קרמיקה לאמבטיה

מדוע קרמיקה מתאימה לחדר הרחצה?

אריחי קרמיקה מתאימים לחדר האמבטיה, משום שהם עמידים מפני מים, שחיקה, איכול חומצה וטמפרטורות קיצוניות. הקרמיקה לאמבטיה עוברת טיפול נגד החלקה וקלה מאוד להתקנה. קרמיקה לאמבטיה, קלה לטיפול ולתחזוקה ומאפשרת לבצע שינוי משמעותי במראה חדר הרחצה.

קרמיקה לאמבטיה

חדר האמבטיה הוא אחד החללים הכי שימושיים ופעילים שיש בבית. בכל יום אנו פוקדים את חדר האמבט לטובת רחצה וצחצוח שיניים , איפור וגילוח. חדר  האמבטיה צובר לחות ורטיבות רבה באופן יומיומי ועל כן חשוב להטיב לבחור חומרי גלם חסינים ללחות.  אריחי הריצוף הקרמיים, הדלתות, הכלים הסניטריים, התאורה, המראות, הארונות צריכים להיות מותאמים לרטיבות וללחות בחדר הרחצה. על כן בחירת קרמיקה לריצוף האמבטיה היא אחת הבחירות החשובות.

דגשים בבחירת ריצוף לחדר האמבטיה:

  • עיצוב – בהתאם לבחירתו של כל אחד בדרך כלל נבחר בצבע ריצוף נטראלי אך לא לבן כדי לא להבליט לכלוך וכתמים. לשמחתנו, אצלנו במשיח קרמיקה ניתן ליהנות ממגוון רחב מאוד של אריחים כך שהבחירה היא פתוחה ותלויה בטעם האישי של כל אחת ואחד. בחללים קטנים אנו לא ממליצים על אריחי קרמיקה כהים שיצרו תחושה של חלל קטן.
  • חומר גלם עמיד - חומרי הגלם לאמבטיה חייבים להיות עמידים וכך גם ריצוף קרמיקה לאמבטיה. נקפיד לבחור באריחי קרמיקה מותאמים  לרטיבות ולחות ושינויי חום-קור תמידיים.
  • בטיחות בטיחות בטיחות – כדי לשמור על שלום בני המשפחה בעיקר ילדים ומבוגרים בגיל הזהב, נקפיד לבחור אריחי קרמיקה מותאמים למשטחים רטובים - אריחי קרמיקה מונעי החלקה - ובכך לא נסכן את בני המשפחה ונשלב בין עיצוב לבטיחות גבוהה.
    אריחי קרמיקה נגד החלקה יש במגוון תקנים. כל אריחי הקרמיקה הנמכרים במשיח קרמיקה עומדים בכל התקנים הנדרשים. אל תבחרו קרמיקה לאמבטיה ללא תקן וללא עמידות נגד החלקה.
  • חישוב נכון של כמויות הכוללות את פתחי ביוב והצנרת באמבטיה - חשוב מאוד לקחת בחשבון את פתחי הביוב והצנרות באמבטיה ולכלול אותם בחישובי הריצוף. לא כל אריח קרמי מותאם לחיתוכים שונים. בנוסף – ישנם כיום פתחי ביוב שעליהם ניתן להניח אריח קרמיקה זהה לאריח הקרמיקה של ריצוף הרצפה למראה אחיד ונקי.
  • קיר מעוצב, פסי קישוט  ושילוב טקסטורות - לשמחתנו במשיח קרמיקה ישנו מבחר גדול לחיפויי קיר הכוללים קישוטי קיר מגוונים המותאמים לחלל האמבט. ע"י שימוש באריח קרמיקה מעוצב נעשיר את החלל ונעניק לו אופי ייחודי. שילובי אריחים ממשפחה זהה בחתכים שונים, גוונים קרובים, משחקי מרקמים ועוד – האפשרויות קיימות – החלק הקשה הוא לבחור מהמבחר המדהים באולם התצוגה ;-)


 
ההצעות המנצחות שלנו:
שידרוג דירה ממוצעת
קרמיקה, אריחים, אסלות, חדר אמבט
הכל - בפחות מ- ₪25,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג חדר אמבט שלם
קרמיקה, אריחים, מקלחון/אמבט, ברז, ארון אמבט, אסלה
הכל - ב- ₪6,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג הקרמיקה בכל הדירה
קרמיקה ואריחים לדירה ממוצעת
יעלה בין ₪7,000-8,000
לאיכות הטובה ביותר
מעלים איכות - מורידים מחיר
דוגמאות קרמיקה לאמבטיה:
זהו חלק קטן ממבחר עצום של דוגמאות קרמיקה הקיים במלאי באולם התצוגה.
לחצו להגדלה:
התקשרו ובואו לביקור: 1800-50-40-90
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
   

פסי קישוט ופסיפס לאמבטיה
כאשר אתם בשלבי הצעת המחיר מהקבלן, עבודת פסיפס ופסי קישוט עשויה ליקר את מחיר התקנת הקרמיקה באמבטיה או במטבח. דעו שכיום יש אריחי פסיפס ופסי קישוט שנראים "אחד אחד" אבל זהו אריח לכל דבר הניתן להתקנה יחסית פשוטה וקלה, במחיר אריח רגיל. אתם מוזמנים לראות מבחר דוגמאות רב באולם התצוגה שלנו.
קרמיקה לאמבטיה מחירים
מחירי קרמיקה לאמבטיה מתחילים מעשרות שקלים בודדים למטר רבוע. קרמיקה לאמבטיה בניגוד לקרמיקה לסלון או למטבח צריכה להיות קרמיקה נגד החלקה. יש החושבים שמחירי קרמיקה נגד החלקה יקרים במיוחד אך אצלינו במשיח קרמיקה המחיר ממש לא יקר. בואו תתרשמו מהמבחר הרחב, הכל סוג א', עומד בתקן המחמיר נגד החלקה וזמין מיידית מהמלאי.
קרמיקה לאמבטיה עודפים
לקוחות רבים העושים שיפוץ קטן בחדר הרחצה נוטים לחפש עודפים של קרמיקה לרכישה מוזלת. אמנם תוכלו למצוא פה ושם מספר מטרים אחרונים אצל ספקים שונים אך אנו חושבים שבמקום לחסוך (אולי) כמה שקלים – קניה של קרמיקה איכותית במחיר טוב תבטיח שריצוף הרצפה והקירות יהיה אחיד, בלי חיתוכים עקומים, בלי "בטן" ובלי שינויי גוון. תחשבו על משך הזמן שעל הריצוף לשרת אתכם ותבינו מדוע כדאי להימנע מ"הפתעות". אנו מזמינים אתכם לרכוש בשקט נפשי, עם שירות טוב ומחיר מצויין.

מפת אתרהצהרת נגישותייעוץ לקראת שיפוץ - בביתכם!