למה לבחור אריחי גרניט פורצלן לעיצוב הבית

אריחי גרניט פורצלן הם פופולריים ביותר בריצוף וחיפוי בתים ודירות בישראל, ואף במוסדות ומקומות ציבוריים. לכך יש סיבות רבות שעליהן נעמוד במאמר זה – עמידות, מגוון עיצובי ומגוון גדלים. כל אלו מאפשרים חופש גדול מאוד בעיצוב החלל.

עמידות של אריחי גרניט פורצלן

אחת הסיבות המרכזיות לכך שאריחי גרניט פורצלן הם מאוד פופולריים בקרב ציבור המשפצים והבונים, היא העמידות הגבוהה של החומר. אריחי גרניט פורצלן הוכיחו את עצמם לאורך שנים רבות, בכך שהם עמידים מאוד. להלן כמה דוגמאות:
רטיבות ולחות: אריחי גרניט פורצלן הם אידיאליים לשימוש כריצוף בכל הבית וכן בגינה או במרפסת, וגם כחיפוי בחדרי רחצה.
חום: אריחי גרניט פורצלן יכולים לשמש כחיפוי קיר במטבח, כולל בצמוד לכיריים, לתנור וכדומה.
ניקיון: אין צורך בתחזוקה מיוחדת וניתן לנקות את האריחים עם רוב חומרי הניקוי. כמו כן גרניט פורצלן עמיד במיוחד בפני כתמים והוא אינו סופג אותם.
בלאי: אריחי גרניט פורצלן הם חזקים מאוד ועמידים גם בפני שימוש רב, הכולל הליכה מרובה, הזזת רהיטים, נפילת חפצים ועוד.

מגוון עיצובי של אריחי גרניט פורצלן

גרניט פורצלן כיום מגיע במגוון אדיר של דוגמאות וניתן למצוא אותו גם בכמה סוגי גימורים. הדוגמאות המרובות הן תוצאה של טכנולוגיה שהולכת ומשתפרת עם השנים, הבאה לידי ביטוי בדימוי חומרים טבעיים, דימוי מרצפות מצוירות או אתניות, כמעט אינסוף גוונים, טקסטורות, ועוד.
המגוון העיצובי בסופו של דבר נותן לכם חופש גדול בעיצוב הבית והחללים השונים, וגם החוץ. 
כאשר מגיעים לאולם תצוגה של אריחים, אתם יכולים לצפות לשפע גדול מאוד שאת חלקכם יכול אפילו לבלבל. כדי לצלוח את הביקור והרכישה, כדאי להגיע אחרי חשיבה מקדימה על העיצוב אותו תרצו להשיג, לפי החללים השונים: האזור המרכזי של הסלון, המטבח ופינת האוכל, חדרי המגורים וחדרי הרחצה. אם יש לכם תמונות להשראה שראיתם ברשת, תוכלו להביא אותן כדי שהיועצים באולם יוכלו לכוון אתכם כיצד להגיע למראה המיוחל. 

מבחר גדלים של אריחי גרניט פורצלן

בנוסף למגוון העיצובי של אריחי גרניט פורצלן, ישנו גם מבחר גדול של גדלים. ישנם גדלים סטנדרטיים (בעיקר באריחי הריצוף), וישנם גם גדלים ייחודיים המתחילים בדוגמאות פסיפס מעניינות בהן האריחים יכולים להיות ממש קטנים ובצורות שונות, ועד אריחים גדולים שלרוב הם ריבועיים ומלבניים אך אפשר למצוא גם משושים, משולשים, ועוד.
גודל האריחים מאפשר לכם להתאים אותם לגודל החלל – בדרך כלל עבור חללים קטנים ההמלצה היא לבחור באריחים קטנים, ועבור חללים גדולים כדאי יהיה לבחור באריחים גדולים. כמובן שניתן גם לשלב בין השניים, כמו לדוגמה בשירותי אורחים שהם חלל קטן מאוד, אפשר ליישם אריחים גדולים כריצוף, ואריחים קטנים כחיפוי קיר. לכן חשוב להבין גם את הפרופורציות של החלל והחלוקה שלו, על מנת להגיע לשילוב מוצלח.
 
אנו מזמינים אתכם לאולם התצוגה שלנו בראשון לציון בו תוכלו לראות מגוון רחב מאוד של אריחי גרניט פורצלן לבית.
 
ההצעות המנצחות שלנו:
שידרוג דירה ממוצעת
ריצוף, קרמיקה, אסלות, חדר אמבט
הכל - בפחות מ- ₪25,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג חדר אמבט שלם
ריצוף, מקלחון, אמבט, ברזים, כיור, אסלה
הכל - ב- ₪6,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג כל הריצוף בדירה
ריצוף קרמיקה לדירה ממוצעת
יעלה בין ₪7,000-8,000
לאיכות הטובה ביותר
מעלים איכות - מורידים מחיר
התקשרו ובואו לביקור: 1800-50-40-90
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
   


מפת אתרהצהרת נגישותייעוץ לקראת שיפוץ - בביתכם!