ריצוף גרניט פורצלן דמוי בטון, אבן או פרקט

אריחי גרניט פורצלן דמוי בטון, אבן או פרקט כיום, בזכות התקדמות טכניקות הייצור, נראות ממש כמו הדבר האמיתי. למי שלא יודע, יהיה מאוד קשה להבדיל בין פרקט עץ, אבן טבעית או בטון לבין גרניט פורצלן המדמה אותם. 

למה אנשים אוהבים רצפת בטון, אבן או פרקט

אנשים אוהבים רצפת בטון, אבן או פרקט בגלל האווירה והתרומה לעיצוב הבית שהם מקנים. לכל אחד סגנון שונה בתכלית. רצפת בטון מקנה סגנון תעשייתי עכשווי, אבן מקנה סגנון טבעי קלאסי ועץ מקנה סגנון טבעי חם, וכולן יכולים להשתלב במגוון סגנונות עיצוב מודרניים או כפריים בהתאם לגימור, לעיצוב שאר החלל ולבחירת הריהוט והאקססוריז. רצפות מאבן טבעית ועץ אמיתי נחשבות אקסקלוסיביות בהיותן טבעיות.  
הבחירה בחומרים טבעיים תמיד יקרה יותר בגלל עלות הפקת חומרים והפיכתם לשמישים בריצוף. יחד עם זאת, הם מקנים תחושה מיוחדת למי שבוחר בהם, מעצם הידיעה בהיותם טבעיים ויקרים יותר.      

יתרונות של גרניט פורצלן לעומת בטון, אבן או פרקט

אריחי גרניט פורצלן מיוצרים מחימר ומינרלים טהורים איכותיים ביותר. צורתם הסופית מתקבלת בעזרת טכניקת דחיסה מתקדמת ושריפה בטמפרטורה גבוהה ביותר (1250 מעלות צלזיוס). כתוצאה, מתקבל אריח בעל זיגוג מושלם לכל עובי האריח ובעל חדירות מים אפסית. אריחי גרניט פורצלן חזקים, קשים ועמידים יותר מכל אבן טבעית (אפילו גרניט).
גרניט פורצלן למעשה הוא כל כך עמיד וחזק שהוא משמש לריצוף מקומות ציבוריים בהם תנועת אנשים רבה, לריצוף חיצוני ואפילו לריצוף של אולמות תצוגה של רכבים, מאחר והוא מסוגל לעמוד בלחץ, שחיקה ומשקל גדול. כמו כן, גרניט פורצלן קיים בגדלים, גוונים, הדפסים, גימורים, צורות ועוביים שונים (אפילו דקים ביותר). בזכות עמידותו המיוחדת, גרניט פורצלן לא צריך תחזוקה מיוחדת, רק שטיפה קלה עם חומרי ניקוי רגילים, הוא לא חדיר למים, לא ישנה את צבעו, לא ייסדק ולא ישבר.
לעומת זאת, בטון, אבן ועץ – כולם חדירים למים בצורתם הטבעית ולא מספקים חוזק שמתקרב לגרניט פורצלן. בטון, אבן ועץ מצריכים טיפול גמר מיוחד, ליטוש, שכבת הגנה למניעת חדירת מים וכתמים, ועוד. בכל תקופה יש צורך לחזור על הגמר של העץ, האבן והבטון, על מנת לשמור עליהם מנזקים והזדקנות מוקדמת. עץ טבעי מלא גם משתנה בהתאם לטמפרטורה, מתכווץ ומתנפח (יותר או פחות בהתאם לסוג העץ ולטיפול שקיבל לפני הנחתו ולאחריו). סדקים יכולים להיווצר, כיפופים ועוד שיכולים להפוך במהרה למטרד. אבן ושיש גם יכולים להיסדק ולהישבר, כתמים ונוזלים יכולים לחדור לתוכם להחליש אותם (אם הטיפול לא בוצע בצורה נכונה ובזמן הנכון). גם בטון לא מקנה עמידות טובה במיוחד והוא צריך איטום תקופתי, הוא קשה לתיקון, יכול לפתח סדקים עם הזמן ויכול להיות מחליק במיוחד כאשר הוא רטוב.
גרניט פורצלן כיום מדמה בצורה מושלמת את כל החומרים האחרים, בלי כל החסרונות, בלי צורך באיטום או תחזוקה תקופתית ולא ישתנה עם הזמן. 

האם יש הבדלים במחירים בין גרניט פורצלן לחומרים הטבעיים

גרניט פורצלן פחות יקר באופן משמעותי מחומרים טבעיים. חשוב גם שאם מנסים להשוות בין החומרים, יש לבצע את ההשוואה בצורה נכונה ככל הניתן, כלומר להשוות מחיר פרקט גושני מעץ קשה ואיכותי או אבן טבעית איכותית, ולא פרקט למינציה או אבן משוחזרת, לגרניט פורצלן.
מעבר לעלות הרכישה, גם עלות ההתקנה שונה למדי ונגישה הרבה יותר עם גרניט פורצלן לעומת חומרים טבעיים המצריכים ליטוש, איטום וטיפולים שונים. גרניט פורצלן גם לא יצריך כל תחזוקה תקופתית לאורך החיים שלו, לא כמו עם חומרים טבעיים. גרניט פורצלן לכן מהווה חלופה הגיונית ביותר, מבלי לוותר על המראה והסגנון ועם שקט נפשי לשנים רבות עם מוצר שלא ישתנה, לא מתבלה ולא יהיה זקוק לטיפולים יקרים.
 
ההצעות המנצחות שלנו:
שידרוג דירה ממוצעת
קרמיקה, אריחים, אסלות, חדר אמבט
הכל - בפחות מ- ₪25,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג חדר אמבט שלם
קרמיקה, אריחים, מקלחון/אמבט, ברז, ארון אמבט, אסלה
הכל - ב- ₪6,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג הקרמיקה בכל הדירה
קרמיקה ואריחים לדירה ממוצעת
יעלה בין ₪7,000-8,000
לאיכות הטובה ביותר
מעלים איכות - מורידים מחיר
התקשרו ובואו לביקור: 1800-50-40-90
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
   


מפת אתרהצהרת נגישותייעוץ לקראת שיפוץ - בביתכם!