דוגמאות קרמיקה

כאשר אנחנו מחפשים קרמיקה לרצפת הבית, למטבח, לחדר האמבטיה ועוד, כולנו אוהבים לראות במו עינינו ואפילו למשש דוגמאות שונות של קרמיקה, לראות אותן תחת סוגי תאורה שונים, להרגיש את הטקסטורה שלהן, להרגיש אם יהיה לנו נעים ללכת עליה, איך היא תשתלב בעיצוב הכללי הרצוי וכדומה. יש דברים שפשוט לא ניתן לחוש מתמונה. חייבים לראות את הדבר האמיתי ולהרגיש.

איפה אפשר לראות דוגמאות קרמיקה?

אז אם רוצים לראות ולהרגיש את הקרמיקה טרם הרכישה, איפה מומלץ לראות אותן? אולם תצוגה בחנות קרמיקה הוא המקום הטוב ביותר לראות דוגמאות קרמיקה. לשם כך כדאי לבחור בחנות קרמיקה בעלת מוניטין רב שנים, אולם תצוגה עם שפע של סוגי קרמיקה בכל הסגנונות, עם צוות יועצים בעלי ידע ומומחיות בתחום שישמחו לסייע לכם. לאחר שתראו את הדוגמאות ותחליטו על סוג הקרמיקה המתאים לכם, וודאו כי לחנות יש את הקרמיקה במלאי באספקה מיידית במידה ואתם צריכים אותה לשיפוץ שעומד להתחיל, שיש גם מבצעים ומחירים טובים, שניתן לבחור בקרמיקה במבצע עכשיו ולקבל אותה במועד מאוחר יותר (במידה ואתם בונים בית ויש עוד זמן עד שיגיע שלב הגמר) ושניתן יהיה גם להחזיר עודפים ולקבל עליהם החזר כספי מלא במקרה שישארו לכם כאלה שלא עשיתם בהם שימוש. את כל היתרונות האלה וגם מבצעים מטורפים על קרמיקה שהיא רק סוג א', תוכלו למצוא אצל משיח קרמיקה.

דוגמאות קרמיקה לרצפה

רצפת הבית הוא אחד הדברים החשובים יותר כיוון שהיא מכסה את כל הבית (או לפחות את רובו), ויש לה השפעה ישירה על עיצוב הבית, על תחושת ביתיות, יוקרה ועוד. דוגמאות קרמיקה לרצפה ניתן לראות אצל משיח קרמיקה במגוון רחב מאוד של סגנונות, צבעים, עיצובים, גדלים, צורות ועוד. ניתן לשלב בין סוגי אריחי קרמיקה שונים או לשמור על אחידות בכל רצפת הבית. את כל הדוגמאות שתראו אצל משיח קרמיקה הן באיכות הטובה ביותר, סוג א' בלבד, גם אם תבחרו בקרמיקה לרצפה במבצע. תוכלו לראות דוגמאות של קרמיקה לרצפה בסגנון עתיק, בסגנון מודרני, בסגנון קלאסי שלא יצא מהאופנה ואפילו דוגמאות של קרמיקה איכותית דמוי פרקט לרצפה. 

דוגמאות קרמיקה למטבח

קרמיקה למטבח מצריכה התייחסו מעט שונה מאחר ותפקידה גם שונה והיא צריכה להשתלב עם עיצוב המטבח הקיים או הנבחר. מטבח הפך ממקום מופרד בבית בעבר למקום מרכזי, ללב הפועם של הבית כיום. שם מבלים לא מעט שעות, בישולים, ארוחות משותפות, אירוח ועוד. אם פעם קרמיקה למטבח הייתה רק פונקציונלית, היום היא גם הצהרה עיצובית לכל דבר וחלק אינטגרלי של עיצוב הבית הכללי. אין זה אומר שהעיצוב צריך לתפוס חשיבות יתר לעומת הפונקציונליות. מטבח יפה אך לא פונקציונלי יהווה קושי ועגמת נפש יום יומית. חשבו גם על התחזוקה שתהיה קלה כמה שיותר, על הניקיון, על היגיינה כאשר אתם בוחנים דוגמאות שונות של קרמיקה למטבח ועוד. עבור קרמיקה לחיפוי קירות המטבח, מומלץ להימנע מקרמיקה מחוספסת או בעלת פיתוחים רבים מאחר והדבר יקשה מאוד על ניקוי התזות השמן, המים והלכלוך. 

דוגמאות קרמיקה לחדר האמבטיה

לחדר האמבטיה יש להתמקד בדוגמאות קרמיקה מתאימות, עמידות למים, שחיקה, חומצה וחומרי ניקוי ותנאי טמפרטורה ולחות גבוהים. בנוסף יש לשים לב כי הקרמיקה לרצפת חדר אמבטיה, תהיה בעלת גימור למניעת החלקה על פי התקן הנדרש. קרמיקה העונה לתנאי הסף שצוינו קיימת בדוגמאות רבות ומגוונות אצל משיח קרמיקה: סגנונות שונים, צבעים שונים, גדלים שונים, צורות שונות, הדפסים שונים, פסי קישוט ועוד - הכל לפי טעמכם האישי. מומחי הקרמיקה של משיח קרמיקה ישמחו להציג בפניכם אופציות רבות של דוגמאות קרמיקה המתאימה לשימוש בחדר האמבטיה, הן לרצפה, לקירות, לחלל המקלחת ועוד.

דוגמאות קרמיקה במבצע

אז ראינו שניתן לראות דוגמאות רבות של קרמיקה לשימושים שונים בבית אבל מה לגבי מבצעים? אצל משיח קרמיקה תוכלו לראות מבצעים לכל אורך השנה, מבצעים חמים על קרמיקה לריצוף כל הבית, על קרמיקה ואביזרים לשדרוג חדר האמבטיה, על קרמיקה לשדרוג כל הבית מ-א' ועד ת'. מדי פעם משיח קרמיקה גם יוצאת במבצעים חמים במסגרת לילה לבן במחירים שפשוט שווה לחטוף!  אם אתם מתכננים שיפוץ או בניה, אפילו שעוד לא הגיע הזמן לעבודת הריצוף של הקרמיקה, תוכלו ליהנות מהמבצעים החמים עוד היום, להזמין את הקרמיקה ולבקש לקבל אותה כאשר הזמן יהיה נכון עבורכם ללא כל תוספת תשלום. אמרנו של כל הקרמיקה אצל משיח קרמיקה היא מהאיכות הטובה ביותר? רק סוג א'? זה כולל גם את הקרמיקה במבצע, יש הנחה על המחיר לא על האיכות... ובסוף תהליך השיפוץ או הבנייה, אם יוותרו לכם כמויות של קרמיקה עוד באריזה שלא נעשה בהם שימוש, אין צורך לשמור עליה במחסן או בבוידם, ניתן פשוט להחזיר אותה למשיח קרמיקה ולקבל עליה החזר כספי מלא. 
בואו עוד היום להתרשם ממגוון הדוגמאות של קרמיקה איכותית אצל משיח קרמיקה.

 
ההצעות המנצחות שלנו:
שידרוג דירה ממוצעת
ריצוף, קרמיקה, אסלות, חדר אמבט
הכל - בפחות מ- ₪25,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג חדר אמבט שלם
ריצוף, מקלחון, אמבט, ברזים, כיור, אסלה
הכל - ב- ₪6,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג כל הריצוף בדירה
ריצוף קרמיקה לדירה ממוצעת
יעלה בין ₪7,000-8,000
לאיכות הטובה ביותר
מעלים איכות - מורידים מחיר
התקשרו ובואו לביקור: 1800-50-40-90
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
   


מפת אתרהצהרת נגישותייעוץ לקראת שיפוץ - בביתכם!