מה זה אסלת רימלס

אם חיפשתם לרכוש אסלה חדשה לקראת שיפוץ או בניה, לבטח שמעתם את המושג אסלת רימלס. סוג אסלה זה נחשב חדשני יותר ובמאמר זה נסקור את אופן העבודה שלה ולמה צריך לשים לב כאשר רוכשים אסלה כזו. המשיכו לקרוא.

איך עובדת אסלת רימלס

אסלת רימלס קיימת כבר זמן מה אך לא כולם מכירים את המאפיינים שלה.
אם אנו מכירים את האסלה הרגילה אשר בחלקה העליון יש תעלה / שפה המובילה את מי ההדחה לכיוון פתחים כלפי מטה, אסלת רימלס מתפקדת בדרך שונה.
אסלת רימלס היא בעצם אסלה ללא התעלה / השפה: rim = שפה, less = ללא.
בפועל מי ההדחה מופצים דרך שסתום המותקן בחלק האחורי של האסלה והם מתפזרים לכיוון קצה האסלה העליון ומסביבה לכיוון מטה, כך שהפיזור הוא אופטימלי ומכסה את כל חלקי האסלה ובכך מנקה אותה. משמע – באסלת רימלס אין מקומות מסתור (תעלות) בהם יכול להיתפס לכלוך קשה לניקוי. ההדחה עם אסלת רימלס היא חלקה ונקייה ושומרת על האסלה היגיינית הרבה יותר. כמו כן, הרבה יותר קל לנקות אסלת רימלס מאחר ופני האסלה הם חלקים ללא מקומות נסתרים מהעין. 
בנוסף אסלת רימלס לרוב צורכת פחות מים בכל הדחה מאסלה רגילה (בזכות הדחה אפקטיבית יותר) כך שגם תוכלו לשמור על איכות הסביבה. 

למה לשים לב כשקונים אסלת רימלס

באופן כללי, אסלת רימלס הוא פתרון מעולה ובחירה של רבים אשר משפצים או בונים. אסלות רימלס קיימות כבר מספיק זמן כדי להיות בטוחים שהן מוצר יעיל וללא בעיות מיוחדות כאשר בוחרים במוצר איכותי. הדבר החשוב לכן הוא תמיד לבחור באסלה רימלס סוג א' מיצרן מוכר וידוע ולא להתפתות לרכוש אסלות רימלס באיכות ירודה או מיצרן עלום שם.
אנשים שרכשו אסלת רימלס פחות איכותית חלקם התלוננו על כך שבזמן ההדחה, חלק מהמים משפריצים אל מחוצה לה, או שזרם המים אינו מכסה את כל פנים האסלה והשטיפה אינה טובה. דבר שלא אמור לקרות עם אסלות. 
רכישת מוצר איכותי תבטיח כי תהיו מרוצים ותקבלו את הטוב ביותר. 
אסלת רימלס איכותית גם מסופקת עם אחריות הניתנת למימוש ומאחוריה עומדת חברה בעלת מוניטין. כמו כן, הסיכוי לתקלה עם אסלת רימלס איכותית הוא קטן ביותר, ותוכלו להיות שקטים שאם תהיה לכם בעיה כלשהי, תוכלו לממש את האחריות שלכם. 
 
תוכלו לבחור בין סוגים של אסלות רימלס, כולל אסלת רימלס עומדת, אסלת רימלס תלויה וכדומה, וכמובן בין עיצובים רבים ומגוונים. 

בשורה התחתונה, אסלת רימלס מספקת היגיינה טובה, חיסכון במים, קלות ניקוי וטכנולוגיה חדשנית בתחום מה שהופך אותה לבחירה מנצחת לאסלה החדשה שלכם.

 
ההצעות המנצחות שלנו:
שידרוג דירה ממוצעת
קרמיקה, אריחים, אסלות, חדר אמבט
הכל - בפחות מ- ₪25,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג חדר אמבט שלם
קרמיקה, אריחים, מקלחון/אמבט, ברז, ארון אמבט, אסלה
הכל - ב- ₪6,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג הקרמיקה בכל הדירה
קרמיקה ואריחים לדירה ממוצעת
יעלה בין ₪7,000-8,000
לאיכות הטובה ביותר
מעלים איכות - מורידים מחיר
התקשרו ובואו לביקור: 1800-50-40-90
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
   


מפת אתרהצהרת נגישותייעוץ לקראת שיפוץ - בביתכם!