קרמיקה מחירים - השוואת מחירי קרמיקה וממה להיזהר

בעידן הצרכנות החכמה, למדנו מהר מאוד שכאשר אנו עומדים בפני רכישה כלשהי, כדאי לנו לעשות השוואת מחירים מסוימת, וזאת כדי שנוכל לוודא שאנו משלמים מחיר הוגן. בעידן האינטרנט הדבר אף יותר פשוט בגלל שיש חנויות אונליין בהן המחירים פשוט פרוסים לפנינו, ואנו אפילו לא צריכים לצאת מהבית.
אבל, לא בכל תחום יש לנו צורך להשוות מחירים ולא בכל תחום נוכל לעשות זאת באינטרנט. כאשר מדובר על רכישה של קרמיקה לדוגמה, אנו נצטרך לגשת לחנויות השונות, לראות דוגמאות קרמיקה ולקבל הצעת מחיר מסודרת.

איך עושים השוואת מחירים לקרמיקה?

בבואנו לרכוש כמות מסוימת של אריחי קרמיקה, סביר להניח שיש לנו בראש תמונה כללית של מה אנחנו רוצים מבחינת צבע, גודל אריחים וכדומה. אם אנו עובדים עם מעצבת פנים, יכול להיות שאף ישנה הדמיה של חדר הרחצה, כולל אופן הנחת הקרמיקה וכתב כמויות. לכן, כאשר נגיע לחנות כדי לראות דוגמאות, נוכל לחסוך זמן ולכוון את איש המכירות לאריחים שמעניינים אותנו.
עכשיו, משיש לפנינו כמה דוגמאות רלוונטיות, נוכל לקבל מחירים עבור כל סוג אריח בהצעת מחיר מסודרת.
השלב הבא הוא להגיע לחנות או שתיים נוספות וגם שם לעשות את אותו התהליך, כך שאתם יוצאים עם כמה הצעות מחיר.
בבית, תוכלו לשבת בנחת ולראות מי מבין הצעות המחיר היא הטובה ביותר - לא רק מבחינת המחיר אלא גם מבחינת התנאים (לדוגמה - מתי ניתן לקבל את הסחורה, האם ניתן להחזיר סחורה שלא צריך ולקבל החזר, וכדומה) וגם האם אתם באמת מקבלים את המראה הרצוי אליו אתם שואפים.
במידה והחלטתם לקבל את הצעת המחיר של חנות מסוימת, גם כאן יכול להיות שיש לכם כמה דוגמאות לבחור מהן, ואז עליכם לוודא שמדובר בסוג א' ושלא מדובר בעודפים ואז אולי תהיה בעיית אספקה. בנוסף, עליכם לבחור באריחים שיהיו לטעמכם (לפעמים אפילו מדובר רק בעניין של גימור - מאט או מבריק) שכן אתם תצטרכו לחיות איתם להרבה שנים קדימה.

ממה צריך להיזהר כאשר רוצים לקנות קרמיקה

כפי שציינו, קרמיקה היא מוצר שישמש אתכם להרבה שנים ולא כל יום אפשר להחליף. כאשר אתם משווים מחירי קרמיקה שימו לב לדברים הבאים:
  • וודאו שהקרמיקה היא סוג א' בלבד. גם אם נתנו לכם מחיר מעולה עבור קרמיקה שאינה סוג א', הדבר יכול לעלות לכם אחר כך הרבה יותר.... כאשר מקבלים סוג א', הצבעוניות תהיה אחידה, האריחים יתאימו אחד לשני בצורה מושלמת, האיכות שלהם היא הגבוהה ביותר, וכדומה. כאשר מדובר בסוג ב' ומטה, צבעוניות האריחים לא תהיה זהה לגמרי (ואתם תצטרכו לחיות עם זה יום-יום), האיכות לא תהיה גבוהה מה שיכול לגרום לבלאי גבוה ואז תצטרכו באמצע השיפוץ או הבניה לרוץ לרכוש עוד אריחים בגלל שאריחים נשברו מהר, באותו עניין, גם לאחר הריצוף אריחים לא איכותיים יכולים להישבר מה שאומר שתצטרכו להחליף אותם (שוב בלאגן בבית, שוב הוצאה כספית, ולא תמיד תוכלו למצוא את האריחים הללו).
  • וודאו שניתן להחזיר חבילות אריחים שלא נפתחו ולקבל עליהן החזר. אם אתם מזמינים בעצמכם על פי הערכה וללא כתב כמויות סבירות גבוהה שתזמינו יותר ממה שתצטרכו בפועל, ולכן כדאי לבדוק את האפשרות של החזרת חבילות אריחים שלא נפתחו כך שתוכלו לקבל עליהן החזר. הרי לא תצטרכו את האריחים הללו במועד מאוחר יותר. בדרך כלל נהוג להשאיר 2-3 אריחים במחסן או בבוידעם לכל מקרה שלא יבוא, אבל אין צורך במעבר לזה. 
  • וודאו כי מדובר בחנות בעלת מחסן עצמאי (ורצוי אף חנות המייבאת בעצמה את המוצרים השונים), ולא חנות שתספק לכם סחורה מספקים שונים. 

חנויות מומלצות לקרמיקה

כאשר מחפשים חנות קרמיקה מומלצת, אפשר לעשות זאת בכמה דרכים. כמובן שאפשר לחפש באינטרנט ולהתחיל להסתובב בין החנויות, או לקבל המלצה מחברים, וישנם כמה קריטריונים שכדאי לכם לקחת בחשבון:
  • חנות עם וותק: לחנויות וותיקות יש יתרונות רבים: אמינות, היכרות מעמיקה עם השוק וכן עם היצרנים והמותגים השונים, הבנה אמיתית של טרנדים, יציבות, מוניטין ועוד. כל אלה נותנים לכם כצרכנים ביטחון לסמוך על החנות ולבצע רכישה.
  • המלצה מחברים: אם שמעתם מחברים שאתם סומכים עליהם על חנות בה הם רכשו (כמובן שמדובר על רכישה גדולה, ולא רק ברז או אביזר קטן), כדאי ללכת לבדוק אותה.
  • איכות המוצרים: ישנן חנויות שימכרו לכם סוג א', אבל לא רק. אם אתם מחפשים קרמיקה לבית, כדאי שתבדקו חנויות שמוכרות בעיקר סוג א'. כך תהיו בטוחים שאתם מקבלים את הסחורה הטובה ביותר.
  • תצוגה בחנות: ככל שהתצוגה גדולה יותר, כך תוכלו להתרשם טוב יותר מהמוצרים השונים. פחות מומלץ להסתמך על רכישה המתבססת על קטלוגים. כמובן שגם אם החנות ממש גדולה, לא תמצאו הכל בתצוגה, אבל בהחלט תוכלו לראות את הרוב. חשוב להסתכל היטב על הצבעים של הקרמיקה ועל הגימור.
  • היצע מוצרים רחב: אם חנות הקרמיקה מציעה גם מגוון כלים סניטריים, שקלו לבצע את כל הקניה במקום אחד, כיוון שכך תוכלו לקבל גם הנחה יפה כפי שנהוג, או ליהנות ממבצעים שווים הכוללים חבילות מוצרים שאתם צריכים בכל מקרה לרכוש.
 
ההצעות המנצחות שלנו:
שידרוג דירה ממוצעת
קרמיקה, אריחים, אסלות, חדר אמבט
הכל - בפחות מ- ₪25,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג חדר אמבט שלם
קרמיקה, אריחים, מקלחון/אמבט, ברז, ארון אמבט, אסלה
הכל - ב- ₪6,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג הקרמיקה בכל הדירה
קרמיקה ואריחים לדירה ממוצעת
יעלה בין ₪7,000-8,000
לאיכות הטובה ביותר
מעלים איכות - מורידים מחיר
התקשרו ובואו לביקור: 1800-50-40-90
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
   


מפת אתרהצהרת נגישותייעוץ לקראת שיפוץ - בביתכם!