ניאגרה סמויה - יתרונות

כיום קיים מבחר של סוגי ניאגרות ולא תמיד ברור מה מומלץ ומה לא. ניאגרה סמויה הפכה זה מזמן לאחת הבחירות הפופולריות ביותר בין הסוגים השונים, ויש לכך לא מעט סיבות טובות. אז אם אתם מתלבטים ומעוניינים להבין יותר מהי ניאגרה סמויה, למה היא כל כך פופולרית, איך מתקינים אותה, איך מתקנים אותה ולא פחות חשוב עם איזה סוג של אסלה ניתן וכדאי להתקין אותה, מאמר זה הוא בדיוק בשבילכם.

מה זה ניאגרה סמויה

ניאגרה סמויה כשמה היא, נסתרת מן העין במקום להיות גלויה, והיא בדרך כלל תהיה מוסתרת מאחורי עיבוי קיר גבס. עם ניאגרה סמויה, כל מה שניתן לראות בשירותים הוא האסלה עצמה וכפתור הפעלה לניאגרה. קיימות ניאגרות סמויות בעומקים שונים החל מ 7.5 ס"מ למקומות בהם לא ניתן לעבות הרבה את הקיר (לדוגמה בשירותי אורחים קטנטנים או בחדרי רחצה בדירות סטנדרטיות שם כל סנטימטר חשוב. 

למה ניאגרה סמויה כל כך פופולרית

ניאגרה סמויה היא מאוד פופולרית מאחר והיא מסתירה את אחד האלמנטים היותר בולטים בשירותים ומאפשרת מראה נקי ואלגנטי יותר. למי שמחפש מראה מודרני ומינימליסטי יותר זהו הפתרון הטוב ביותר, אך ניתן לראות גם סגנונות עיצוב אחרים בהם מתקינים ניאגרה סמויה, בעיקר כי זה פחות עמוס בעין המתבונן.
כמו כן, ניאגרה סמויה מקלה על הניקיון – ניאגרה רגילה בדרך אינה קלה במיוחד לניקוי, במיוחד בפינות הקרובות לקיר, מאחוריה ומתחתיה (היא בדרך כלל לא צמודה לגמרי לקיר), וניאגרה סמויה כולה מוסתרת בתוך קיר שלם או עם מדף כך שאין ממש מה לנקות ולא נדרש מאמץ כלל, מלבד ניקוי הקיר עצמו שמחופה אריחי קרמיקה קלים לניקוי ותחזוקה. 

כיצד מתקינים ניאגרה סמויה

ניאגרה סמויה קודם כל צריכה תשתית מתאימה ועיבוי קיר שיוכל להכיל אותה שאינו חייב להיות לכל הגובה עד התקרה (וגם לא לכל רוחב הקיר) כך שתיווצר מדרגה שתיצור מדף עליו ניתן להניח פריטי נוי או כל דבר אחר שתחפצו בו. מבחינת מראה אסתטי וניקיון תמיד יהיה עדיף לבחור בקיר הסתרה לכל הגובה אך בשירותים קטנים או חדר אמבטיה קטן, זה יכול לגזול שטח חשוב מהחדר. 
במקרים מסוימים כאשר הקיר מאחורי האסלה להתקנה מספיק עמוק, ניתן גם לבצע בו חציבה. כך או כך, לבסוף את הקיר או תוספת הקיר מחפים בקרמיקה בדומה לשאר הקירות באמבטיה או חדר השירותים כך שיהפוך לחלק אחד ואזור השירותים לא יבלוט לעין יתר על המידה. דבר אחד חשוב ביותר כאשר מתקינים ניאגרה סמויה והוא שיהיה גם אזור גישה נוח וקל לניאגרה על מנת לאפשר תיקון במידת הצורך. 

איך מתקנים ניאגרה סמויה בעת הצורך

ניאגרה סמויה יכולה להיות מעט יותר מורכבת לתיקון מניאגרה רגילה בעיקר בגלל הגישה המוגבלת למיכל ההדחה. לכן אם אינכם מתמחים בתיקון ניאגרות סמויות, מומלץ לפנות לבעלי מקצוע מתאימים. 
את התיקון ניתן לבצע לאחר הסרת פאנל הלחצן. האינסטלטור יסתכל פנימה באמצעות פנס, יבדוק מה התקלה ויתקן. רוב התקלות הן קלות לתיקון ונדיר מאוד שישנה תקלה המצריכה פירוק של כל מנגנון הניאגרה ופירוק של הקיר.

 איזה סוג אסלה מתקינים עם ניאגרה סמויה 

עם ניאגרה סמויה אפשר לבחור באסלה תלויה או אסלה עומדת:
  • אסלה תלויה מפנה את שטח הרצפה לחלוטין, דבר המקל מאוד על ניקיון החדר. אסלה תלויה ובמיוחד יחד עם ניאגרה סמויה היא מאוד אסתטית, מודרנית ויוקרתית. אסלה תלויה יכולה גם לספק תחושה של חלל גדול יותר. שימו לב שאסלה זו מחייבת קיר וחיבור לקיר שיכול לשאת את משקל האסלה יחד עם משקלו של המשתמש. 
  • אסלה עומדת היא אסלה המונחת על הרצפה ישירות כמו רוב האסלות הסטנדרטיות. אמנם היא יכולה להיחשב כפחות אסתטית וקשה יותר לניקוי אבל היא פתרון מצוין במקרים בהם לא ניתן לתלות את האסלה על הקיר מכל סיבה. 
 
ההצעות המנצחות שלנו:
שידרוג דירה ממוצעת
ריצוף, קרמיקה, אסלות, חדר אמבט
הכל - בפחות מ- ₪25,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג חדר אמבט שלם
ריצוף, מקלחון, אמבט, ברזים, כיור, אסלה
הכל - ב- ₪6,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג כל הריצוף בדירה
ריצוף קרמיקה לדירה ממוצעת
יעלה בין ₪7,000-8,000
לאיכות הטובה ביותר
מעלים איכות - מורידים מחיר
התקשרו ובואו לביקור: 1800-50-40-90
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
   


מפת אתרהצהרת נגישותייעוץ לקראת שיפוץ - בביתכם!