ריצוף קרמיקה לרצפה - מתי לרכוש וכיצד לבחור נכון

אם אתם עומדים בפני תהליך שיפוץ או בניה, חלק מהתאגר הוא העיצוב החדש. סביר להניח שאתם נכנסים לתהליך כזה, כי אתם רוצים לחיות בבית מודרני יותר ובעיצוב חדיש, ולכן ההחלטה הראשונה שלכם תהיה סגנון העיצוב. לאחר ההחלטה החשובה הזו, אתם תתחילו ללקט חומרים ופריטים שונים שיענו על הדרישה העיצובית (בין אם לבד או בעזרת מעצבת פנים), ואחד הדברים שתהיו חייבים לבחור יחסית בהתחלה זה אריחי קרמיקה לרצפה.

מה לקחת בחשבון כאשר בוחרים קרמיקה לרצפה?

ישנם כמה דברים חשובים אותם יש לקחת בחשבון כאשר אתם בשלב בחירת הקרמיקה לרצפה:
  • בחרו בחוכמה - לא כל יום מחליפים קרמיקה. החלפת קרמיקה דורשת לרוב יציאה מהבית לתקופה, או לחילופין הפיכה של כל הסדר בבית מה שיכול לגזול אנרגיות רבות. לכן הבחירה שתעשו צריכה להיות טובה לכם לתקופה ארוכה. כמו כן זכרו שזה אחד האלמנטים הכי גדולים בבית והקרמיקה מתפרשת על פניו ואתם צריכים לראות כל יום כל היום.
  • גודל אריחים - לחללים גדולים מומלץ לבחור באריחים גדולים ולחללים קטנים כגון חדרי רחצה אפשר לבחור באריחים קטנים יותר. מבחינה ויזואלית זה נראה טוב יותר.
  • קרמיקה לרצפה בחדרי רחצה חייבת להיות נגד החלקה. היא מעט מחוספסת, אך ברמה כזו שנעים לדרוך עליה כמובן, וכמו כן ישנן כמה רמות של חספוס אותן תוכלו לראות בתצוגה בחנות. קרמיקה נגד החלקה היא דבר שאין להתפשר עליו.

באיזה שלב של הבניה או השיפוץ צריך לקנות את הקרמיקה לרצפה?

האמת היא שזה לא כל כך משנה מתי אתם מזמינים את הקרמיקה, אלא יותר משנה מתי אתם יכולים לקבל אותה. הנה כמה טיפים בעניין הזמנת הקרמיקה:
  • לא כדאי לקנות מתוך לחץ ולדחות את הרכישה לרגע האחרון. הדבר מוביל בדרך כלל לרכישה שאינה שקולה דיה.
  • מומלץ לבדוק ב-2-3 חנויות את הסחורה המוצעת ולקבל הצעות מחיר.
  • אם השיפוץ או הבניה מתחילים בקרוב, וודאו כי הסחורה קיימת במלאי כך שתוכלו למשוך אותה כאשר הקבלן יודיע לכם שהוא מתחיל בפעולת הריצוף.
  • ישנן חנויות, כמו משיח קרמיקה, בהן ניתן להזמין היום ולמשוך את הסחורה גם בעוד שנה אם תרצו.
  • כתב כמויות: כדאי לקבל מהאדריכל או מעצב הפנים כתב כמויות, איתו תוכלו לרכוש את כמות הקרמיקה הדרושה לכם. כדאי לרכוש מעט יותר כיוון שקורה שאריח נשבר תוך כדי העבודה, או שפתאום רואים שצריך להוסיף אריחים במקום נוסף וכדומה. אל דאגה, אם נוצר מצב בו נותרו אריזות סגורות מיותרות, במשיח קרמיקה תוכלו להחזיר אותן ולקבל את כספכם בחזרה.

איפה קונים קרמיקה לרצפה?

קרמיקה לרצפה ניתן לרכוש בחנויות המתמחות בכך. ישנן חנויות המתמקדות בריצוף בלבד, וישנן חנויות בהן תוכלו לרכוש גם את הכלים הסניטרים וכדומה. 
חשוב מאוד שהחנות תהיה בעלת וותק. למה? כי זה מראה על יציבות ואמינות. אחרת החנות לא הייתה שורדת. כדאי גם שהחנות תהיה בעלת המחסנים ושרשרת התפעול - כך יש פחות מקום לטעויות ובעיות עתידיות. 
משיח קרמיקה, קיימת כבר כמה עשרות שנים ואנו דואגים תמיד להביא את הסחורה האיכותית והחדשה ביותר. בחנות תוכלו למצוא מגוון עצום של דוגמאות קרמיקה לרצפה מהיצרנים הטובים בעולם. כמו כן, אנו דוגלים בשירות מצוין ובמתן פתרונות התפורים ללקוח לפי צרכיו - נשארו לכם חבילות קרמיקה סגורות? החזירו לנו אותן וקבלו החזר כספי. מצאו חן בעיניכם הקרמיקה והכלים הסניטריים אבל השיפוץ יתחיל רק עוד כמה חודשים? אין בעיה - הזמינו הכל היום והסחורה שלכם תישמר לכם במחסנים שלנו עד שתצטרכו למשוך אותה. כך אתם יכולים להיות שקטים שאתם רוכשים את הקרמיקה שלכם במקום איכותי.

קרמיקה לרצפה - מחירים

כאשר נכנסים לתהליך של שיפוץ או בניה, לא תמיד יודעים מה יהיו העלויות של חומרי הגמר. מחירים של קרמיקה יכולים להיות זולים מאוד וגם יקרים מאוד - הדבר תלוי בסוג הקרמיקה, תוצרת ומותג, גודל האריחים, גימורים יחודיים ועוד.
קודם כל, בחרו תמיד בקרמיקה סוג א'. כל סוג קרמיקה אחר יכול לעלות לכם אחר כך הרבה יותר. מדוע? חוסר אחידות בין האריחים, בלאי גדול יותר וכדומה - אלו יגרמו לכם להוצאות נוספות אחר כך מבחינת זמן עבודה של הקבלן, רכישת אריחים נוספים בגלל הבלאי הגבוה או חוסר ההתאמה ועוד.
חוששים שסוג א' גם יהיה היקר ביותר? לא בטוח בכלל. פעמים רבות תוכלו למצוא אריחים סוג א' במחירים מעולים, רק בגלל שרכשתם בחנות המייבאת בעצמה את המוצרים השונים, כך שנחסכים לכם פערי התיווך. בנוסף, ניתן תמיד למצוא מבצעים על קרמיקה לרצפה, בהם תוכלו לקבל מחיר מצוין על קרמיקה סוג א', או מבצעים של סוף שנה או חיסולי קולקציות. כמו כן, אם תבחרו לרכוש במקום אחד גם את הכלים הסניטריים, החיפויים, המקלחונים וכל השאר, סבירות גבוהה שעוד לפני שתבקשו כבר יתנו לכם הנחה יפה.
מבחינת מותגים וארץ ייצור, כמו גם גודל האריחים והגימור שלהם - גם אלו יכולים להשפיע על המחיר, אך כפי שצוין קודם - תוכלו למצוא מחירים טובים בחנות שהיא גם היבואן, או במבצעים למיניהם.
 
ההצעות המנצחות שלנו:
שידרוג דירה ממוצעת
ריצוף, קרמיקה, אסלות, חדר אמבט
הכל - בפחות מ- ₪25,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג חדר אמבט שלם
ריצוף, מקלחון, אמבט, ברזים, כיור, אסלה
הכל - ב- ₪6,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג כל הריצוף בדירה
ריצוף קרמיקה לדירה ממוצעת
יעלה בין ₪7,000-8,000
לאיכות הטובה ביותר
מעלים איכות - מורידים מחיר
התקשרו ובואו לביקור: 1800-50-40-90
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
   


מפת אתרהצהרת נגישותייעוץ לקראת שיפוץ - בביתכם!