חיפויי קיר

חיפויי קיר שהיו פופולריים ראשית בבית עסק מעוצבים נכנסו גם אל חללי המגורים וכיום הם פופולריים מאד.
חיפויי קיר אנו פוגשים בכל מיני צורות: בריקים - מראה של לבנים בכל מיני מרקמים, קירות דמויי כורכר, פסיפסים, אריחים מצויירים ועוד.

חיפויי קיר מעניקים מראה דרמטי לקיר המחופה. זו הסיבה שמעצבי פנים ואדריכלים עושים בהם שימוש במה שמכונה "קיר מרכזי" או "קיר אווירה". זהו קיר הנותן את הטון בחלל.
מבחר חיפויי הקיר מאפשר כיום להתאים את הקירות המעוצבים לכל סגנון עיצובי – בין אם מודרני ובין אם כפרי. עושר הצבעים, המרקמים והגדלים מאפשר ליצור מראה ייחודי הן בחללים קטנים והן החללים גדולים, בעיצוב פנים הבית ואף העיצוב קירות החוץ.

חיפויי קיר יש להתאים לאופי החיים בבית. ישנם חיפויים שקשה מאוד לנקות אותם. מכיוון שמדובר בחלק מתשתית הקיר – תמיד מומלץ לבצע הדמיה של הקיר או לחילופי לראות את חיפויי הקיר הלכה למעשה בתצוגה. חיפוי קיר שנעשה במידה יחמיא מאד לחלל. חיפוי קיר מוגזם יאפיל עליו. בניגוד לצבע אותו אפשר להחליף - הסרת חיפוי קיר היא שיפוצון קטן בפני עצמו.
ישנם חיפויי קיר העשויים קרמיקה. חיפויי קיר אלו יגיעו במראה סופי הנשמר לאורך שנים.
חיפויי קיר ניתן להוסיף לכל קיר קיים אם כי מומלץ להוסיפם בשלבי סיום השיפוץ, לאחר האבק והצבע שכן כפי שהזכרנו חלקם קשה מאד לניקוי ולא נרצה ללכלכם.
 
בכל הקשור בצנרת תקשורת או מדיה בידורית – במקרים של קירות מחופים ישנה חשיבות גבוהה מאד לתכנון מקדים כיוון שאין אפשרות להעביר חוטים באופן נסתר לאחר החיפוי. תכנון מקדים יבטיח שימושיות נוחה ואסתטיקה לחדר.
 
במשיח קרמיקה תמצאו חיפויי קיר ממיטב היצרים, כאשר חלק מהחיפויים משלים באופן הרמוני אריחי קרמיקה אחרים הקיימים בקולקציה – הזדמנות נהדרת ליצור שילובים מיוחדים: אריחי קרמיקה, אריחי אבן, פורצלן ובריקים.

 
ההצעות המנצחות שלנו:
שידרוג דירה ממוצעת
קרמיקה, אריחים, אסלות, חדר אמבט
הכל - בפחות מ- ₪25,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג חדר אמבט שלם
קרמיקה, אריחים, מקלחון/אמבט, ברז, ארון אמבט, אסלה
הכל - ב- ₪6,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג הקרמיקה בכל הדירה
קרמיקה ואריחים לדירה ממוצעת
יעלה בין ₪7,000-8,000
לאיכות הטובה ביותר
מעלים איכות - מורידים מחיר
התקשרו ובואו לביקור: 1800-50-40-90
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
   


מפת אתרהצהרת נגישותייעוץ לקראת שיפוץ - בביתכם!