ברזים

אצלנו, במשיח קרמיקה קיים מגוון עצום של אפשרויות לבחירת ברזים למטבח, ברזים למקלחת וברזים לחדר השירותים.

להלן מספר המלצות בדרך לרכישת הברז המתאים:
  • לפני שקונים ברז חשוב לבדוק שהוא מתאים לכיור ולצרכים שלנו. יש לשים לב לאורך הברז, גובהו, זווית זרימת המים .
  • התאמה לכיור - חשוב שהברז יתאים לגודל הכיור ונוחות השימוש בו. למשל לכיור גדול ועמוק – נתאים ברז עם צינור נשלף לנוחות ניקיון הסירים והכיור.  
  • דגם הברז - בשוק ישנם מגוון דגמים של ברזים - סטטיים או נשלפים, מסתובבים 180 מעלות או 360 מעלות, בגבהים וזוויות שונות - 45% או 90%, אפשרויות לשינוי מצבי זליפה ועוצמת המים בברז ועוד. הבחירה צריכה להיעשות לפי גודל הכיור, ואופן השימוש והנוחות בשימוש בברז.
  • מוט פינוק לאמבטיה או למקלחון - אנו מתקלחים מדי יום. זרם מים נעים הוא חלק בלתי נפרד ממקלחת טובה. כיום מוטות האמבטיה נקראים מוטות פינוק ולא בכדי. ניתן למצוא מוטות עם זרימה משתנה, בעלת אופי מרוכז דמוי מסאז' או נעים כמו מפל מים. מוטות הפינוק מאפשרים כיוונון גובה, עוצמה ולעיתים משולבים מספר סילוני מיים שעוטפים את הגוף כולו. מוט המקלחת מותקן כברז רגיל ואינו דורש תשתית מיוחדת. החלטה על מוט הפינוק בשלב בחירת הכלים הסניטריים יקל על הקבלן להתאים את תשתית הצנרת בזמן הבניה.
  • בהתקנת ברז פרח (המותאם למטבח/שיש) – יש לתכנן מראש את המרחק בין הכיור לקיר, שיהיה לפחות 10 ס"מ, על-מנת לאפשר התקנה נוחה של הברז.
  • התאמת הברז לעיצוב המטבח – אצלנו במשיח קרמיקה יש  מגוון עיצובים וצבעים של ברזים, כגון: צבעי פסטל, שחור, לבן, זהב, כרום וסטן. כך ניתן להתאים לסגנון המטבח את סוג הברז. לדוגמא למטבח כפרי ברז בסגנון ענתיקה או ברז המשולב בו קרמיקה. למטבח מודרני ניתן יהיה להתאים ברז בגימור כרום מבריק.  
  • חומרים ומחירים – במשיח קרמיקה ניתן למצוא  מגוון דגמים של ברזים תוצרת הארץ ותוצרת חוץ. בתקציב נמוך ניתן לבחור ברזים תוצרת הארץ, שיתרונם במחיר הנמוך - החל מ-260 שקלים ובעובדה שאין חשש לעופרת בברז. בנוסף, הברזים הללו מוצעים במגוון עיצובים יוקרתיים. כמו-כן, יש אצלנו מגוון ברזים תוצרת איטליה במחירים גבוהים מתוצרת הארץ אך עדין מותאמים לכל כיס.
  • תו תקן ואחריות - ודאו שאתם קונים ברז מחברה מוכרת ואמינה שמוצריה עומדים בתקנים הדרושים בארץ או בחו"ל.


 
ההצעות המנצחות שלנו:
שידרוג דירה ממוצעת
קרמיקה, אריחים, אסלות, חדר אמבט
הכל - בפחות מ- ₪25,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג חדר אמבט שלם
קרמיקה, אריחים, מקלחון/אמבט, ברז, ארון אמבט, אסלה
הכל - ב- ₪6,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג הקרמיקה בכל הדירה
קרמיקה ואריחים לדירה ממוצעת
יעלה בין ₪7,000-8,000
לאיכות הטובה ביותר
מעלים איכות - מורידים מחיר
דוגמאות לברזים:
זהו חלק קטן ממבחר עצום של ברזים אותם ניתן למצוא במשיח קרמיקה.
לחצו להגדלה:
התקשרו ובואו לביקור: 1800-50-40-90
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
   


מפת אתרהצהרת נגישותייעוץ לקראת שיפוץ - בביתכם!