כיורים

רגע לפני קבלת החלטה בדבר הכיור למטבח או לאמבטיה עליכם להתחשב במספר גורמים:
מטרת הכיור - כיור למטבח פעיל במיוחד או כיור למטבח מעוצב בשימוש מתון. כך תוכלו להשכיל ולבחור כיור מעוצב אך גם נוח לשימוש.
מיקום הכיור - במידה והכיור מותקן במקום מוסתר כגון מטבח שני בו עושים את מירב הבישולים אין טעם בבחירת כיור מעוצב ויקר. במידה והכיור במרכז הבית כמו במטבח פתוח לסלון, חשוב לבחור כיור שישלים את עיצוב המטבח ויהווה חלק מאביזרי הקישוט והיופי.
גודל הכיור - לפני קניית הכיור יש לבדוק את גודלו המקסימלי של הכיור שאותו נוכל להתקין במקום המיועד, לדוגמא: שירותים – יש לבחור כיור שלא יפריע לפתיחת דלת הכניסה ולא יפריע לכניסתנו לתוך חדר השירותים.  במטבח – האם גודל הכיור מתאים לגודל ארון המטבח שעליו יותקן הכיור ולא יחרוג לארונות נוספים.

סוגי כיורים

כיור המותקן בגובה השיש - ובכך מאפשר גריפת מים ממשטח העבודה לכיור בקלות. זה הכיור השכיח ביותר במטבחים, נוח לעבודה ובמטבח ההכנה.
כיור בהתקנה עליונה \ מונח - כיור המותקן ללא משטח עבודה, או על משטח עבודה. כיור זה שכיח ומצוין למקלחת.
כיור אינטגראלי - מגיע כיחידה אחת עם משטח עבודה ללא נקודות חיבור. רוב הכיורים מיוצרים מחרס וקוריאן. בכיור זה אין קו תפר או חיבור בין משטח העבודה לכיור כך שאין הצטברות של לכלוך. החסרון הוא שישנם כיורים המיוצרים מפלסטיק ולאחר ניקיונות הברק דוהה והכיור מאבד מיופיו.

חומרים מהם עשויים הכיורים

במשיח קרמיקה ניתן לקנות כיורים מחומרים שונים ולא רק מחרס.
כיור אמייל - כיור עשוי ברזל יציקה המצופה באמייל. כיור זה שומר על יופיו לאורך זמן. החיסרון שלו הוא שהוא נוטה לקבל סדקים בנפילת חפצים.
כיור נירוסטה - כיור תעשייתי שבשנים האחרונות שכיח בבתים הפרטיים. מומלץ על כיור בעובי של לא פחות מ- 1.2 מ"מ. כיור חזק במיוחד, שומר לאורך שנים על איכותו. עמיד מפני חומרי ניקוי קשים. אינו נסדק ויעיל במטבחים פעילים. החיסרון הוא שבכיור זה נוצרת אבנית. כמו כן הכיור מרעיש יותר מחרס בנפילת חפצים או בזרם מים חזק.
כיור חרס - הכיור הותיק שעבר שדרוג ומעוצב בשלל צורות וגוונים. כיור חזק ועמיד לאורך שנים, אינו נשרט או נשחק. חסרונו היחיד בנפילת חפץ כבד ניתן שייווצר סדק בחרס.
היום ניתן לרכוש כיור חרס בהתקנה שטוחה. או כיור עם קדחים עבור ציוד נלווה לכיור בנוסף לברז (סבוניה, טוחן אשפה , מטהר מים).
כיור זכוכית - כיור המיוצר בתהליך מיוחד לשמירת חוזקו ומעוצב בשלל צבעים ודגמים התורמים לעיצוב החלל. כיור זכוכית פותח את המרחב ויוצר אשליית רוחב ועומק. עמיד מפני שריטות . חסרונו העיקרי הוא רגישותו לנפילת חפצים שכן הוא יכול להתפוצץ. מדגיש כל טיפת מים ומותאם בעיקר לחדר האמבטיה/שירותים.
כיור קוריאן - חומר סינטטי המורכב מכמה חומרים. נהוג להכין את משטח העבודה של הכיור באופן אינטגראלי ללא תפרים. קוריאן הוא חומר גמיש וחזק מאוד, עמיד בפני חומרים כימיים. שומר על צבעו וניתן לתקנו בעת שבר . חסרונו הוא שהוא יקר ביחס לכיורים מחומרים אחרים.

 
ההצעות המנצחות שלנו:
שידרוג דירה ממוצעת
קרמיקה, אריחים, אסלות, חדר אמבט
הכל - בפחות מ- ₪25,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג חדר אמבט שלם
קרמיקה, אריחים, מקלחון/אמבט, ברז, ארון אמבט, אסלה
הכל - ב- ₪6,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג הקרמיקה בכל הדירה
קרמיקה ואריחים לדירה ממוצעת
יעלה בין ₪7,000-8,000
לאיכות הטובה ביותר
מעלים איכות - מורידים מחיר
דוגמאות לכיורים:
זהו חלק קטן ממבחר עצום של כיורים אותם ניתן למצוא במשיח קרמיקה.
לחצו להגדלה:
התקשרו ובואו לביקור: 1800-50-40-90
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
   


מפת אתרהצהרת נגישותייעוץ לקראת שיפוץ - בביתכם!