גרניט פורצלן - סוגי גימור

גרניט פורצלן הפך מזמן לבחירה המועדפת של הרבה ישראלים, הן לבית והן לעסק, וזאת מכמה סיבות מאוד טובות. גרניט פורצלן מציע שילוב של עמידות יוצאת דופן, חוזק, התאמה לשימוש לחוץ ולפנים, קלות תחזוקה, אסתטיקה ומגוון רחב ביותר של צורות, גדלים, עוביים, צבעים, הדפסים, דימוי חומרים אחרים וגימורים. איך יודעים באיזה גימור גרניט פורצלן לבחור? לפניכם הסבר על כל אחד מהם. 

גרניט פורצלן בגימור מבריק

גרניט פורצלן בגימור מבריק עבר ליטוש אינטנסיבי על מנת להציע גימור בעל ברק עמוק ועשיר. המראה המתקבל יודע להשתלב בעיצובים רבים, קלאסיים ומודרניים, עם החזריות אור גבוהה ביותר. אפקט המראה אף יכול לסייע ביצירת אשליית גודל לחללים קטנים, ומאפשר תגבור אור בחללים חשוכים. 
בנוסף, גרניט פורצלן בגימור מבריק יהיה הקל ביותר לניקוי אם כי כל לכלוך יבלוט על גביו בצורה ברורה יותר ולכן ידרוש ניקוי לעיתים תכופות יותר. גרניט פורצלן בגימור מבריק עשויי להיות מחליק כאשר הוא לח או רטוב.  

גרניט פורצלן בגימור מאט

גרניט פורצלן בגימור מאט אינו בעל ברק ומחזיר אור בצורה פחותה לעומת גרניט פורצלן בגימור מבריק. המראה המתקבל יהיה רגוע יותר, טבעי יותר, והוא לרוב משתלב בעיצובים כפריים יותר, למרות שכיום רואים אותו גם בעיצוב מודרני בגוונים אפורים. גרניט פורצלן בגימור מאט יהיה פחות מחליק וידרוש ניקוי לעיתים רחוקות יותר כי לכלוך על גביו יהיה פחות בולט באופן משמעותי לעומת הגימור המבריק.
יש לשים לב שבגלל גימור המאט שהוא פחות חלק ומעט מחוספס יותר (לרוב לא מורגש בהליכה), לכלוך יכול להיצמד אליו יותר טוב ויכול להקשות מעט על הניקוי. מומלץ להשתמש בגרניט פורצלן בגימור מאט בחללים גדולים ומוארים היטב ובחדרי מנוחה, וכן בחדרים רטובים (בדרגת חספוס R10 למניעת החלקה) ועוד בהם מעוניינים באווירה רגועה. 

גרניט פורצלן בגימור לפאטו

בין גרניט פורצלן מבריק ומאט, קיים גם רמת גימור לפאטו שהיא למעשה גימור מלוטש למחצה. ניתן לקבוע כי גרניט פורצלן לפאטו הוא הטוב משתי העולמות בין המבריק למאט, הוא גם מספק החזריות אור טובה אך במראה מאט – קרוב למבריק אבל בלי החספוס של המאט.
גרניט פורצלן לפאטו יהיה פחות מחליק מהמבריק. המראה המתקבל יהיה של ברק עדין ולכלוך יהיה פחות בולט עליו מאשר על המבריק. קיימות רמות ליטוש שונות של גרניט פורצלן לפאטו עם רמות ברק גבוהות יותר או פחות. גימור לפאטו מתאים ביותר לגרניט פורצלן דמוי אבן טבעית, עץ, פרקט, מתכות שונות ועוד, כאשר רמת הברק שלו מדמה בצורה משכנעת עד כדי שיהיה קשה ביותר להבחין כי מדובר בגרניט פורצלן. באופן כללי גרניט פורצלן לפאטו פחות מתאים לחללים רטובים אבל במידה ורמת הברק והחספוס שלהם מתאימה מבחינת התקן, כן ניתן לבחור להשתמש בהם. 

גרניט פורצלן בגימור מאט משי

מעוניינים בגרניט פורצלן שהוא גם חלק (לא מחוספס) אבל בעל מראה מאט יותר, הכירו את הגרניט פורצלן בגימור מאט משי. לעומת המאט שיכול להיות מחוספס ברמות שונות, המשי יהיה מלוטש אבל בלי החזריות אור גבוהה. חשבו על גרניט פורצלן מאט שעבר פעולת ליטוש נוספת וקיבלתם את המשי. מאחר והוא חלק יותר, גרניט פורצלן בגימור משי יהיה קל יותר לניקוי מזה בגימור מאט ויידע להסתיר יותר לכלוכים קטנים כך שלא תצטרכו לנקות אותו באותה תדירות כמו המבריק. גרניט פורצלן בגימור משי יכול להתאים לכל חלל, קטן כגדול, מוארים כחשוכים מאחר והוא יודע גם להחזיר אור בצורה טובה אבל אופיו החלק לא מתאימה לחדרים רטובים. 
 
לסיכום, בחירת הגימור הנכון הוא פועל יוצא של שימוש, חלל, תנאי תאורה, בטיחות וכמובן עיצוב. מומלץ תמיד לבקר באולם תצוגה בעל היצע ומגוון רחב ביותר של גרניט פורצלן איכותי כדי שתוכלו לראות, להרגיש, לחוש את ההבדלים בין הגימורים השונים וגם לקבל מענה מקצועי לכל שאלה והתלבטות שלכם. 
 
ההצעות המנצחות שלנו:
שידרוג דירה ממוצעת
ריצוף, קרמיקה, אסלות, חדר אמבט
הכל - בפחות מ- ₪25,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג חדר אמבט שלם
ריצוף, מקלחון, אמבט, ברזים, כיור, אסלה
הכל - ב- ₪6,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג כל הריצוף בדירה
ריצוף קרמיקה לדירה ממוצעת
יעלה בין ₪7,000-8,000
לאיכות הטובה ביותר
מעלים איכות - מורידים מחיר
התקשרו ובואו לביקור: 1800-50-40-90
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
   


מפת אתרהצהרת נגישותייעוץ לקראת שיפוץ - בביתכם!