סדרת הברזים החדשה למטבח ולחדרי הרחצה

רבים נוטים לחשוב כי ברז הוא אלמנט פונקציונלי בלבד ולא ממש מקדישים לבחירתו זמן ומחשבה. פעם לא היו המון אפשרויות בתחום הברזים כך שיכולנו לבקר אצל שכן או חבר ולראות את אותו הברז המותקן אצלנו בדיוק.
כיום, עולם הכלים הסניטריים בכלל והברזים בפרט הוא מפותח מאוד וישנם מעצבים המתמקדים בתחום זה בלבד, כך שנפתחות בפנינו אופציות רבות ומגוונות.

מגמות עיצוב בתחום ברזים למטבח ולחדרי רחצה - אז והיום

כפי שצוין קודם, ברזים למטבח ולחדרי רחצה היו רק עניין פונקציונלי, ועל כן לא הושקעה בעיצובם מחשבה רבה. אולי בבתים אמידים מאוד יכולנו לראות דברים מיוחדים יותר שנעשו על ידי מעצבי על בתחום (המעטים שהיו), אבל ברוב הבתים, יכולנו לראות את אותם דגמי ברזים. למען האמת גם לא ממש ייחסנו לכך חשיבות, פשוט כי הברז היה פונקציה של הזרמת מים בלבד ותו לא.
היום כאשר אנו נכנסים לחדר שירותים, רחצה או מטבח בבתים של אחרים (חדשים או משופצים), סביר להניח שנחמיא להם על פרטים כגון הברז, ארון האמבטיה, הקרמיקה וכדומה. האלמנטים הללו, והברז בפרט הם כיום פריטים מעוצבים שיכולים בקלות לגנוב את תשומת הלב ולקטוף מחמאות על הבחירה בהם.
אז אילו טרנדים קיימים היום בתחום הברזים מבחינת עיצוב, צבעים, טכנולוגיה וכדומה? המשיכו לקרוא.
 

ברזים למטבח ולחדרי רחצה - צבעים טרנדיים

מבחינת צבעונית, אנו רגילים לראות ברזים בצבע כרום או כסוף. היו גם זמנים בהם יכולנו למצוא ברזים שחופו במעין פלסטיק קשיח שצבעו היה בדרך כלל לבן.
כיום, ישנם טרנדים חדשים בתחום צבעי הברזים:
  • שחור: ברזים בצבע שחור דרמטי. כיוון שברז שחור הוא לא כזה שניתן להתעלם ממנו, העיצוב סביבו יהיה חייב להתייחס אליו. כלומר, זה לא ברז שיירכש בסוף העבודות, אלא הוא יהיה הראשון להיבחר.
  • לבן: הברזים הלבנים חוזרים, אבל הגימורים ועיצובים חדשים כמובן. ברז לבן יכול להשתלב נהדר כמעט בכל עיצוב.
  • צבעי מתכתיים: ברזים בצבעי מתכות שונות כגון, זהב רגיל, זהב אדום, גרפיט ועוד. צבעוניות כזו לרוב תתחבר יותר לעיצוב כפרי או קלאסי, אבל בעיצובים המודרניים, היא יכולה להתאים לכל עיצוב. גם כאן הברז ידרוש התאמה לשאר העיצוב בחלל בגלל הגוון הייחודי.
  • צבעים עזים: ישנן כמה חברות שיצאו עם קווי עיצוב מאוד מודרניים, הכוללים גם אלמנטים בצבעים עזים כגון, אדום, כחול, ירוק, צהוב, כתום וכדומה. ברזים אלו גם יידרשו תשומת לב מיוחדת והתאמה לשאר האלמנטים בחלל.
אז זה הזמן לצאת מהקופסה, ולבחור ברז בצבע טרנדי, אבל גם כזה שלא יימאס עליכם אחרי זמן קצר, כיוון שלא כל יום מחליפים ברז. 

גימורים של ברזים למטבח ולחדרי רחצה

רוב הגימורים של הברזים הקיימים היום הם מכרום, נירוסטה או ניקל ורובם הגדול מבריקים. לאחרונה נכנס גימור המאט לקולקציות הברזים השונות והמראה שלו מרהיב. יש לשים לב שהברז עשוי מחומרים איכותיים ושהגימור הוא לא רק ציפוי שיתקלף בעתיד. כמו כן יש לוודא לגבי האופן בו יש לנקות את הברז על מנת שלא תפגעו בגימור בטעות. 
דעו, שגימורים יכולים לשנות לגמרי את המראה של החלל, ולא רק בהקשר לברז, אלא בכל מה שקשור לחומרים. הקרמיקה יכולה להיות בגימור מאט, חצי מבריקה או מבריקה, זכוכית המקלחון יכולה להיות שקופה מבריקה וחלקה או עם מרקם. 

טכנולוגיה מתקדמת בברזים למטבח ולחדר רחצה

טכנולוגיות המוכרות לנו מתחומים שונים, באות לידי ביטוי גם בתחום העיצוב לבית. אם לדוגמה אנחנו רגילים לתפעל את הטלפונים הניידים שלנו באמצעות הנף אצבע, או שדלתות נפתחות בעזרת חיישנים, אתם תשמחו לדעת שיש ברזים המופעלים במגע או על ידי חיישן.
כמו כן ישנם גם ברזים המחוברים לפאנל מינימליסטי המורכב היכן שבוחרים, ודרכו ניתן לשלוט על פתיחת וסגירת הברז, על הטמפרטורה ועוד.
ככל שהזמן עובר, הטכנולוגיות משתפרות וחודרות לתחומים נוספים הסובבים אותנו. כל אלו נועדו על מנת להקל עלינו בחיי היום יום. תארו לעצמכם מצב בו אתם מבשלים והידיים שלכם ממש מלוכלכות נגיד מבצק שלשתם. המצב הרגיל הוא שננסה להוריד כמה שיותר לכלוך מהידיים כדי לפתוח את הברז בלי ללכלך אותו, או שננסה לגעת בידית באופן מינימלי מאותה הסיבה. במקום זה, תוכלו להעביר את היד המלוכלכת ליד החיישן בברז, מבלי לגעת בו, והנה המים זורמים.

ברז מעוצב למטבח ולחדרי רחצה

מבחינת עיצוב הברז עצמו והצורה שלו, במטבח מאוד מקובל היום שהברז יהיה עם צוואר גבוה יחסית ובסופו קימור, כך שזרם המים מגיע מלמעלה ומאפשר תנועה מלאה בתחומי הכיור. כמו כן, גם הברזים הנשלפים ממשיכים לככב. העיצוב יכול להיות קלאסי או מודרני מבחינת קווים, אבל הפונקציונליות כאן היא מרכזית ולכן שמים דגש על צורת הברז המאפשרת זרם מגובה נכון מצד אחד ויכולת תנועה רחבה.
בחדר הרחצה לעומת זאת, הקווים הם יותר מודרניים ונקיים בעיצוב.

 
ההצעות המנצחות שלנו:
שידרוג דירה ממוצעת
ריצוף, קרמיקה, אסלות, חדר אמבט
הכל - בפחות מ- ₪25,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג חדר אמבט שלם
ריצוף, מקלחון, אמבט, ברזים, כיור, אסלה
הכל - ב- ₪6,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג כל הריצוף בדירה
ריצוף קרמיקה לדירה ממוצעת
יעלה בין ₪7,000-8,000
לאיכות הטובה ביותר
מעלים איכות - מורידים מחיר
התקשרו ובואו לביקור: 1800-50-40-90
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
   


מפת אתרהצהרת נגישותייעוץ לקראת שיפוץ - בביתכם!