קרמיקה לבית

קרמיקה היא הבסיס העיצובי לכל חלל בבית. בין אם מדובר בקרמיקה לריצוף הרצפה או קרמיקה לחיפוי הקירות – העיצוב הבסיסי לכל חלל, לפני הריהוט והטקסטיל נקבע על פי הקרמיקה. בזמן שריהוט וטקסטיל עשויים להשתנות עם הזמן - הקרמיקה נשארת קבועה.
הכנו עבורכם טיפים קטנים לבחירת קרמיקה על פי אזורי הבית:
קרמיקה למטבח
על הקרמיקה לקירות המטבח להיות עמידה בפני לכלוך, כזו שניתן לנקות בקלות, ועם חומרי ניקוי חזקים בגלל כתמי שמן ותבלינים שנוטים להתיז על הקירות, גם בבתים של הבשלנים הזהירים ביותר :-).
ניתן כיום למצוא שילובים של מרקמים והבלטות, חיתוכים שונים ופסי קישוט תואמים ליצירת מראה יחודי ומעניין שקל לתחזק.
עוד על קרמיקה למטבח
קרמיקה לרצפה
מראה אחיד בין החללים יוצר הרמוניה בבית. ניתן כיום לרצף את כל הבית באותו האריח, ובאזורי החדרים הרטובים בהם נדרשת קרמיקה נגד החלקה ניתן לשלב אריחים דומים מאד, לעיתים מאותו היצרן כך שהמראה האחיד נשמר בקלות. אריחים זהים אך בגדלי חיתוך שונים מאפשרים להאדיר או לעדן את גודלו של החדר.
הדבקת קרמיקה או לעקור את הריצוף הישן?
אם הרצפה הקיימת תקינה, שתי האפשרויות טובות באותה המידה. שימו לב שהדבקה מגביהה את הרצפה כולה ויש לקחת בחשבון אזורים כגון דלת הכניסה הראשית או יציאה למרפסת ולחשוב עם המעצב/האדריכל כיצד יטופל הבדל הגובה באופן אסטטי. לעיתים ישנה עקירה חלקית בלבד ליצירת שיפועים או יישור הבדלי גובה קיימים. על זאת יש להתייעץ גם עם הקבלן.
קרמיקה נגד החלקה
קרמיקה נגד החלקה חשובה מאד בחדרים רטובים. אל תתפשרו על הבטיחות! קרמיקה נגד החלקה היא מחוספסת ומיועדת למשטחים רטובים. ישנם חספוסים ברמות שונות וניתן להתרשם מכך באולם התצוגה. מחיר קרמיקה נגד החלקה אינו יקר כפי שנוטים לחשוב ואנו לא ממליצים להתפשר על כך בשום אופן. הקפידו על קרמיקה תיקנית נגד החלקה.
עוד על קרמיקה לאמבטיה
קרמיקה לסלון
במשיח קרמיקה ניתן למצוא קולקציות רחבות של יצרים מובילים שמייצרים סדרות של קרמיקה בחיתוכים ודוגמאות שונות. שילובים בין קרמיקה בצבע אחיד לבין קרמיקה מצוירת מאפשרים ליצור משחקים בחלל, לתחום אזורים כמו "שטיח" לאזורים שונים כגון שולחן הסלון, שולחן האוכל, מסדרון, כניסה ועוד.
מהרצפה לקיר ועד התקרה
חדרי רחצה מקבלים מראה מרשים במיוחד מריצוף הרצפה וחיפוי הקירות עם אריחים זהים. לא רק המראה מרשים אלא שההחלטה לחפות את הקיר עד לתקרה שומרת על מראה נקי ומסודר למשך שנים. בחדרים רטובים הצבע נוטה להתקלף ועם חיפוי קרמיקה עד התקרה אנו נמנעים מכך.
קטלוג ריצוף לבית
לכל יצרן ישנו קטלוג ריצוף וחיפויים. הקטלוגים מתעדכנים לרוב מדי שנה. במשיח קרמיקה מיוצגים יצרנים מובילים כאשר לכל יצרן מספר קטלוגים על פי סדרות, סגנונות וחללים שונים בבית. אנו ממליצים לפנות מעט זמן ולהגיע אל אולם התצוגה. מבחר רחב קיים בתצוגה עצמה וישנה גם אפשרות לעיין בקטלוגים עדכניים. מדי שנה אנו מבקרים בתערוכות העיצוב המובילות, מתעדכנים בטרנדים ודואגים למלאי של המוצרים היפים והטובים ביותר.
 
ההצעות המנצחות שלנו:
שידרוג דירה ממוצעת
קרמיקה, אריחים, אסלות, חדר אמבט
הכל - בפחות מ- ₪25,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג חדר אמבט שלם
קרמיקה, אריחים, מקלחון/אמבט, ברז, ארון אמבט, אסלה
הכל - ב- ₪6,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג הקרמיקה בכל הדירה
קרמיקה ואריחים לדירה ממוצעת
יעלה בין ₪7,000-8,000
לאיכות הטובה ביותר
מעלים איכות - מורידים מחיר
התקשרו ובואו לביקור: 1800-50-40-90
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
   


מפת אתרהצהרת נגישותייעוץ לקראת שיפוץ - בביתכם!