כיורים לחדרי אמבטיה

כיור הוא אחד האלמנטים החשובים ביותר לחדר אמבטיה. מעבר לפונקציה שלו, הוא גם פריט עיצובי שיכול לשדרג ולחדד את האווירה. בואו להכיר את סוגי הכיורים לחדר האמבטיה, על מה צריך לחשוב כשבוחרים ביניהם וכמובן המחירים. 

סוגי כיורים לחדרי אמבטיה

בימינו קיימים סוגים רבים של כיורים לחדרי האמבטיה, במידות מגוונות, כאלה המיוצרים מחומרים שונים כגון חרס, זכוכית, שיש, אבן, אבן מלאכותית, מתכת ועוד. כמו כן תוכלו לבחור בין גוונים רבים להתאמה מושלמת לעיצוב החדר או ליצירת נקודה עיצובית מיוחדת. 
מלבד הגדלים והצבעים, הצורות והחומרים, חשוב לדעת כי ההבדל העיקרי ביניהם היא במבנה ובאופן ההתקנה:
  • כיור עומד עם רגל או תלוי לחדר אמבטיה:  סוג כיור זה עומד על רגל בעיצוב המשתלב עם הכיור או ללא רגלית כאשר הכיור מחובר ישירות לקיר. כיור על רגל הוא בעל עיצוב מיוחד, אך אין תחתיו אחסון. כיור תלוי גם ישאיר את הצנרת גלויה מתחת לכיור ויהיה חשוב לבחור בצנרת המתאימה מבחינה עיצובית. 
  • כיור בהתקנה עליונה: כיור מסוג זה מותקן על גבי משטח קיים כאשר שפת הכיור בולטת מעט מעליו. 
  • כיור בהתקנה תחתונה: כיור מסוג זה מותקן כך ששפת הכיור מותקנת מתחת למשטח מה שמקל על ניקוי המשטח בכך שניתן לנגב אותו ישירות אל תוך הכיור ללא הפרעה. התקנת כיור מסוג זה דורשת מיומנות כדי להבטיח תוצאה מדויקת. 
  • כיור מונח: סוג כיור זה נפוץ יחסית, דורש יצירת פתח במשטח שבתוכו יושב הכיור אך רוב הגוף שלו נמצא מעל המשטח. כאשר מדובר בכיור כזה, המשטח יהיה נמוך יותר מהרגיל, בגלל שפת הכיור הגבוהה.
  • כיור אינטגרלי לחדר אמבטיה: כיור מסוג זה הוא למעשה יחידה אחת עם המשטח ולא פריט מוסף כך שמתקבלת תוצאה נקיה ואחידה. כיורים אלה גם קלים יותר לניקוי מאחר ולא קיימים תפרים וחיבורים כלל. 

כיורים לאמבטיה מחיר

כאמור קיימים סוגים רבים של כיורים וכמובן שהמחירים יהיו תלויים בגודל, חומר, סוג, צבע, מותג, חדשנות, שנת הקולקציה וכדומה. המחירים עבור כיורים לאמבטיה באיכות סוג א' הטובה ביותר נעים מכמה מאות שקלים בודדים ומחירם עולה בהתאם.
חשוב להדגיש כאן כי כיור לאמבטיה הוא פריט אשר צריך לספק תפקוד ללא כל תקלה, ושיהיה קל לניקוי ותחזוקה. לכן תמיד כדאי לבחור באיכות טובה ולא להתפשר. 

איך בוחרים כיור לחדר אמבטיה

לבחירת כיור הנכון לחדר האמבטיה חשוב לתת את הדעת לגבי הנקודות הבאות:
  • עיצוב: באיזה עיצוב אתם מעוניינים, כולל צורה, צבע וחומר
  • אפשרות התקנה: אם למשל אתם מחליפים כיור על משטח קיים, לרוב תבחרו בסוג וגודל דומה על מנת להבטיח התאמה מלאה ללא צורך בביצוע עבודות מיותרות. כמו כן, חשוב לבחון את מיקום הצנרת על מנת שתתאים להתקנה.
  • גודל החדר והמשטח יכולים להכתיב במידה רבה את גודל הכיור שתוכלו לבחור ולהתקין. חשוב שגודל הכיור לא יהווה הפרעה למעבר בחדר ושגודלו יהיה פרופורציונלי. כיור גדול מדי בחדר קטן יראה פחות טוב. 
  • איכות: כאמור, כיור לאמבטיה הוא מוצר שלא רק צריך להיות יפה, אלא הוא צריך לשרת אתכם שנים רבות. לכו תמיד תבחרו באיכות גבוהה. 
  • מתייעצים: כפי שראיתם יש לא מעט פרמטרים שצריך לקחת בחשבון, ולכן כדאי לקבל ייעוץ מקצועי, כמו זה הניתן במשיח קרמיקה. בואו עם רעיון, תכנית או סקיצה, ספרו לנו על הרצונות והחלומות שלכם, הגדירו תקציב ותקבלו במהרה הצעות המתאימות לכם בדיוק. המומחים של משיח קרמיקה גם ידאגו לחסוך מכם טעויות נפוצות ויבטיחו כי תיהנו מכיור לאמבטיה לשנים רבות.

 
ההצעות המנצחות שלנו:
שידרוג דירה ממוצעת
ריצוף, קרמיקה, אסלות, חדר אמבט
הכל - בפחות מ- ₪25,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג חדר אמבט שלם
ריצוף, מקלחון, אמבט, ברזים, כיור, אסלה
הכל - ב- ₪6,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג כל הריצוף בדירה
ריצוף קרמיקה לדירה ממוצעת
יעלה בין ₪7,000-8,000
לאיכות הטובה ביותר
מעלים איכות - מורידים מחיר
התקשרו ובואו לביקור: 1800-50-40-90
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
   


מפת אתרהצהרת נגישותייעוץ לקראת שיפוץ - בביתכם!