו למקום להם הם מיועדים בחדר הרחצה. ישנן מידות סטנדרטיות לכלים סניטרים אבל איזו מהן תתאים? יש לבדוק את התוכניות היטב כדי להבין מהן המידות המדויקות של כל אחד מהאלמנטים  לפני שאתם פונים לרכישה. אין דבר יותר מרגיז מאשר לגלות בזמן ההרכבה שהאמבטיה או הכיור אינם מתאימים, דבר שיצריך החלפה או רכישה מחדש, מה שיגרום לכם לעיכובים ולעלויות מיותרות.
 • איכות הכלים הסניטרים: כאן אין מקום לטעויות, למרות שהפיתוי הוא לפעמים לבחור במוצר הזול ביותר, עדיף להימנע מרכישת כלים סניטריים שאינם מסוג א'. כלים סניטריים שאינם סוג א' יכולים להכיל פגמים שונים ואפילו סטייה במידות הכלי, ואלו לא תמיד נראים לעין... כלים סניטרים צריכים לשמש אותנו במשך שנים רבות, יום-יום, שעה-שעה, ללא כל דופי ותקלות. גם אם המחיר של סוג א' מעט גבוה יותר (וזה לא תמיד כך), ההפרש משתלם מאוד בזכות השקט הנפשי והאיכות שתקבלו לאורך הזמן. 
 • תקציב: כולנו רוצים את הטוב ביותר אך חשבו בשלב התכנון לגבי התקציב שיעמוד לרשותכם עבור הכלים הסניטרים. אדריכל או מעצב פנים בדרך כלל ידעו לכוון אותכם בהתאם לדרישות שלכם לגבי העלות של הכלים בהם אתם מתעניינים אך לא פעם ברגע הרכישה משנים דעה, משדרגים, קונים מוצר אחר שלא תוכנן. וודאו כי אתם עומדים במסגרת התקציבית שלכם. 
 • חיפוש והשוואת מחירים: כאשר אתם כבר יודעים איזה כלים סניטרים אתם צריכים ורוצים, הגיע הזמן לחפש ולהשוות מחירים. יתכנו הבדלים משמעותיים בין החנויות. אגב חלקנו יבקרו בחנויות עוד בשלב התכנון על מנת להתרשם מההיצע הקיים בשוק ולקבל רעיונות והשראה עיצובית. זכרו שכשאתם עושים השוואה, יש לבדוק תפוח מול תפוח, מחיר של כלי סניטרי סוג ג' בדרך כלל לא יכול להשתוות למחיר של כלי סוג א'... כמו כן בדקו כי הסחורה נמצאת בהיצע זמין בחנות גם לאחר הרכישה. לדוגמא אם אתם קונים את הכלים מסדרה מסוימת שלא מייבאים יותר, מה יקרה אם חלילה אחד הכלים יגיע פגום או נפגם במהלך ההתקנה ולא ניתן כבר לרכוש את אותו המוצר מאותה הסדרה? תצטרכו למצוא מוצר חלופי שנראה קרוב ככל האפשר לשאר הכלים מבחינה עיצובית, צבע ועוד. הדבר יכול לגרום לעוגמת נפש לא קטנה ולהרוס את כל העיצוב המיוחד עליו חלמתם. לבסוף, בדקו היטב את תנאי הרכישה, אחריות וכדומה. האם ניתן להזמין היום ולקבל את המוצר עוד 6 חודשים? אם אחליט מכל סיבה שהיא להחזיר את המוצר שלא הושמש באריזה המקורית, האם אני אקבל החזר כספי מלא? האם המוצר נמצא במלאי בכלל או שאתם רוכשים מוצר שיגיע מאוחר יותר (ומה אם יהיה עיכוב)? משתלם לרכוש כלים סניטרים איכותיים מחנות בעלת מוניטין אשר מייבאת ישירות את המוצרים כך שתקבלו את המחיר ישירות מהיבואן ללא פערי תיווך, חנות המספקת מוצרים מסוג א' בלבד ושעובדיה בעלי ידע וניסיון לסייע לכם בבחירה הנכונה של הכלים הסניטריים. 

אמבטיות - מחירים

חשוב להבין כי מחירי האמבטיות קשורים במספר דברים: 
 • איכות: סוג א' או לא? 
 • יצרן: האם מדובר ביצרן איכותי מוכר? האם מדובר במותג עממי או יוקרתי?
 • חומרים: המחירים הנמוכים ביותר יהיו בדרך כלל עבור אמבטיות אקריליות. חשוב לוודא כי החומר האקרילי הוא איכותי ועם חיזוקים נכונים. אמבטיות אקריליות באיכות נמוכה חשופות לשריטות ועשויות להתעקם כאשר עומדים בתוכן. קיימות אמבטיות מחומרים שונים הכוללים גם פלדה יצוקה, פיברגלס, מתכת בציפוי אימייל, חומרים מפולימרים יצוקים (בדרך כלל מדמים אבן, שיש ועוד) וחומרים ייחודיים נוספים. המחירים משתנים בהתאם לעלות החומרים והיוקרה שלהם.
 • אינסטלציה: אם קיימת או מתוכננת, מיקום הברזים, צינורות מים וכדומה יכולים להכתיב במידה רבה את סוג האמבט. ישנן אמבטיות הכוללות מיקום ספציפי עבור ברזים וכאלה ללא (הברזים יחוברו ישירות לקיר).
 • סוג: אמבטיה עומדת בפני עצמה על רגליות, שקועה, אמבטיות טבילה (עמוקות יותר), אמבטיות מיוחדות כמו ג'קוזי ועוד.
לבסוף ניתן לרכוש אמבטיה החל מכמה מאות שקלים עבור האמבטיות הפשוטות ביותר והמחירים עולים בהתאם לכל התכונות שציינו לעיל ויכולים להגיע לכמה אלפי שקלים, ואף יותר.

אסלות - מחירים

גם מחירי האסלות קשורים במספר קריטריונים: 
 • איכות: סוג א' או סיווג אחר? 
 • יצרן: האם מדובר ביצרן איכותי מוכר או במותג נחשב מאוד? 
 • חומרים: המחירים הנמוכים ביותר יהיו בדרך כלל עבור אסלות פשוטות בעלות מיכל ומושב נפרדים. איכות המנגנונים גם יכולה להשפיע על המחיר, איכות גימור הכפתורים, איכות המושב והמכסה ועוד.
 • המחירים משתנים בהתאם לאיכות, סוג (מונובלוק, תלויה, עם מיכל הדחה סמוי עוד) מותג, עיצוב, צבע ועוד.
 • אינסטלציה: אם קיימת או מתוכננת, מיקום הברזים, צינורות מים וכדומה יכולים להכתיב במידה רבה את סוג האסלה שתרכשו. האם יש תכנון למקום למיכל הדחה סמוי?
אסלה פשוטה יכולה לעלות כמה מאות שקלים והמחיר יעלה ככל שמדובר במותג נחשב יותר או בעיצוב חדשני יותר. 

כיורים - מחירים

מחירי הכיורים יקבעו על פי הקריטריונים הבאים 
 • איכות: האם מדובר בסוג א' או לא? 
 • יצרן: האם מדובר בייצור איכותי? 
 • חומרים: מחירי כיורים נמוכים יותר יהיו לרוב עבור כיורים פשוטים מחרס ללא הכנה לברזים ובגודל סטנדרטי. ניתן למצוא גם כיורים עשויים חומרים אחרים כגון נירוסטה, זכוכית, אבן, שיש, ועוד כאלה מתקדמים המדמים אבן או שיש למשל, שניתן גם להזמין לפי מידה ועלותם תהיה גבוהה יותר. 
 • סוג: כיור יחיד או כפול, תלוי או מונח, עם או בלי רגל, שקוע או מונח, צבע ועיצוב - כל אלה הם פרמטרים המשפיעים על המחיר. ככל שהכיור קטן, סטנדרטי ופשוט יותר כך בדרך המחיר יהיה נמוך יותר. ככל שתרצו משהו מיוחד יותר - סבירות גבוהה שהמחיר יעלה.
 • אינסטלציה: מיקום תשתיות האינסטלציה יכולות להכתיב את בחירת הכיור, במיוחד אם מדובר רק בהחלפתו או בשיפוץ קוסמטי ללא החלפת תשתיות, ולא בשיפוץ מקיף או בניה מאפס.. ישנם הבדלים מהותיים בין אינסטלציה לכיור תלוי לזו של כיור מונח על ארון למשל. 
 • ייעוד: האם מדובר בכיור לרחיצת ידיים, בכיור לחדר האמבטיה, בכיור למטבח? לכולם מאפיינים שונים, גדלים שונים ומחירים בהתאם. 
כיור פשוט יעלה כמה מאות שקלים, ובהתאם לקריטריונים השונים - המחיר יעלה.

אצל משיח קרמיקה תוכלו למצוא חבילות משתלמות מאוד של כלים סניטריים מסוג א' עבור חדר הרחצה שלכם. בחנות ישנו מבחר עצום וצוות שיסייע לכם בבחירה הנכונה עבורכם, בכל תקציב.

 
ההצעות המנצחות שלנו:
שידרוג דירה ממוצעת
קרמיקה, אריחים, אסלות, חדר אמבט
הכל - בפחות מ- ₪25,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג חדר אמבט שלם
קרמיקה, אריחים, מקלחון/אמבט, ברז, ארון אמבט, אסלה
הכל - ב- ₪6,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג הקרמיקה בכל הדירה
קרמיקה ואריחים לדירה ממוצעת
יעלה בין ₪7,000-8,000
לאיכות הטובה ביותר
מעלים איכות - מורידים מחיר
התקשרו ובואו לביקור: 1800-50-40-90
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
   


מפת אתרהצהרת נגישותייעוץ לקראת שיפוץ - בביתכם!