ריצוף קרמיקה דמוי פרקט - קרמיקה דמוי עץ

ריצוף קרמיקה דמוי פרקט – מה זה?

ריצוף קרמיקה דמוי פרקט בנוי מאריחי קרמיקה שהוכנו בתהליכי ייצור מיוחדים כך שניתן להם מראה של עץ ולא של אריח קרמיקה רגיל. האריח מדמה סוגים שונים של עצים, עם רמות גרעון שונות ובכל קשת הצבעים.
אריחי קרמיקה דמויי עץ מתאימים לכל שימוש, רצפה, קירות, אמבטיה ואפילו לריצוף חיצוני אם תחפצו בכך.

קרמיקה דמוי פרקט – יתרונות

אריח דמוי קרמיקה משלב את כל היופי, החוזק ותחושת החום של מראה של ריצוף עץ יחד עם קלות התחזוקה והניקוי של אריח קרמיקה. יתרון נוסף טמון במחיר הנמוך בהרבה של אריח קרמיקה מול עלות של עץ אמיתי. ריצוף עץ אמיתי מצריך תחזוקה גבוה יחסית והוא פחות עמיד למים, שריטות ובלאי טבעי.
אריח קרמיקה לעומת זאת הוא חזק, עמיד באופן כללי, עמיד במים, אינו נכתם או נשרט, אינו מתעוות בעקבות מגע עם חומרים שונים, אינו דוהה, אינו נפגע על ידי מזיקים ותולעים ומתנקה בקלות רבה. איכויות אריחי הקרמיקה דמויי עץ של היום משיגים מראה של עץ אמתי.
בנוסף, הנחה והדבקה של קרמיקה דמוי עץ מהירות יותר, ולכן זולה יותר מהנחת רצפת עץ. הנחת פרקט עץ אמיתי גם דורשת לעיתים איש מקצוע מיוחד לכך, כי לא כל קבלן שיפוצים יכול לספק את השירות הזה.

סוגים של קרמיקה דמוי פרקט

אריחי קרמיקה דמויי עץ קיימים בקשת רחבה של גוונים כגון דמוי ריצוף פרקט טבעי ואף בשילוב של הדפסים אופנתיים. האריחים מגיעים בגדלים שונים, מלבניים, ארוכים, צרים, עם טקסטורות גימור שונות, בגימור מבריק, מט, מחוספס ואפילו במראה עץ עתיק.
כמו כן, ניתן לדמות כל דוגמת פרקט קיימת, כמו פישבון (עצם דג) וכדומה.

קרמיקה דמוי פרקט – מחיר

המחיר לקרמיקה מחושב לפי מטר מרובע, ומתחיל סביבות 200 ש"ח למטר מרובע עבור אריח איכותי, אך ניתן גם למצוא מבצעים וחיסולי מלאים בהם המחירים יכולים להיות אף נמוכים בכ-50% מהמחיר הרגיל.
במשיח קרמיקה אנו מציעים לקראת כל סוף שנה מבצעים שונים ומחירי חיסול מלאי שווים ביותר, יחד עם שירות מעולה ואפשרות החזרה ללא שאלות. אתם מוזמנים ליצור קשר עם אולם התצוגה שלנו ולבוא להתרשם מהמבחר.

מה החוזק קרמיקה דמוי פרקט?

חוזק של קרמיקה דמוי פרקט תלוי כמובן באיכות האריח, תהליך הייצור ואיכות החומרים מהם עשויים האריחים. באופן כללי אריחי קרמיקה דמוי פרקט אינם שונים בחוזקם מכל אריח קרמיקה אחר, ויספקו שנים של הנאה.
כמו כן, אם משווים בין חוזק של קרמיקה לזה של פרקט עץ, כפי שהזכרנו קודם, חוזק הקרמיקה דמוית הפרקט גבוה יותר מפרקט עץ בעיקר מבחינת העמידות. אם מדובר על פרקט למינציה, היתרון כאן הוא אף גדול יותר.

איך מנקים קרמיקה דמוי פרקט?

כמו כל אריח קרמיקה אחר, אריח קרמיקה דמוי פרקט מצריך תחזוקה מינימלית. הוא מתנקה בקלות רבה בעזרת מים וסבון או חומרי ניקוי לרצפה רגילים, ואינו מצריך כל חומר טיפולי מיוחד. גם כאן ישנו יתרון לקרמיקה על פרקט העץ – פרקט העץ דורש ניקוי יותר עדין עם סמרטוט לח בלבד וסבון מיוחד.

באיזה איזור בבית אפשר לרצף עם קרמיקה דמוי פרקט?

למעשה ניתן לרצף עם קרמיקה דמוי פרקט בכל מקום, רצפה, קירות, אמבטיה, שירותים, מטבח, במרפסות החיצוניות ובשבילים – בכל מקום שתחפצו ותדמיינו, אפשר!
בעניין האזורים הרטובים כגון חדרי האמבטיה והמטבח, ניתן למצוא גם קרמיקה דמוי פרקט עם גימור למניעת החלקה העומד בתקן לחדרים רטובים.

 
ההצעות המנצחות שלנו:
שידרוג דירה ממוצעת
ריצוף, קרמיקה, אסלות, חדר אמבט
הכל - בפחות מ- ₪25,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג חדר אמבט שלם
ריצוף, מקלחון, אמבט, ברזים, כיור, אסלה
הכל - ב- ₪6,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג כל הריצוף בדירה
ריצוף קרמיקה לדירה ממוצעת
יעלה בין ₪7,000-8,000
לאיכות הטובה ביותר
מעלים איכות - מורידים מחיר
התקשרו ובואו לביקור: 1800-50-40-90
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
   


מפת אתרהצהרת נגישותייעוץ לקראת שיפוץ - בביתכם!