ארונות אמבטיה טובים וזולים

ארונות אמבטיה טובים וזולים הוא חלום של כולנו ובהחלט ניתן להשיג כאלה, ויש דברים שכדאי לדעת ולהכיר על מנת להבטיח כי הם באמת יהיו טובים וגם זולים ככל הניתן. אז אם אתם מתכננים לרכוש ארון אמבטיה, ורוצים להבטיח כי תקנו את האיכות המתאימה, במחיר הנכון, כדאי לכם להמשיך לקרוא.

דברים שחשוב לדעת על ארונות אמבטיה

קודם כל חשוב תמיד לזכור כי ארון אמבטיה מיועד להיות מותקן בחדר אמבטיה. הדבר נשמע הגיוני וברור, אך לא תמיד לוקחים בחשבון את התנאים המיוחדים החלים בחדר האמבטיה כאשר רוכשים עבורו ארון אמבטיה:
 • לא כל ארון מתאים לשימוש כארון אמבטיה: אפשר להכניס לחדר האמבטיה כל ארון שעולה על רוחנו אך אם הוא לא מתאים לתנאים המיוחדים, של לחות גבוהה, הפרשי טמפרטורה גדולים ותכופים, ונוכחות גבוהה של מים על כל המשתמע מכך. כל אלה יכולים לגרום לבלאי מואץ ביותר של הארון, הופעת עובש ועוד. לכן, ארון אמבטיה לכן חייב להיות עמיד לתנאים הקיימים בחדר (מבנה, חומרים, גימור וכיו"ב). 
 • רצוי שארון האמבטיה לא יעמוד ישירות על רצפת האמבטיה, אלא אם הוא מוגבה על רגליים (גם הרגליים צריכות להיות מוגנות בגומי בקצה הנוגע ברצפה או שהן עשויות מחומר עמיד למים). אם גוף הארון ייגע ברצפה, סבירות גבוהה שנזקי המים לא יאחרו לבוא.
 • ארון אמבטיה צריך קודם כל להיות שימושי. ברוב חדרי האמבטיה השטח מצומצם ולכן הוא צריך להיות מנוצל היטב וארון האמבטיה, כחלק מזה, צריך להיות מאוד פרקטי ומחולק היטב לפי הצרכים. כיום קיימים ארונות אמבטיה שהם גם פרקטיים מבחינת החלוקה והגודל וגם אסתטיים מאוד. 
 • ארון אמבטיה צריך להיות בממדים נכונים והגיוניים בהתאם לגודל החדר. ארון אמבטיה גדול מדי שגוזל יותר מדי שטח ייתן תחושה של עומס ואף עלול לחסום את החלל מבחינת תנועה נוחה ויעילה. 
 • אם בארון האמבטיה יש גם תא המשמש כסל כביסה, מומלץ שיהיה מאוורר.

מהם חומרי הגלם מהם עשויים ארונות אמבטיה ומה מומלץ

ארונות אמבטיה מיוצרים מחומרים שונים ומגוונים:
פלסטיק: כולנו מכירים את ארונות הפלסטיק. הם פרקטיים יחסית ועמידים לתנאים בחדר אמבטיה, יחסית זולים, אך לרוב הם פחות אסתטיים ובעלי עיצוב פחות יוקרתי. 
תרכובות עץ: ארון אמבטיה יכול להיות מיוצר מתרכובות עץ שונות:
 • MDF היא תרכובת לא יקרה ונוחה לעיבוד רהיטים עם מראה סופי חלק אבל נוטה לספוח לחות ונוזלים ולכן פחות מתאים לשימוש בחדר אמבטיה. כן קיימים סוגים של MDF שהם עמידים יותר ללחות באופן משמעותי. בכל מקרה חשוב לדאוג שהגמר של ה-MDF יהיה אטום לחלוטין אם תבחרו באופציה זו. 
 • סיבית: סיבית היא תרכובת עץ שפחות מתאימה לשימוש בחדר אמבטיה
 • סנדוויץ' היא תרכובת העץ המומלצת, מבין כל התרכובות, הוא עמיד בפני לחות, אינו מתעוות, וישרת אתכם שנים רבות ללא כל בעיה בחדר אמבטיה. 
עץ: ארון אמבטיה מעץ מלא כמובן תהיה יקרה יותר מתרכובות עץ. חשוב להבין כי עץ הוא חומר נושם וסופח, שיכול להתעוות עם חשיפה ללחות גבוהה ושינויי טמפרטורה. הגימור כאן חשוב ביותר כדי שהעץ יהיה מוגן ואטום על מנת שלא ייהרס עם הזמן. ארון אמבטיה מעץ מלא נמצא בשימוש לאורך מאות שנים ללא בעיות מיוחדות כל עוד תשלטו על רמת הלחות בחדר (אוורור) ועל התחזוקה שלו מדי תקופה.
PVC: הוא חומר לא יקר עם עמידות מעולה לתנאי חדר אמבטיה. PVC בעל גמר חלק שניתן לצביעה בכל צבע. 

גדלים של ארונות אמבטיה - מהן המידות הסטנדרטיות

אכן קיימים גדלים סטנדרטיים של ארונות אמבטיה אך קיימת תמיד האפשרות לבחירה של גודל לפי מידה למקרים בהם מידות סטנדרטיות אינן מתאימות.
המידות הסטנדרטיות לרוב מתכוונות לרוחב הארון (אורך החזית שלו), והמידות הן:
 • 60 ס"מ
 • 80 ס"מ
 • 100 ס"מ
 • 120 ס"מ
 • בחלק מהחברות ניתן להשיג גם 140 ס"מ כסטנדרט
ישנם גם ארונות המיועדים לשירותי אורחים ואז ניתן למצוא מידות קטנות יותר שיתאימו לגודל החלל המצומצם.
ארונות אמבטיה נוספים שניתן למצוא הם ארונות השירות, שהם ארונות גבוהים וצרים וחלקם מגיעים בתיאום עיצובי עם ארונות האמבטיה הרגילים. ארונות אלה הם בדרך כלל ברוחב 40 ס"מ, והם מורכבים לצד ארון האמבטיה.

האם יש ארונות אמבטיה טובים, מעוצבים ובמחיר טוב

בהחלט ניתן למצוא ארונות כאלה, ושוב לפני הכל להבין שכאשר משווים לפני רכישה, יש לעשות זאת תוך שימת לב לחומרים, לגודל לחלוקה וכדומה.
לכן לפני שאתם משווים מחיר חשוב שתבחרו את סוג ארון האמבטיה הרצוי לכם, מבחינת חומרים, גודל ועיצוב. לאחר מכן תוכלו להשוות את המחירים בין סוגים דומים. ההמלצה שלנו תהיה לא מיד לבחור לפי המחיר הזול אלא לחשוב על העלות האמיתית. כלומר ארון אמבטיה זול שלא יחזיק ויתקלקל במהרה ולבסוף יעלה לכם יותר יקר כי תצטרכו להחליפו אחרי תקופה קצרה. ארון אמבטיה צריך לשרת אתכם לאורך שנים רבות, כך שמשתלם להשקיע באיכות טובה ושאתם יכולים להרשות לעצמכם. 
דרך טובה להיות סמוכים שאתם משלמים מחיר טוב לארון האמבטיה שלכם היא לפנות למומחים בתחום. משיח קרמיקה הוא יבואן ותיק ובעל מוניטין ללא רבב המציע ארונות אמבטיה בכל קשת המחירים ותמיד באיכות גבוהה ובמחיר מצוין. שווה לבקר באולם התצוגה של משיח קרמיקה ולהתרשם ממגוון ארונות האמבטיה וכמובן לקבל ייעוץ מקצועי במקום בבחירה חכמה של ארון האמבטיה החדש שלכם.

 
ההצעות המנצחות שלנו:
שידרוג דירה ממוצעת
קרמיקה, אריחים, אסלות, חדר אמבט
הכל - בפחות מ- ₪25,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג חדר אמבט שלם
קרמיקה, אריחים, מקלחון/אמבט, ברז, ארון אמבט, אסלה
הכל - ב- ₪6,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג הקרמיקה בכל הדירה
קרמיקה ואריחים לדירה ממוצעת
יעלה בין ₪7,000-8,000
לאיכות הטובה ביותר
מעלים איכות - מורידים מחיר
התקשרו ובואו לביקור: 1800-50-40-90
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
   


מפת אתרהצהרת נגישותייעוץ לקראת שיפוץ - בביתכם!