איך לבחור ארונות אמבטיה

ארונות אמבטיה מעוצבים משלבים פתרון פונקציונלי יחד עם מראה מעוצב המוסיף עניין לחדר הרחצה. כיום תוכלו לבחור בסוגים ועיצובים רבים, בהתאם לתמונה העיצובית אותה תרצו להשיג והצרכים השונים של חדר הרחצה.

מה מיוחד בארונות אמבטיה

כאמור ארון אמבטיה מהוה קודם כל פתרון פונקציונלי נהדר להוספת אחסון בחדר הרחצה, מתחת לכיור. אתם בוודאי כבר יודעים שבחדר אמבטיה אין אף פעם מספיק מקום לדברים בהם משתמשים ביום יום. כיור עם צנרת חשופה אינו מספק מראה אסתטי במיוחד, אלא אם משקיעים בצנרת מעוצבת. לכן ארון אמבטיה מאפשר הוספת אחסון תוך הסתרת הצנרת. כמובן שארון אמבטיה חייב להיות עמיד לתנאי חדרים רטובים, כגון רטיבות, לחות ושינויי טמפרטורה, על מנת שיישאר אסתטי ופונקציונלי לאורך שנים רבות.

סוגי של ארונות אמבטיה מעוצבים

קיימים סוגים שונים של ארונות אמבטיה:
  • ארון אמבטיה תלוי: ארון שאינו עומד ישירות על הרצפה אלה מחובר לקיר כך שנותר מקום פנוי מתחתיו. כמו כן מאחר והארון אינו עומד על הרצפה, הוא מספק מראה מאוורר יותר לחדר ומאפשר ניקוי קל של הרצפה תחתיו ללא חשש של פגיעת מים. החיסרון היחיד של סוג ארון אמבטיה זה הוא שאינו מציע אחסון רב לעומת ארון אמבטיה עומד. קיימים ארונות אמבטיה תלויים עם דלתות, עם מגירות או עם מדפים פתוחים למראה אוורירי מודגש.
  • ארון אמבטיה עומד: עומד ישירות על הרצפה (לעיתים עם רגלי הפרדה מהרצפה וקנט שמסתיר את הרגליים). ארון אמבטיה עומד, מספק יותר מקום אחסון, אך בעל נוכחות מסיבית יותר. ניתן להקל על המראה באמצעות יצירת חלק מהמדפים פתוחים.
  • סטנדרטי או לפי מידה: קיימים ארונות אמבטיה במידות סטנדרטיות ובמקרים בהם יש צורך במידות שונות, ניתן תמיד להזמין ארון אמבטיה לפי מידה. כמו כן קיימים דגמים אינטגרליים, כלומר שהכיור הוא חלק אינטגרלי ומובנה של ארון האמבטיה.

איך לבחור ארונות אמבטיה - טיפים

לפני הכל כדאי לקחת מדידות של החדר ומיקום אלמנטים קיימים שונים (או להשתמש בתכנית אדריכלית אם קיימת). המידות אותן לוקחים צריכות להיות לאחר יישום חיפוי הקיר ולא מהטיח כיוון שלחיפוי יש עובי משמעותי. המידות יכולות להכריע לגבי גודל וסוג ארון האמבטיה הרצוי. גודל הארון צריך להיות פרופורציונלי לגודל החדר ככל הניתן וכמובן לאפשר תנועה חופשית בחדר כולל מעברים ופתיחת דלתות (דלת החדר, דלתות הארון ודלת המקלחון). כמו כן חשוב למדוד את מיקום הברז והאינסטלציה כדי לוודא שהארון הרצוי מתאים. 
  • פונקציונליות: אם אתם חייבים קודם כל מקום אחסון נוסף, אז ארון אמבטיה עומד תמיד יספק את מירב האחסון אם אפשרות של שילוב של דלתות ומגירות. 
  • סוגים: קיים היצע רב של ארונות אמבטיה הן עומדים והן תלויים, מחומרים שונים, בצבעים שונים, בגימור שונה, סגנונות מגוונים כך שתמיד תוכלו למצוא את ארון האמבטיה הנכון לחדר ולעיצוב הרצוי. בכל מקרה חושב לוודא שהארון מיועד לשימוש בחדר רטוב ועמיד בפני התנאים החלים בו. 
  • תקציב: גם כאן קיימות אפשרויות רבות, מארונות אמבטיה סטנדרטיים במחירים מאוד אטרקטיביים ועד ארונות אמבטיה מיוחדים, בהתאמה אישית ועם חומרים יקרים יותר. 
בקרו באולם תצוגה של חברה בעלת מוניטין ועם מגוון רחב ככל הניתן של ארונות אמבטיה. כך תוכלו לראות את כל הסוגים, העיצובים והגדלים, ולהחליט בקלות יתרה מה מתאים לכם יותר. בנוסף תוכלו גם לקבל ייעוץ מקצועי בו במקום, ייעוץ לגבי סוג הארון, החומרים, הגודל הנכון, בתקציב הנכון, כך שתוכלו להיות בטוחים כי בחרתם נכונה. 

 
ההצעות המנצחות שלנו:
שידרוג דירה ממוצעת
קרמיקה, אריחים, אסלות, חדר אמבט
הכל - בפחות מ- ₪25,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג חדר אמבט שלם
קרמיקה, אריחים, מקלחון/אמבט, ברז, ארון אמבט, אסלה
הכל - ב- ₪6,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג הקרמיקה בכל הדירה
קרמיקה ואריחים לדירה ממוצעת
יעלה בין ₪7,000-8,000
לאיכות הטובה ביותר
מעלים איכות - מורידים מחיר
התקשרו ובואו לביקור: 1800-50-40-90
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
   


מפת אתרהצהרת נגישותייעוץ לקראת שיפוץ - בביתכם!