כיורים מיוחדים לאמבטיה לחדר רחצה חלומי

עולם הכיורים לאמבטיה מציע שפע של דגמים סטנדרטיים לבחירה אך לפעמים אנחנו דווקא מעוניינים בכיור מיוחד, לא סטנדרטי. הסיבות לכך יכולות לנבוע ממידות לא סטנדרטיות, צבעים מיוחדים, חומרים מיוחדים, צורך עיצובי לא סטנדרטי ועוד. המשיכו לקרוא וגלו עולם של כיורים מיוחדים לאמבטיה.

מתי כדאי לבחור כיור מיוחד לחדר הרחצה

אם אתם לקראת שיפוץ או בונים בית חדש, אתם בוודאי יודעים שהעלויות גבוהות מאוד ולא פעם מנסים לחסוך במקומות רבים. אבל, אנחנו בכל זאת רוצים שיהיו לנו כמה דברים מיוחדים בבית, וניתן לעשות זאת כאשר בוחרים מספר אלמנטים בהם נשקיע קצת יותר מחשבה. 
אחד המקומות שניתן להכניס אליו אלמנטים יחודיים, הוא חדר הרחצה. גם אם בחרנו בעיצוב יחסית רגוע, אפשר לבחור בכיור ייחודי שיהווה נקודת עניין בחדר. בין אם הכיור מונח על המשטח, שקוע בתוכו או שיש לו צבע מיוחד - הדבר ימשוך את העין.
בהמשך המאמר נפרט על סוגי כיורים שונים אותם ניתן למצוא כיום.

כיורים צבעוניים לאמבטיה

כיורים סטנדרטיים לרוב מוצעים בצבע לבן. הצבע הלבן נבחר מאחר והוא מסמל ניקיון. לעיתים נרצה דווקא לבחור בכיור בצבע אחר וזאת בעיקר מטעמי עיצוב. יתכן כי הכיור צריך להשתלב עם רהיט, אריחים או משטח צבעוני ונרצה להתאים את הצבעים ביניהם שיהיו דומים או משלימים, אך הכיור הצבעוני יכול להיות נקודת העניין, ונוכל להוסיף סביב עוד כמה חפצים קטנים שיתאימו לו. כיורים צבעוניים קיימים מחומרים שונים כמו חרס, זכוכית, שיש, אבן, קוריאן, מתכת ועוד. ישנם כאלה שניתן להזמין כמעט בכל צבע רצוי כמו קוריאן מאחר ומדובר בחומר מתועש וכאלה שיצריכו הזמנה מיוחדת. 

כיורים מונחים לאמבטיה

כיור מונח לאמבטיה הוא כיור המותקן מעל פני השטח. ישנם כאלה אשר רק השפה העליונה שלהם בולטת מעל פני השטח ושאר הכיור יושב מתחת לפני השטח וכאלה שכל הכיור יושב מעל פני השטח. ההחלטה היא עניין של עיצוב ומקום זמין. כיור שכולו יושב מעל פני השטח מצריך משטח נמוך יותר כך שהגבול העליון של הכיור עדיין יהיה בגובה המאפשר שימוש נוח. כיורים מונחים קיימים בגדלים, צורות וחומרים שונים. למשל כיור מונח מזכוכית המקנה מראה אוורירי, או כיור העשוי שיש הנותן מראה יוקרתי..

כיורים שקועים לאמבטיה

כיור שקוע בדרך מותקן מתחת לפני השטח דבר המקנה מראה חלק למשטח ומאפשר ניקוי קל יותר. ניתן להשתמש בכיור שקוע בתוך רהיט, ארון אמבט, מתחת לשיש או משטח מצופה אריחים ועוד. כמו כן, ישנם כיורים שקועים שהם ממש חלק מהמשטח ואין קטעי חיבור ביניהם.
בכיורים שקועים בדרך כלל רואים אך ורק את החלק הפנימי שלו הבא במגע עם מים והחלק החיצוני שלו מוסתר מן העין, ולכן בדרך כלל חלק זה יהיה בגימור שונה ופחות אסתטי. כיורים שקועים קיימים במידות שונות, גדלים, צורות, צבעים וחומרים שונים. 

כיורים מיוחדים בהזמנה אישית לאמבטיה

כאשר הכיורים הסטנדרטיים ואפילו המיוחדים מביניהם אינם מתאימים לנו, ויתכן כי אנחנו מעוניינים בגודל, צורה, צבע או חומר שונה מהסטנדרט, קיימת אפשרות של הזמנת כיור על פי מפרט מיוחד. כיור מיוחד בהזמנה אישית יכול להיות בדמות של צבע מיוחד, כיור מונח, כיור שקוע, עומד ואף משטח שלם הכולל בתוכו כיור אחד או שניים כמקשה אחת. אופציה זו כמובן יקרה יותר אך מאפשרת לנו חופש עיצובי מלא. 
 
במשיח קרמיקה תמצאו מגוון עצום של כיורים לאמבטיה הן סטנדרטיים והן מיוחדים במינם, בשלל צבעים, חומרים, סוגי התקנות שונות, צורות, גדלים וחומרים, כך שתוכלו למצוא את הכיור המיוחד לאמבטיה שלכם. נשמח לארח אתכם בחנות שלנו ולסייע לכם בבחירת הכיור וכמובן שאר הכלים הסניטרים, האביזרים, הברזים ואריחים מכל הסוגים, הכל מסוג א' ובמחירים אטרקטיביים.
 
ההצעות המנצחות שלנו:
שידרוג דירה ממוצעת
ריצוף, קרמיקה, אסלות, חדר אמבט
הכל - בפחות מ- ₪25,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג חדר אמבט שלם
ריצוף, מקלחון, אמבט, ברזים, כיור, אסלה
הכל - ב- ₪6,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג כל הריצוף בדירה
ריצוף קרמיקה לדירה ממוצעת
יעלה בין ₪7,000-8,000
לאיכות הטובה ביותר
מעלים איכות - מורידים מחיר
התקשרו ובואו לביקור: 1800-50-40-90
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
   


מפת אתרהצהרת נגישותייעוץ לקראת שיפוץ - בביתכם!