5 רעיונות לריצוף וחיפוי קרמיקה גרניט פורצלן לקבלת מראה ייחודי

שטחי הרצפה והקירות בבית הם משמעותיים במיוחד מבחינת גודלם, והם בעצם עוטפים אותנו בכל זמן בו אנו שוהים בביתנו. לכן, מראה הריצוף והחיפוי הוא חשוב מאוד כי יש לו תפקיד מרכזי ביצירת עיצוב האווירה בבית. 
אם פעם כמעט בכל הבתים היו אותם אריחי סום-סום, כיום ניתן למצוא מאות דוגמאות של גרניט פורצלן במרקמים, גימורים, גדלים וגוונים שונים ומעניינים, כיוון שהטכנולוגיה התקדמה גם בתחום זה, ולכן מאפשרת את יצירת אותן דוגמאות.
הנה כמה רעיונות לשימוש באריחי גרניט פורצלן שונים ליצירת מראה ייחודי בבית שלכם.

קרמיקה דמוי פרקט - ללכת בלי להרגיש עם

אריחי קרמיקה גרניט פורצלן דמוי פרקט הם המצאה מושלמת לאלו שאוהבים ריצוף פרקט אך פחות אוהבים את הטיפול בו, במיוחד כאשר מדובר בפרקט עץ מלא. אם בחרתם בריצוף קרמיקה דמוי פרקט, תוכלו ליהנות ממנו גם ברחבי הבית וגם בחדרים הרטובים. לא תצטרכו לחשוש מהשילוב של עץ אמיתי ורטיבות, אלא פשוט תוכלו ליהנות מהמראה הייחודי של העץ הנותן לבית עיצוב חמים.
המרקמים והדוגמאות הקיימים כיום באריחים דמויי פרקט, באמת נותנים את תחושת העץ. זהו לא הדפס שחוזר על עצמו ונראה לא אמיתי. ממש אפשר להתבלבל… פעם יצרו קרמיקה דמוי פרקט שהייתה דומה, אך לא מספיק, והאריחים החדשים כבר ממש מצליחים להעביר את התחושה של פרקט אמיתי.
אגב, תוכלו ליהנות מהפרקט גם באזורים חיצוניים כגון מרפסת, גינה או שביל כניסה.
 

אריחים תלת מימדיים

אחת הדרכים להכניס עניין עיצובי לבית היא להוסיף לקיר או שניים (תלוי בגודל הבית ובמיקומים) אריחים תלת מימדיים. אריחים אלו יכולים להיות בעלי טקסטורה בכל אריח או כמה אריחים בגבהים שונים שיחד יוצרים טקסטורה וכדומה. 
האריחים משתלבים היטב אחד עם השני ומספקים מראה מאוד מיוחד, בין אם החלטתם לשים אותם על קיר אחד בסלון, או בכל חדר האמבטיה.
צריך לשים לב ולהשתמש בהם בטוב טעם ולא בהגזמה על מנת שלא ליצור מראה מצועצע מדי. יכול להיות שכדאי לכם להתייעץ עם מעצבת פנים כדי להגיע באמת למראה ייחודי בחללים השונים.
פעם, על מנת ליצור מראה מעניין על הקירות היו משתמשים באריחים הנקראים בריקים והם דימו חומת אבן עדינה. אופציה נוספת קצת יותר ותיקה הייתה ביצוע עבודת שפריץ על הקיר מה שיצר טקסטורה על הקיר עצמו ללא חיפוי.
כיום, האריחים התלת מימדיים נותנים מראה יותר מתוחכם ועדכני, והם יכולים להוסיף עניין דקורטיבי ואסתטי לכל חלל.

ריצוף קרמיקה גרניט פורצלן שחור

הצבע השחור חוזר לככב במגוון תחומים, שאחד מהם הוא ריצוף וחיפויי קיר. אלו, נותנים מראה מאוד דרמטי ותיאטרלי לחלל, כך שצריך לדעת בדיוק מה הולך להיות בו כדי שהעיצוב השחור לא יצא מפרופורציות.
שימו לב שעל מנת שריצוף שחור יחד עם חיפוי קיר שחור ייראה טוב, צריך שהחלל יהיה מרווח יחסית וגם מואר היטב, כי הצבע השחור נוטה להקטין ולצמצם.
לא חייבים אגב שהכל יהיה שחור - אפשר שרק קיר אחד מחופה בשחור, או רק הרצפה. בנוסף, ניתן להוסיף פריטי נוי בצבעים שונים בהירים יותר, על מנת לשבור את הצבע השחור.
לפני שנים, כאשר רצו להשיג חיפוי או ריצוף שחורים, היו עושים זאת עם אבן צפחה שהייתה מאוד עדינה ולא זולה. כיום גרניט פורצלן שחור יכול להגיע במגוון מרקמים וגוונים ובמחיר הרבה יותר טוב מהאבן הטבעית, כך שגם לא תצטרכו לחשוש מהטיפול בה.

אריחים גיאומטריים

עוד דרך ליצור עניין באמצעות קרמיקה גרניט פורצלן, היא שימוש באריחים גיאומטריים - שאלו בעצם אריחים מצולעים בעצם שהם אינם ריבוע או מלבן. 
הם משתלבים נהדר בדוגמאות מרהיבות שיכניסו עניין לכל חלל בבית. בין אם כחיפוי קיר במטבח, בחדר הרחצה או כריצוף בפנים הבית ומחוצה לו.
אריחים אלה מחזירים אותנו קצת לעבר למרצפות בבתים ישנים מאוד, אך העיצובים והשילובים הם חדשים ומרעננים.

אריחים גדולים במיוחד

הגודל בהחלט קובע - גם על קירות.
כדי להעניק לחלל מראה מרשים יותר ובמיוחד בחללים גבוהים, ניתן למצוא היום אריחים מדוקקים בעובי של 3-6 מ"מ אשר בטכנולוגיה מיוחדת ניתן לייצר אותם בגדלים גדולים מאוד. הכוונה היא לאריחים היכולים להגיע גם לאורך של כ-3 מטרים, מה שמאפשר לחפות קיר שלם או לרצף חדר ב-2-4 אריחים בלבד.
חיפוי או ריצוף כאלה נותנים מראה אחיד מאוד, ללא פוגות וכמעט ללא חיתוכים.
שימו לב, שאריח מדוקק הוא אמנם דק מאוד, אך זה לא מוריד מהחוזק שלו. כמו כן, ההתקנה צריכה להיעשות על ידי בעל מקצוע המתמחה בהנחת אריחים מדוקקים. לא כל רצף יכול לעשות זאת, מה גם שהדבר דורש לרוב שני אנשי צוות שגם ידעו לבצע חיתוכים נכונים באריח אם נדרש ועוד.
 
ההצעות המנצחות שלנו:
שידרוג דירה ממוצעת
קרמיקה, אריחים, אסלות, חדר אמבט
הכל - בפחות מ- ₪25,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג חדר אמבט שלם
קרמיקה, אריחים, מקלחון/אמבט, ברז, ארון אמבט, אסלה
הכל - ב- ₪6,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג הקרמיקה בכל הדירה
קרמיקה ואריחים לדירה ממוצעת
יעלה בין ₪7,000-8,000
לאיכות הטובה ביותר
מעלים איכות - מורידים מחיר
התקשרו ובואו לביקור: 1800-50-40-90
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
   


מפת אתרהצהרת נגישותייעוץ לקראת שיפוץ - בביתכם!