אריחים דקורטיביים לחיפוי קיר

אם חיפשתם אריחים או מתכננים שימוש באריחים בבית או במשרד, לבטח נתקלתם במונח של אריחים דקורטיביים לחיפוי קיר. אם אתם רוצים להבין במה מדובר, איפה ניתן להתקין אותם ואיך הם משתלבים ואף מרימים את העיצוב, מאמר זה בדיוק בשבילכם.

אריחים דקורטיביים - מה זה 

אריחים דקורטיביים, בנוסף לתפקיד הרגיל שאריחים מספקים בהגנה על המבנה ושמירה על היגיינה בסביבתכם בעזרת ניקוי קל ומהיר, גם יכולים לשחק תפקיד נוסף על גבי הקירות שלכם. במקרה זה אריחים דקורטיביים משולבים כאלמנט עיצובי לכל דבר, אם בנגיעות מדודות ואם על גבי קירות שלמים. אריחים דקורטיביים קיימים בשלל צבעים, עיצובים, צורות וגדלים ויכולים להיות מיוצרים מקרמיקה, גרניט פורצלן, מתכת, זכוכית ועוד. אריחים דקורטיביים יכולים להיות בעלי גימור מבריק, מט, עם ציורים, עם צורות תלת ממדיות ועוד. לרוב אריחים דקורטיביים יהיו בגודל קטן יחסית מאחר והצירוף של מספר אריחים וסידורם (בשורות, אלכסונים וכו') יחד עם העיצוב של כל אחד מהם יוצרים קומפוזיציה ייחודית שלא ניתן היה לראות אם רק הסתכלתם על אריח בודד. 
כמה דוגמאות:
  • אריחים דקורטיביים מצוירים עם מוטיבים בסגנון כפרי, ים תיכוני, בגווני לבן וכחול
  • אריחים תלת ממדיים דקורטיביים, בעלי צורות ובליטות מעניינות בגוונים ניטרליים ליצירת אפקט ויזואלי חכם ועמוק ומשחקי אור וצל
  • אריחים דקורטיביים בסגנון רטרו יהיו בעלי גודל וצורה שהיו מוכרים בשנות ה-60, בצורת משושה, מעוין, מלבנים בהנחה בסגנון שברון, ועוד
  • אריחים דקורטיביים דמויי עץ, לרוב יהיו בעלי גודל מלבני רחב כמו קרשים
  • אריחים דקורטיביים דמויי בטון, אבן, שיש, מתכת ועוד
  • אריחים דקורטיביים בסגנון ציור/ייצור ידני, בעלי עיצוב ענתיק
קיימים עוד הרבה סוגים של אריחים דקורטיביים וכדאי לבקר באולם התצוגה על מנת להתרשם מההיצע הרב ולקבל רעיונות נוספים וכמובן ייעוץ. 

האם אפשר להתקין אריחים דקורטיביים גם כחיפוי קיר וגם כריצוף

אריחים דקורטיביים לחיפוי קיר לא בהכרח מתאימים לריצוף. באופן כללי, אריח לחיפוי קיר, מאחר והוא לא אמור לשאת משקל ולחוות תנועה על גביו, יהיה דק יותר ופחות חזק מאריח המיועד לריצוף.
בכל מקרה, כאשר אתם מבקרים באולם התצוגה, חשוב לשאול ולוודא את התאמת האריחים לקיר ואם אתם גם מעוניינים בריצוף, אז לוודא שמתאים. היועצים במקום ידעו לנווט אתכם לסוגי האריחים המתאימים לכם בהתאם לייעוד שלהם. 

לאיזה סגנון עיצובי מתאימים אריחים דקורטיביים 

יתכן וכמו רבים אתם חושבים שאריחים דקורטיביים הם בעיקר נכונים לשימוש בעיצובים בסגנון כפרי ודומיו אך האמת שונה למדי. קיימים אריחים דקורטיביים שיכולים להתאים באמת לכל סגנון עיצוב, עתיק, כפרי, ים תיכוני, עכשווי, וינטג', מודרני, אקלקטי, תעשייתי, נורדי, יפני ועוד רבים אחרים.
אין גבול להתאמות האפשריות בעיצוב של הבית והמשרד שלכם. כמו כן, זכרו שלא תמיד צריך בעיצוב לשמור על קו אחיד. אמנם שבירה חכמה של עיצוב עם עיצובים קונטרסטיים מנוגדים דורשים מגע עיצובי מתקדם, אך דווקא בחירה שכזו יכולה ליצור עיצוב ייחודי שיהיה הצהרה אישית משלכם.
כדאי להתייעץ עם מעצבי פנים או אדריכלים כדי להבטיח שהבחירה של אריחים דקורטיביים תהיה נכונה מבחינה עיצובית, במידה וגודל מתאימים כך שתוכלו להתגאות בעיצוב מושלם, מיוחד שמתאים לכם. 
 
ההצעות המנצחות שלנו:
שידרוג דירה ממוצעת
ריצוף, קרמיקה, אסלות, חדר אמבט
הכל - בפחות מ- ₪25,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג חדר אמבט שלם
ריצוף, מקלחון, אמבט, ברזים, כיור, אסלה
הכל - ב- ₪6,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג כל הריצוף בדירה
ריצוף קרמיקה לדירה ממוצעת
יעלה בין ₪7,000-8,000
לאיכות הטובה ביותר
מעלים איכות - מורידים מחיר
התקשרו ובואו לביקור: 1800-50-40-90
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
   


מפת אתרהצהרת נגישותייעוץ לקראת שיפוץ - בביתכם!