קרמיקה למטבח

קרמיקה למטבח מהווה מרכיב חשוב בעיצוב לב הבית. מהקפה של הבוקר ועד לנישנוש הקטן של הלילה - פעמים רבות אנו ובני משפחתנו פוקדים את המטבח ולכן זהו חלל המוגדר כמרכזי. בבחירת קרמיקה למטבח יש לתת תשומת לב גם לעיצוב – כדי שיהיה נעים, וגם לפונקצניואליות – כדי שקל יהיה לתחזק את המטבח, לנקות בקלות ולשמור על היגיינה ומראה חדש לשנים רבות.
קרמיקה למטבח בוחרים גם לריצפה וגם לקירות, מאחרוי הכיריים ובין ארונות המטבח.

טיפים קטנים שיעזרו לכם בבחירת קרמיקה למטבח:
  1. קרמיקה לרצפת המטבח - מהווה חלק חשוב במראה הכללי של המטבח. הקרמיקה מעשירה ומעדנת את ארונות המטבח ומהווה קישוט משמעותי ומטיב לחלל עצמו. קרמיקה למטבח יש לבחור בהתאם לצבעי ארונות המטבח ולבני המשפחה. שכן מטבח פעיל הנותן מענה למשפחה עם ילדים קטנים חשוב לבחור קרמיקה עמידה, קלה לניקוי שתעזור לבעלי הבית לשמור על תחזוקה בקלות וביעילות. לשמחתנו במשיח קרמיקה יש מגוון רחב של אפשרויות , כך שהקרמיקה יפה אך עמידה.
  2. קרמיקה לחיפוי קירות המטבח -  מטרתה להגן על שטח הקיר שמעל משטח העבודה מספיגת שמן, תבלינים ולכלוך, כך שבעלי הבית יוכלו להעביר סמרטוט על גבי האריחים ולנקות בקלות וביעילות את חיפוי הקרמיקה. קרמיקה לקיר המטבח צריכה שלא לספוג בכלל, להיות עמידה בחום ובאופן שלא ישנה את צבעה לאורך זמן, עמידה בניקוי בחומרי ניקוי חזקים ובשפשוף בסקוטש חזק.

איך נדע כיצד לבחור קרמיקה למטבח?

כאשר אנו קונים קרמיקה למטבח עלינו להצטייד בתוכניות אדריכל או מעצב מטבח כך שיש את הגדלים והמידות המדויקות. לאדריכלים ומעצבי פנים יש תוכנית "פריסה" של אריחי הקרמיקה על הקיר ובעזרתם תוכלו לחשב בדיוק כמה עליכם להזמין, כולל בלאי חיתוכים במקרים של פריסה מעניינת.
במידה והזמנתם כבר מטבח או שהחלטתם על גוון הארונות, צלמו את דלת הארון כדי שתוכלו באולם התצוגה לבחן את גוון האריח מול גוון הארון מטבח.
דעו שישנן סדרות של אריחים בהן אותו האריח מגיע במגוון גדלים וצורות שונות.
אנו במשיח קרמיקה נשמח לסייע לכם ולהציג בפניכם מגוון רחב של אפשרויות.


 
ההצעות המנצחות שלנו:
שידרוג דירה ממוצעת
קרמיקה, אריחים, אסלות, חדר אמבט
הכל - בפחות מ- ₪25,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג חדר אמבט שלם
קרמיקה, אריחים, מקלחון/אמבט, ברז, ארון אמבט, אסלה
הכל - ב- ₪6,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג הקרמיקה בכל הדירה
קרמיקה ואריחים לדירה ממוצעת
יעלה בין ₪7,000-8,000
לאיכות הטובה ביותר
מעלים איכות - מורידים מחיר
דוגמאות קרמיקה למטבח:
זהו חלק קטן ממבחר עצום של דוגמאות קרמיקה הקיים במלאי באולם התצוגה.
לחצו להגדלה:
התקשרו ובואו לביקור: 1800-50-40-90
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
   

קרמיקה למטבח דוגמאות
אריחי קרמיקה הם עניין של אופנה לכל דבר. דוגמאות קרמיקה ניתן למצוא לא רק מבחינת צבעים אלא גם מבחינת מרקמים, מראה מבריק/חצי מבריק/מט וכמובן ישנה קרמיקה מצויירת / מאווירת. ישנם אריחי קרמיקה בצורות שאינן מלבן כמו מעוינים, משושים ועוד. כדי להתעדכן בקולקציה האחרונה יש להגיע אל אולם התצוגה. כיבואן, מציע משיח קרמיקה גם אפשרות לייבוא אישי של קרמיקה מקטלוג במידה וקרמיקה שאתם מבקשים אינה קיימת במלאי.
קרמיקה למטבח מודרני
עיצוב מודרני מתאפיין בצבעים רגועים, מראה נקי ומסודר, צבעים שולטים הם בעיקר לבנים, שחורים וגווני אפור. אם בחרתם במראה מודרני לעיצוב הבית סביר שגם את המטבח תעצבו במראה מודרני. ארונות בקו נקי, חלק, פורמייקה או אפוקסי, ידיות נקיות ועוד. גם קרמיקה לרצפת ולקירות המטבח קיימת במראה מודרני. באולם התצוגה תוכלו לראות משטחים על פי סגנונות ולהתרשם מהמרקם וממראה האריחים השונים.
קרמיקה למטבח כפרי
אם הבית שלכם מעוצב במראה כפרי, חם, שימוש בעץ, צבעי אדמה וריהוט כפרי, סביר להניח שגם המטבח שלכם יהיה במראה כפרי. משטחי בוצ'ר, ארונות עץ, ידיות דקורטיביות ועוד – לכל אלו ניתן להתאים גם אריחי קרמיקה למטבח במראה כפרי. ישנן דוגמאות רבות מאוירות, קשת של גוונים חמים, פסי עיצוב ואפשרויות לשילובים אין ספור. יש אפילו קרמיקה במראה דמוי פרקט.
קרמיקה למטבח – דרכים בשדרוג מטבח ישן
לעיתים אנו מתלבטים בדבר היקף השיפוץ שכן ההוצאה הכלכלית גדולה. לכן לא תמיד יש צורך בשיפוץ רחב ובשינוי הדורש החלפת המטבח כולו. לעתים בהשקעה לא גדולה תוכלו ליהנות ממטבח משודרג ללא החלפת ארונות מטבח. הדבקת קרמיקה חדשה על הרצפה היא דרך זולה יחסית ומשדרגת כל מראה. ניתן להחליף גם מספר אריחי קרמיקה על הקירות ובמקומם להדביק קרמיקה אומנותית. כמה אריחי קרמיקה מעוצבים יכולים לרענן את המטבח ולהעניק לו מראה חדש ומשודרג.
קרמיקה למטבח שניתן לנקות בקלות
הקפידו לוודא שאריחי הקרמיקה לקירות המטבח ניתנים לניקוי בקלות. הקפידו לרכוש אריח עמיד, ולא כזה ששכבת הציפוי שלו עלולה להישרט בקלות. במקרים של כתמי תבלינים או שמן יתכן ותיאלצו להשתמש בחומרי ניקוי חזקים ולכן חשוב שהאריח יהיה עמיד וישמור על מראה לאורך שנים.
קרמיקה למטבח מחירים
מחירי קרמיקה סוג א', איכותית ועמידה המתאימה למטבח, מתחילה בעשרות בודדות של שקלים למטר רבוע. מכיוון שיש צורך בתכנון מקדים כדי לדעת כמה קרמיקה עליכם לרכוש, ומכיוון שהטעם האישי של כל אחד מאיתנו שונה – את המחיר הסופי לקרמיקה תוכלו לקבל רק באולם התצוגה, לאחר שבחנתם ובחרתם את האריח שמוצא חן בעיניכם, סקרתם את כל אפשרויות החיתוך והגדלים, כולל השילובים והצבעים. דבר אחד אנחנו יכולים להבטיח – זה לא יקר כמו שנדמה. אתם מוזמנים להגיע לאולם התצוגה שלנו ולגלות זאת בעצמכם.

מפת אתרהצהרת נגישותייעוץ לקראת שיפוץ - בביתכם!