ניאגרה סמויה סוגים

בחירת באסלה סמויה כיום היא כבר לרוב ברורה מאליה, יש לה הרבה יתרונות שהופכים אותה לבחירה המנצחת. יחד עם זאת חשוב להכיר את ההבדלים הקיימים בין הסוגים השונים של ניאגרה סמויה ולא רק לבחור לפי המחיר. לא כל ניאגרה סמויה מתאימה להתקנה בכל מקום, אז אם אתם מעוניינים להימנע מטעויות, המשיכו לקרוא.

מהם היתרונות של התקנת ניאגרה סמויה

לעומת ניאגרה סטנדרטית, ניאגרה סמויה מציעה מגוון יתרונות חשובים:
  • עיצוב: ניאגרה סמויה מאפשרת להסתיר את מיכל ההדחה מהעין ולהשיג עיצוב נקי, מודרני ואקסקלוסיבי יותר, ללא מראה מיכל הדחה גדול הבולט לעין. 
  • ניקיון: מאחר ואין מיכל הדחה גלוי, ישנם פחות מקומות בהם יכולים להצטבר אבק ולכלוך, ולכן צורך בפחות פעולות ניקיון שיכולות להיות לפעמים מסובכות בגלל החיבורים בין הניאגרה לאסלה ולמערכת הביוב. בנוסף, לרוב בוחרים אסלה תלויה יחד עם הניאגרה הסמויה, ואז גם פשוט יותר לנקות את הרצפה תחתיה. 
  • שקט: ניאגרה סמויה תהיה מעט שקטה יותר בזמן התפעול לעומת ניאגרה רגילה. 
  • ערך: כיום רוב האנשים כבר מצפים לראות ניאגרה סמויה ולא ניאגרה סטנדרטית. בחירה בניאגרה סמויה לא ספק משפיעה על ערך הנכס שלכם.

סוגי ניאגרה סמויה על פי אופן התקנה

בעיקרון קיימים שני סוגים עיקריים של ניאגרה סמויה וההבדל קשור ישירות לאופן התקנתם והקונסטרוקציה הקיימת להסתרתה:
  • ניאגרה סמויה להתקנה בקיר גבס: לניאגרה סמויה המתאימה להתקנה על קיר גבס יש מסגרת לכל המבנה שלה כולל חיבור לרצפה. תפקיד המסגרת הוא לאפשר חיבור אסלה תלויה ישירות אליה, מאחר וקיר גבס לא יהיה מסוגל לשאת במשקל האסלה בלעדיה. 
  • ניאגרה סמויה להתקנה בקיר בלוקים או בטון: לניאגרה סמויה המתאימה להתקנה בקיר בלוקים או בטון אין המסגרת לכל המבנה כולל חיבור לרצפה. הסיבה היא שהניאגרה משוקעת בתוך הבטון או במסגרת בלוקים ואלו נותנים את הגב היציב לאסלה התלויה. 
לרוב, ניאגרה סמויה לקיר בלוקים או בטון תהיה זולה יותר מזו המיועדת לקיר גבס. בכל מקרה יש לרכוש את הניאגרה המתאימה לאופן השיפוץ.

סוגי ניאגרה סמויה על פי גודל 

ניתן לבחור בין גדלים שונים של ניאגרה סמויה:
  • עומק: הניאגרה הסמויה יכולה להגיע בכמה עומקים החל מ-7.5 ס"מ. ככל שעומק הניאגרה יהיה קטן יותר, כך עיבוי הקיר יהיה קטן יותר. עומק הניאגרה הסמויה משפיע על הקיבולת שלה ויש לקחת זאת בחשבון.
  • גובה: ישנן 2 אפשרויות עיקריות הקשורות לגובה המנגנון. ניאגרה המתאימה לעיבוי בגובה 90 ס"מ (לחצן הדחה קדמי או עליון), ניאגרה המתאימה לגובה 120 ס"מ ומעלה (לחצן הדחה קדמי)  גם הגובה יכול להשפיע על קיבולת מיכל ההדחה הסמוי. בחירת הגובה גם תלויה במיקום ההתקנה ואם יש צורך במסגרת נמוכה יותר או לא.
  • קיבולת: בישראל התקן מחייב שני כפתורים לחיסכון במים, כפתור הדחה מלאה וכפתור לחצי הדחה. קיבולת המיכל משתנה בהתאם לעובי המיכל ולגובהו.
באולם התצוגה של משיח קרמיקה תוכלו להתרשם מסוגי הניאגרות השונים ולקבל יעוץ מהנציגים שלנו.
 
ההצעות המנצחות שלנו:
שידרוג דירה ממוצעת
קרמיקה, אריחים, אסלות, חדר אמבט
הכל - בפחות מ- ₪25,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג חדר אמבט שלם
קרמיקה, אריחים, מקלחון/אמבט, ברז, ארון אמבט, אסלה
הכל - ב- ₪6,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג הקרמיקה בכל הדירה
קרמיקה ואריחים לדירה ממוצעת
יעלה בין ₪7,000-8,000
לאיכות הטובה ביותר
מעלים איכות - מורידים מחיר
התקשרו ובואו לביקור: 1800-50-40-90
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
   


מפת אתרהצהרת נגישותייעוץ לקראת שיפוץ - בביתכם!