ריצוף אנטי סליפ

בחיפושכם אחר ריצוף לבית או לעסק, לבטח נתקלתם או שמעתם את המושג ריצוף אנטי סליפ. מושג זה מייצג סוג של ריצוף שחשוב להכיר לכל פרויקט ריצוף בביתכם או בעסק, מאחר וללא כל ספק תצטרכו לבחור גם בסוג ריצוף זה למקומות שונים. לאחר קריאת מאמר זה תוכלו לגשת לבחירת הריצוף המתאים תוך ידיעה והבנה מלאה כך שתהיו רגועים וסמוכים שתמנעו מטעויות לא רצויות ותבטיחו שימושיות מרבית ובטיחותית בכל המרחב.

מה זה ריצוף אנטי סליפ

ריצוף אנטי סליפ למעשה משמע ריצוף נוגד החלקה. הצורך בריצוף שכזה, עולה משימושים שונים הקורים בתוך הבית, בעסק ומחוצה להם. באזורים בהם יכולה להתקיים רטיבות ולחות באופן טבעי או בעקבות שימוש במקום, אז ריצוף רגיל, שאינו נוגד החלקה, עשוי להוות סכנה ממשית להחלקה על גביו, דבר שרצוי כמובן למנוע.
לכך נועד ריצוף אנטי סליפ – למנוע החלקה על גבי הריצוף בתנאי רטיבות. לכן, במקומות מסוימים בבית, למשל אזורי חוץ וחדרים רטובים כגון חדרי רחצה, יש לדאוג לריצוף אנטי סליפ מתאים ובשאר האזורים, למשל חדרי שינה, סלון וכדומה, אפשר להסתפק בריצוף רגיל. 

האם יש תקן לריצוף אנטי סליפ

איך יודעים בעצם אם הריצוף הוא אנטי סליפ? אין צורך לתהות לגבי יכולת התנגדות להחלקה של ריצוף, התקן הישראלי בא לעזרתכם בדירוג נוח וברור של סוגי ריצופים בנוגע להתנגדות להחלקה שלהם. מכון התקנים מבצע בדיקות טכניות שונות של ריצופים ובוחן את מידת ההחלקה שלהם כחלק מבדיקות התקינה של תקן מספר 314. התקן נגד החלקה בישראל, מספרו 2279, מדרג את האריחים לפי רמות שונות החל מ-R9 (האות R מייצגת את המילה התנגדות באנגלית) שהיא הרמה הסטנדרטית (כלומר ללא התנגדות מיוחדת להחלקה), ומעלה עד דרוג R13 שהוא רמת התנגדות להחלקה הגבוהה ביותר. 
  • רמה R9 מתאימה לכל החללים בבית שאינם חשופים לרטיבות.
  • רמה R10 נועדה עבור שירותים ציבוריים, מרפסות, חדרי רחצה ביתיים, מעברים חיצוניים
  • רמה R11 נועדה עבור חדרי רחצה ציבוריים, מקלחונים ביחידות דיור, אזורים רטובים וחנויות
  • רמה R12 נועדה למקלחונים ציבוריים
  • רמה R13 נועדה לתעשייה
רמת התנגדות להחלקה של אריחי הריצוף רשומה על גבי האריזה בצורה ברורה. 

איפה מומלץ להתקין ריצוף אנטי סליפ

כאמור בכל מקום בו קיימת רטיבות קבועה או מזדמנת, יש צורך להתקין ריצוף אנטי סליפ. זה כולל חדרי רחצה, שירותים, שבילים, מרפסות, וכל אזור אחר בו קיימת אפשרות להחלקה. כפי שהסברנו לעיל, התקן נועד לציבור הכללי ולא יכול לקחת בחשבון צרכים מיוחדים של כל אדם ואדם ולכן חשוב לתת מחשבה לגבי הצרכים, היכולות, המגבלות, השימוש הנועד לריצוף ולבחור ברמת אנטי סליפ מתאימה לכם (מינימום לפי התקן ולהחמיר לפי הצורך). זכרו כי ריצוף אנטי סליפ בא להגן עליכם, על יקירכם, אורחים ועוד כך שמעבר לכך שהוא חובה על פי חוק, הוא גם מאוד מומלץ כדי להבטיח באמת שימוש תקין ובטוח בכל מקום.

איפה רוכשים ריצוף אנטי סליפ איכותי

למרות שהכל רשום על אריזת הריצוף, תמיד קיימים היבטים נוספים מלבד רמת התנגדות להחלקה, כגון גדלים, צבעים, עיצובים, צורות הנחה, איכות, עמידות, ריצופים אחרים ומוצרים משלימים, ולכן תמיד מומלץ לבקר באולם תצוגה עם היצע רחב ככל האפשר של דגמים יחד עם יועצים מקצועיים במקום. 
משיח קרמיקה, הוא יבואן בעל מוניטין מעולה מזה שנים רבות. אנו מציעים מגוון רחב ביותר של סוגים כולל ריצוף אנטי סליפ, הכל מסוג א' בלבד, וברמת האיכות הטובה ביותר כדי להבטיח לכם חוויה מעולה תוך הסרת דאגות מיותרות. סוג א' לא בהכרח מתבטא במחיר גבוה יותר, אבל בהחלט מתבטא בשקט נפשי, ומאחר ומשיח קרמיקה הם יבואנים, המחירים הם ישירים וללא פערי תיווך. אצלנו תמצאו קולקציות רבות בהתאם לזרמי העיצוב הנחשקים ביותר. כל הריצוף תמיד במלאי כך שיהיה מענה לצרכים מידיים ועתידיים גם. 
לא פחות חשוב, במשיח קרמיקה תמצאו צוות יועצים מקצועיים בעלי ניסיון וידע רב ביותר, עמם תוכלו להסתייע בכל שאלה, התלבטות, ולדעת שהגעתם להחלטה הנכונה מבחינת הצרכים, העיצובים הרצויים וכמובן התקציב שלכם. 
כל הריצופים מסופקים עם אחריות וניתנת לכם האפשרות הנוחה מאוד גם להחזיר עודפים עם סיום עבודות הריצוף ולקבל החזר כספי מלא עבור חבילות ריצוף שלא פתחתם ושלא עשיתם בהן שימוש. כך הדאגה להזמנת יתר או בחסר מוסרת לחלוטין. בקרו באולם התצוגה שלנו, שם תמצאו את כל מה שרציתם יחד עם שירות ללא תחרות. אנו מבטיחים כי תצאו מרוצים ביותר. 

 
ההצעות המנצחות שלנו:
שידרוג דירה ממוצעת
ריצוף, קרמיקה, אסלות, חדר אמבט
הכל - בפחות מ- ₪25,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג חדר אמבט שלם
ריצוף, מקלחון, אמבט, ברזים, כיור, אסלה
הכל - ב- ₪6,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג כל הריצוף בדירה
ריצוף קרמיקה לדירה ממוצעת
יעלה בין ₪7,000-8,000
לאיכות הטובה ביותר
מעלים איכות - מורידים מחיר
התקשרו ובואו לביקור: 1800-50-40-90
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
   


מפת אתרהצהרת נגישותייעוץ לקראת שיפוץ - בביתכם!