התאמת אריחים בקלות למשפצים

מכירים את זה שאתם מתכננים שיפוץ ומרגישים קצת אבודים כאשר מגיע השלב של בחירה והתאמה של אריחים זה לזה? אז זהו, שזה ממש לא כל כך מסובך. עם קצת ידע ופניה לעזרה הנכונה, תוכלו להתאים אריחים בקלות. 

באילו מצבים צריך לבחור אריחים

בחירת אריחים נעשית בכל מקרה בו יש צורך בהחלפת אריחים, במסגרת שיפוץ או בנייה בבית, במשרד, עסק, מפעל ועוד.
בכל מקרה, אנו נרצה להשיג תוצאה אסתטית ולכן בחירת האריחים היא חשובה מאוד.

למה יש קושי בבחירת אריחים לריצוף וחיפוי 

בחירת אריחים לריצוף וחיפוי דורשת גם ידע וגם הבנה עיצובית ולכן הבחירה יכולה להיות לא פשוטה. להלן כמה סיבות לקושי בבחירת אריחים שסביר כי תתקלו בהן:
  • ריבוי אפשרויות ודגמים: מצד אחד אנחנו בני מזל כי קיים היצע עצום של סגנונות, גדלים, גימורים, צורות מהם ניתן לבחור שלא כמו בעבר, ובכל לענות על כל רצון עיצובי. מצד שני ריבוי האפשרויות יכול לגרום לבלבול וקושי בבחירה. 
  • יתכן ויש לכם רעיונות, ראיתם אריחים במקום אחר, במגזין וכדומה, ואהבתם את הנראות שלהם אבל לא יודעים אם אריחים דומים יראו טוב בפרויקט שלכם. הרי אריחים הם חלק עיצובי חשוב וצריכים לא רק להשתלב בעיצוב במקום אלא גם להשלים ולהעצים אותו. בחירה לא נכונה יכולה להכשיל את העיצוב, ולכן ההתלבטות הגדולה לגבי הגדלים, הצבעים, הצורות והגימור, וזה טבעי לגמרי. 
  • ישנן איכויות שונות של אריחים, ולא תמיד ברור במה כדאי לבחור, האם באיכות הטובה ביותר או שאפשר להסתפק באיכות פחותה בניסיון לחסוך עלויות? 
  • התאמת האריחים למיקומם בחללים השונים: אריחים לסלון לא בהכרח מתאימים לחדר אמבטיה, למרפסת וכדומה. בחירת סוג האריח מושפעת מהשימוש ומהמיקום שלו. 
  • הבדלים של טעם בין כל המעורבים בפרויקט. יכול להיות שכל אחד מעדיף משהו אחר מה שמקשה להגיע להסכמה. 
  • ישנם סוגי אריחים, כמו אריחים מדוקקים, שמצריכים התקנה מיוחדת ומקצועית יותר, מה שיכול להשפיע על עלויות הפרויקט ויש להתחשב בכך.
  • מהי הכמות הנכונה של אריחים לפרויקט? איך מוודאים שמזמינים מספיק?
  • איך יודעים לבחור בין אריחים שונים שיהיו תואמים מבחינה עיצובית?

בחירת אריחים בדרך חכמה 

אפשר לעבור על אינספור קטלוגים, לחפש באינטרנט ועוד, אבל בסופו של דבר אין תחליף לביקור בחנות קרמיקה גדולה. באולם תצוגה של חיפויים וריצוף, תוכלו לראות את סוגי האריחים, הגדלים השונים, הצבעים, הצורות, הגימור, ובעצם את כל מה שחשוב לראות לפני שבוחרים, הכל תחת קורת גג אחת.
אחד הטיפים שנוכל לתת לכך בעניין בחירת האריחים הוא לבחור בקולקציות קיימות. הקולקציות עובדות על סקאלת צבעים מסוימת וניתן למצוא בה אריחים שיתאימו באופן מושלם אחד לשני. מעבר לכך, לא רק הצבעים תואמים, אלא גם גימור האריחים. לדוגמה בקולקציה מסוימת כל האריחים יהיו בגימור מאט זהה לכל הקולקציה, בעוד שבקולקציה של חברה אחרת גימור המאט יכול להיות אולי מעט שונה. למי שמתקשה בבחירה והתאמה, זהו פתרון מצוין.
חשוב לציין כי לא כל האריחים מגיעים בקולקציות. אם ראיתם אריח שממש אהבתם, אבל הוא מגיע ללא אריחים נוספים תואמים, ואתם מתקשים בהתאמתו לאריחים אחרים שאתם צריכים, תוכלו להיעזר בצוות שבאולם התצוגה.
במשיח קרמיקה, אנשי הצוות המקצועיים הם בעלי ניסיון רב שנים, ולכן יכולים לסייע לכם למצוא את מבוקשכם. בנוסף, דאגו להגיע עם מסגרת תקציב ברורה ותכנית הדירה או הבית (מה שיקל בהבנת הכמויות הנדרשות).
טיפ אחרון חשוב – מעבר לעיצוב האריח שתבחרו, חשוב מאוד לרכוש אריחים מסוג א' בלבד. אריחים הם לא דבר שמחליפים בתדירות גבוהה והם צריכים לשרת אתכם שנים רבות וללא תקלות.

 
ההצעות המנצחות שלנו:
שידרוג דירה ממוצעת
ריצוף, קרמיקה, אסלות, חדר אמבט
הכל - בפחות מ- ₪25,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג חדר אמבט שלם
ריצוף, מקלחון, אמבט, ברזים, כיור, אסלה
הכל - ב- ₪6,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג כל הריצוף בדירה
ריצוף קרמיקה לדירה ממוצעת
יעלה בין ₪7,000-8,000
לאיכות הטובה ביותר
מעלים איכות - מורידים מחיר
התקשרו ובואו לביקור: 1800-50-40-90
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
   


מפת אתרהצהרת נגישותייעוץ לקראת שיפוץ - בביתכם!