חיפוי קיר תלת מימדי

מחפשים דרך חדשה להוסיף עניין, יוקרה ועיצוב לקירות הבית? הכירו את חיפוי הקיר התלת מימדי. 

מה זה חיפוי קיר תלת מימדי?

חיפוי קיר תלת מימדי למעשה הוא סדרת אריחים דקורטיביים עמם ניתן לחפות קירות באופן חלקית או מלא, ליצירת אפקטים וויזואליים יוצאי דופן היוצרים משחק בין אור לצל, כך שמכל כיוון המראה יהיה שונה. 
חיפוי קירות הוא לא דבר חדש - ניתן לראות איך בעבר הרחוק עשו שימוש בתבליטים שונים על מנת ליצור עניין וסיפור על גבי הקירות, היו גם תקופות בהן הוסיפו את ה"שפריץ" המפורסם לקירות כדי ליצור טקסטורה, ואפשר גם להיזכר בתוספות הבריקים שדימו קיר לבנים. אפשרויות עיצוב עם אריחים תלת מימדיים:
  • את חיפוי התלת מימד ניתן לצבוע (בתוספת פריימר) להתאמה מושלמת לעיצוב הבית שלכם. 
  • ניתן לחפות קיר שלם בחיפוי תלת מימדי ליצירת עניין על קיר מסוים בבית או באופן חלקי  להדגשת נקודה.
  • קיימים חיפויי קיר תלת מימדיים עם צורות תבליט שונות, כגון צורות גאומטריות, צורות גליות, צורות המדמות קיר לבנים, מעגלים ועוד, כך שניתן ליצור אינספור אפקטים מרשימים. 
  • כמו כן, מאחר וחיפוי הקיר התלת מימדי יוצר צורות שונות עם עומק, ניתן גם לייצר אפקטים דרמטיים עם תאורה המכוונת לחיפוי, כך שנוצרים משחקי אור וצל. כמו כן ניתן להשתמש בתאורה צבעונית על מנת להוסיף עוד עניין.
קחו בחשבון שהתקנת האריחים היחודיים הללו דורשת יד טובה יותר וראייה עיצובית של המבצע בפועל. לכן כאשר אתם בוחרים איש מקצוע לביצוע העבודה, וודאו כי הוא יודע על מה מדובר.

חיפוי קיר תלת מימדי - למי זה מתאים?

למעשה חיפוי קיר תלת מימדי מתאים לכולם, כלומר, הוא מתאים לכל מי שמחפש מגע עיצובי יוצא דופן ולא רק קירות חלקים. מי שמעוניין בעיצוב מודרני ומרשים, בבית, במשרד, בחנות, מסעדה, בר וכדומה, יכול בקלות בעזרת חיפוי קיר תלת מימדי ליצור אזורים מרשימים ואף עוצרי נשימה. הוסיפו לכך תאורה מתאימה, ותוכלו לשנות לגמרי את האווירה.
כדאי לשים לב לעניין הניקיון של חיפוי הקיר התלת מימדי - כיוון שמדובר בתלת מימד, יכול להיווצר מצב של הצטברות אבק באיזורים שונים. אם אתם מנקים את הבית באופן סדיר, תצטרכו להוסיף את זה לרשימת המטלות, אבל זה לא משהו שלוקח הרבה זמן - מעבר מהיר עם מברשת אבק אנטי סטטית והקיר נקי.  

איפה ניתן להשתמש בחיפוי קיר תלת מימדי בבית?

ניתן להשתמש בחיפוי קיר תלת מימדי בכל מקום שתחפצו בבית - להלן מספר רעיונות:
  • חיפוי קיר בתלת מימד באחד הקירות בסלון, למשל בקיר מאחורי הטלוויזיה או על קיר המשיק חלון הזזה רחב המכניס הרבה אור לתוך הבית. 
  • חיפוי קיר בפינת האוכל על מנת ליצור מתחם ברור יותר ולייצר אווירה שונה.
  • חיפוי קיר בחדר שינה, למשל מאחורי ראש המיטה, יספק אפקט של בית מלון יוקרתי
  • חיפוי קיר בחדר העבודה ליצירת אווירה שונה משאר הבית
  • חיפוי קיר בחדר האמבטיה על אחד הקירות
  • חיפוי קיר בכניסה לבית ליצירת תיחום ועיצוב מרשים ויוקרתי 

אפשרויות עיצוב עם חיפוי קיר תלת מימדי

כפי שנכתב מעלה, ניתן להבין שאפשרויות העיצוב עם חיפוי קיר תלת מימדי הן למעשה אין סופיות, הודות לריבוי העיצובים השונים של אריחים כאלו: תבליטים שונים, אפשרויות הרכבה מגוונות, צביעת האריחים הוספת תאורה שתכוון אל החיפוי ותיצור משחקי אור וצל, ועוד.
כדאי להתייעץ עם מעצבת פנים בעניין כדי שתתן לכם כיוון לגבי מיקום הקיר שיחופה בתלת מימד. ישנו קו מאוד דק בין עיצוב נכון שיבליט את העיצוב, יעשיר את המראה ויחמיא לבית שלכם, לבין עיצוב מצועצע. 
 
ההצעות המנצחות שלנו:
שידרוג דירה ממוצעת
ריצוף, קרמיקה, אסלות, חדר אמבט
הכל - בפחות מ- ₪25,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג חדר אמבט שלם
ריצוף, מקלחון, אמבט, ברזים, כיור, אסלה
הכל - ב- ₪6,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג כל הריצוף בדירה
ריצוף קרמיקה לדירה ממוצעת
יעלה בין ₪7,000-8,000
לאיכות הטובה ביותר
מעלים איכות - מורידים מחיר
התקשרו ובואו לביקור: 1800-50-40-90
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
   


מפת אתרהצהרת נגישותייעוץ לקראת שיפוץ - בביתכם!