ריצוף לבית גרניט פורצלן

אריחי גרניט פורצלן הם הפופולאריים ביותר בישראל. גרניט-פורצלן הוא לא חומר טבעי, אלא תרכובת מלאכותית - בסיס שעשוי חרס, מצופה ועובר שריפה.
קיימים שני סוגי גרניט פורצלן:
גרניט פורצלן מזוגג - מכיל מעליו שכבה מחומר זכוכית ושעליו אפשר להדפיס מגוון דוגמאות ומאפשר לעצב כל חלל באופי ייחודי לו, המעניק יופי ואסתטיקה ברמה גבוהה.
גרניט פורצלן שאינו מזוגג - זהו אריח קרמיקה ללא זיגוג של זכוכית מעליו, השכבה שמעליו אחידה.
שני סוגי הגרניט פורצלן  מותאמים למגוון רחב של חללים בתעשייה ובבתים פרטיים. את אריחי גרניט פורצלן  אנו מייבאים מספרד ומאיטליה, במדינות אלו מייצרים את האריחים במגוון רחב של צבעים וגדלים. כך שניתן להתאימם לכל חלל.

היתרונות המושגים באמצעות ריצוף בגרניט פורצלן הם:

  1. מגוון רחב של דגמים ומרקמים - אריחי הגרניט פורצלן מגיעים במגוון עצום והגדול ביותר מבין שאר הריצופים של טקסטורות, צבעים ומרקמים.
  2. אריחי גרניט פורצלן הם חזקים ועמידים, דרגות שחיקה גבוהות מאוד, בין 4-5 לעומת דרגות שחיקה של אריחי קרמיקה -4. אריחי גרניט פורצלן עוברים בהכנה שריפה בטמפרטורה מאוד גבוהה, שגורמת לאריח להיות חזק ועמיד. דרגת השחיקה מאפיינת את חוזק האריח ועמידותו בפני הזזת רהיטים כבדים על המרצפת. עמידות בפני שבירה בנפילת חפצים כבדים על האריח. עמידות בתנאי מזג אוויר (אריחי גרניט פורצלן למרפסת/גינה) עמידות מפני כתמים.
  3. יתרון אסתטי - אריחי גרניט פורצלן בעלי גמורים וציפויים שונים, פורצלן מט, פורצלן עם ציפוי מזוגג, פורצלן מבריק או מבריק חלקית. האריחים מאפשרים לכל לקוח  להתאים את הריצוף לרהיטים, ולשאר  פירטי העיצוב בבית כך ניצור הרמוניה ואסתטיקה.
  4. תחזוקת אריחי גרניט פורצלן - לשמחתנו אריחים אלו אינם זקוקים לתחזוקה מיוחדת והברק נשאר כחדש לאורך שנים. בניגוד לריצוף שיש , שאותו צריך ללטש מדי כמה שנים, בריצוף גרניט פורצלן אין צורך ולא נדרשת עבודת תחזוקה או טיפול מיוחד של איש מקצוע.
  5. אריחי גרניט פורצלן מותאמים להדבקה על גבי ריצוף קיים, כך שניתן לחדש את ריצוף הבית במהירות וביעילות ובחיסכון כספי גדול.

חסרונות בגרניט פורצלן

למרות ריבויי היתרונות, כמו כל מוצר, גם לגרניט פורצלן ישנן חסרונות. בסוגי מרצפות מסוימים ניתן יהיה לראות שריטות על גבי האריח. כמו כן, במרווח בין האריחים (פוגות) מצטבר לעיתים לכלוך הדורש ניקיון בפוליש.

טיפים מבעלי מקצוע... איך מנקים גרניט פורצלן מט:

איך אפשר לשמור על רצפת גרניט פורצלן נקייה ומבריקה, בלי שכל פירור יהיה ברור לעין. ניתן לנקות בכל חומר שלא מכיל חומצות, והרצפה תמיד תראה כחדשה.

 
ההצעות המנצחות שלנו:
שידרוג דירה ממוצעת
קרמיקה, אריחים, אסלות, חדר אמבט
הכל - בפחות מ- ₪25,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג חדר אמבט שלם
קרמיקה, אריחים, מקלחון/אמבט, ברז, ארון אמבט, אסלה
הכל - ב- ₪6,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג הקרמיקה בכל הדירה
קרמיקה ואריחים לדירה ממוצעת
יעלה בין ₪7,000-8,000
לאיכות הטובה ביותר
מעלים איכות - מורידים מחיר
דוגמאות ריצוף גרניט פורצלן:
זהו חלק קטן ממבחר עצום של דוגמאות גרניט פורצלן הקיים במלאי באולם התצוגה.
לחצו להגדלה:
התקשרו ובואו לביקור: 1800-50-40-90
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
   

גרניט פורצלן מחירים מבצעים וממה כדאי להזהר
גרניט פורצלן נחלקת למספר סוגים מבחינת מחיר. ישנה גרניט פורצלן סוג א' – גרניט פורצלן אשר יוצרה ונבדקה, היא אחידה בצבעיה ואין לה פגמים. במשיח קרמיקה למשל תמצאו רק (!) גרניט פורצלן סוג א'.

גרניט פורצלן סוג ב' עשויה להכיל פגמים כגון חיתוכים עקומים, אריחים עם "בטן", שינויי גוון ועוד פגמים שבשלב מוקדם או מאוחר יבלטו במראה הסופי ואנו לא ממליצים על שימוש בהם. זה אולי חוסך מעט כסף בשלב המיידי אך משאיר עוגמת נפש וטעם רע למשך שנים.
גרניט פורצלן בזול, עודפים וקולקציות ישנות
כמו בכל עולם האופנה – גם באופנת הבית קרמיקה היא עניין של עיצוב. מדי שנה יצרנים בכל רחבי העולם מייצרים קולקציות חדשות, הנותנות מענה לצרכים או טרנדים עיצוביים. לצד הקולקציות המשתנות ישנם אריחים מנצחים כמו לדוגמא אריחים בלבן מט למטבח – הקיימים שנים ומבוקשים מאד בכל רחבי העולם שנים רבות. כאשר עובדים עם יצרן קבוע ישנה הקפדה על אחידות לאורך השנים. עודפים משמעם שהספק המוכר נשאר עם מלאי מצומצם וככל הנראה שלא יוכל לספק סחורה זו בהמשך. במשיח קרמיקה, כיבואן גרניט פורצלן המחזיק מלאי גדול לאספקה מיידית אנו לא נשענים על עודפים ממלאי חיצוני. תמיד תוכלו למצוא גרניט פורצלן סוג א' במחירים אטרקטיביים, ללא קשר לשנת הייצור של הקולקציה.
חנות גרניט פורצלן בראשון לציון שמספקת סחורה לכל אזור בארץ
לא משנה היכן אתם בארץ – משיח קרמיקה מגיעים עד אליכם, עם חיוך ואספקה בדיוק במועד שנקבע.
לא בכדי מוצאים לקוחות מרוחקים עניין בהגעה לאולם התצוגה שלנו בשלב ההזמנה. המבחר הרחב לצד המחירים המנצחים הופכים את הביקור למשתלם. כדי להפוך את הביקור ליעיל, אנו ממליצים להגיע אלינו לאחר שיש לכם כתב כמויות מהאדריכל או מעצב הפנים, או לחילופין רשימה של המוצרים הנדרשים ותוכנית הדירה/הבית. במידת הצורך הצוות המנוסה שלנו ישמח לייעץ לכם גם בנוגע לכמויות. וכאמור – אם ישארו לכם עודפים תוכלו תמיד להחזיר אותם בסוף השיפוץ ולקבל מיידית החזר כספי מלא.

מחכים לכם באולם התצוגה :-)

מפת אתרהצהרת נגישותייעוץ לקראת שיפוץ - בביתכם!