ארון אמבטיה תלוי או ארון אמבטיה עומד

כאשר משפצים או בונים את חדר הרחצה, מעבר לבחירת כלים סניטריים, יש לשים דגש גם על בחירת ארון האמבטיה. ארון זה אמור לשמש אתכם לאיחסון מוצרי הרחצה השונים, מגבות ועוד. הנה כמה נקודות חשובות שצריך לקחת בחשבון כאשר מחליטים אם לרכוש ארון אמבטיה תלוי או עומד.

סוגי ארונות אמבטיה

ארונות אמבטיה קיימים בסוגים רבים מאוד המתאימים לצרכים שונים, מיקומים שונים, רצונות עיצוביים שונים, חומרים וגדלים שונים ועוד. הם נחלקים לשתי קבוצות עיקריות:
  • ארון אמבטיה תלוי: ארון האמבטיה מחובר לקיר ללא רגליות או מגע ברצפה. הוא מספק מראה טרנדי, אוורירי בחדר האמבטיה, מאפשר ניקוי רצפה מתחת בקלות וחסין מפגעי מים דרך הרצפה. השימוש בארון אמבטיה תלוי מספק אחסון בד"כ קטן יותר מזה של ארון עומד.
  • ארון אמבטיה עומד: ארון אשר עומד על הרצפה, מספק יותר מקום לאחסון, אידאלי לחדרי אמבטיה צפופים.

עיצוב ארונות אמבטיה

ארונות אמבטיה קיימים בקשת רחב של עיצובים, סגנונות המתאימים לכל צורך ורצון. כמובן גם ניתן להזמין ארון אמבטיה לפי מידה אם ברצונכם בעיצוב מיוחד או מידות לא סטנדרטיות.
ארון האמבטיה, פעם היה בעיקר ארון לבן מצופה פורמייקה או צבוע. כיום ניתן לעשות שימוש בכמעט כל חומר שהדמיון מעלה, זכוכית, מתכות, עץ מלא, פורמייקה, צביעות איכותיות, הדפסים וציורים ועוד. כמו כן העיצוב הכללי של הארון יכול להיות מודרני, מינימליסטי בהשראה יפנית, כפרי, עתיק, תעשייתי, וכך להשתלב בעיצוב הכללי לא רק של חדר האמבטיה אלה גם של הבית כולו. 

ארונות אמבטיה – איכות חומרים

נושא איכות החומרים הוא אחד החשובים ביותר, לא משנה באיזה סוג ארון אתם בוחרים. איכות החומרים חשובה מאחר וחדר האמבטיה הנו חדר לח ורטוב כך שכדאי לשים לב כי החומרים מה עשוי הארון מתאימים לסביבה רטובה ולא יסבול מרטיבות, התנפחות ויתפרק בטרם עת. אפילו כשמוצע לכם ארון "מעץ מלא", חשוב לבדוק כי גוף הארון, השלד, עשוי מחומר עמיד למים כמו סנדוויץ' מצופה פורמייקה (קיים אפילו איכות של סנדוויץ' המתאים לסביבה ימית). חומרים כמו סיבית ו-MDF נמצאים בשימוש רחב, במיוחד בארונות פחות איכותיים וזולים, והם פחות מומלצים מאחר והם אינם עמידים למים ולחות לאורך זמן.  

ארונות אמבטיה – סטנדרטי או לפי מידה

הבחירה בין ארון אמבטיה סטנדרטי או לפי מידה תלויה קודם בתקציב שלכם שכן ארון אמבטיה לפי מידה תמיד יהיה יקר יותר מכזה שסטנדרטי. ישנם מקרים בהם לא תהיה ברירה אלה להזמין ארון אמבטיה לפי מידה כאשר המיקום שלו לא יאפשר הכנסת ארון סטנדרטי. בנוסף, אם אתם מעוניינים בעיצוב מיוחד, סגנון בהתאמה אישית או ארון בגדלים לא סטנדרטיים, ארון אמבטיה לפי מידה יאפשר לכם להגשים את כל משאלותיכם.

ארונות אמבטיה - מחירים

המחירים של ארונות האמבטיה תלויים באיכותם, גודלם, ועיצובם. ניתן כיום להשיג ארון אמבטיה במחיר שווה לכל כיס, עבור ארון בסיסי, והמחיר יכול לעלות לכמה אלפי שקלים ואף יותר עבור ארונות איכותיים, מעוצבים או לפי מידה. משיח קרמיקה מציע מבצעים שונים במחירים מעולים שיכולים להגיע אף לחצי מהמחיר המקורי. תוכלו כך לחסוך הרבה כסף או לבחור בארון יקר יותר במחירו הרגיל לפני הנחה ועדיין להישאר במסגרת התקציב שלכם, שווה! 

 
ההצעות המנצחות שלנו:
שידרוג דירה ממוצעת
ריצוף, קרמיקה, אסלות, חדר אמבט
הכל - בפחות מ- ₪25,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג חדר אמבט שלם
ריצוף, מקלחון, אמבט, ברזים, כיור, אסלה
הכל - ב- ₪6,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג כל הריצוף בדירה
ריצוף קרמיקה לדירה ממוצעת
יעלה בין ₪7,000-8,000
לאיכות הטובה ביותר
מעלים איכות - מורידים מחיר
התקשרו ובואו לביקור: 1800-50-40-90
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
   


מפת אתרהצהרת נגישותייעוץ לקראת שיפוץ - בביתכם!