ארונות אמבטיה

בחדר האמבטיה אנו פותחים וסוגרים את היום. בחלל האמבטיה אנו שוטפים את היומיום בסוף יום עבודה כדי להירגע ולנוח. אי לכך יש חשיבות רבה לסדר ולשטחי האכסון בחדר האמבטיה.  ככול שנקפיד בבחירת שטחי אכסון המותאמים לצרכים שלנו, כך נסייע לעצמנו ביצירת סדר ונוחות.
ארון האמבטיה מטרתו בראש ובראשונה, לעשות סדר בכל הציוד הנלווה ולתת לחדר עיצוב נקי ומסודר. מעבר לכך, ארון האמבטיה יכול לאפשר לנו סביבה נעימה ומעוצבת. כך שכל הנדרש בחדר האמבט ייסגר בארון  המיועד והמותאם לסביבה לחה ורטובה.
 
חדר אמבטיה המכיל ארונות אמבט, מסייע לנו להתפנק בנגישות מוצרי האמבט לקראת מקלחת או בתומה.
קיימים סוגים רבים של ארונות אמבטיה .ישנם ארונות תלויים, ארונות עומדים, כאלה שמגיעים עם תאורה, וכאלה שמצוידים במגירות רחבות. כל אחד מהארונות יכול להגיע עם סוגים שונים של כיורים ומשטחים ועיצובים מגוונים.

להתאים את ארון האמבטיה לצרכים שלכם

  • יש להתאים את גודל ארונות האמבטיה לממדי חדר האמבט ולמיקום הצנרת.
  • עליכם לבחון מראש את סוג הציוד שאותה יחידה אמורה להכיל. ארון אמבטיה משפחתי אמור להכיל יותר פריטים מארון אמבטיה ביחידת הורים.
  • סוגי הארונות – לארון אמבטיה תלוי יתרון בקלות הניקוי מתחת לארון אך נפח האכסון קטן יחסית לארון אמבטיה עומד. בכל ארון ניתן להתקין מגירות עם מסילות טלסקופיות.
  • החומרים המרכיבים את ארון האמבטיה משפיעים על עמידותו לאורך זמן בתנאי לחות, רטיבות וחום. אף אחד מאתנו לא מעוניין להשקיע כסף וזמן בארון אמבטיה שתוך שנה יוחלף. כאשר אתם בוחרים ארון, שימו לב שיש הבדל בין החומרים המרכיבים את חזית הארון ואלו המרכיבים את גוף הארון. כאשר אומרים לכם בחנות כי הארון עשוי "עץ מלא", "סנדוויץ'" או כל חומר אחר, הכוונה היא בדרך כלל רק לחזית הארון ולא לארון כולו. לכן, חשוב שתתעקשו ותשאלו את המוכר ממה עשוי גוף הארון עצמו. במרבית הארונות האיכותיים גוף הארון יהיה עשוי מעץ סנדוויץ', שנחשב לעמיד ביותר כשהוא מצופה בפורמייקה. ישנם גם ארונות שגופם עשוי חומרים מתועשים כמו MDF או סיבית, שנחשבים נחותים יותר.

ארון אמבטיה מוכן או ארון אמבטיה בהתאמה אישית?

ארון מוכן סטנדרטי הוא בחירה טובה וזולה יותר אם אין דרישות מיוחדות והארון מתאים לגודל החלל. אם אנחנו זקוקים לארון בגודל מסוים או בעיצוב מיוחד, כדאי לעשות זאת בהזמנה אישית מיוחדת, בהתייעצות עם האדריכל או מעצב הפנים.
חשוב לדעת כי כיום גם לארונות הסטנדרטיים קיים מגוון רחב של גימורים וצבעים כך שגם בארון מקטלוג ניתן להגיע למראה יחודי המתאים בדיוק לחלל שלכם.

ארונות אמבטיה זולים

במשיח קרמיקה תמצאו מבחר ארונות אמבטיה גדול בכל קשת המחירים. מה שבטוח הוא שכל ארונות האמבטיה הנמכרים במשיח קרמיקה הנם איכותיים ועמידים, כאלו שתיהנו מהם לאורך שנים. ארון אמבטיה מגיע במרבית המקרים בסט הכולל גם ארון, גם כיור וגם מראה תואמת. יחד זו עסקה משתלמת מאד.

התקנת ארונות אמבטיה

את מלאכת התקנת ארון האמבטיה ניתן לתת לקבלן לבצע אך ניתן גם לבקש מיצרן הארונות לספק אותם ולהרכיב אותם באותה ההזדמנות. בכל מקרה ההרכבה תעלה סכום כלשהו. ארון אמבטיה מורכב רק לאחר שחדר האמבטיה מוכן מבחינת ריצוף, חיפוי קירות וצבע – ולכן אם ארון האמבטיה ישהה בדירה/בבית במשך השיפוץ הוא עלות להשרט או להפגע. רגישים במיוחד הם ארונות בציפוי צבע אפוקסי. בידקו את עלות ההרכבה על ידי היצרן בעת הזמנת הארון באולם התצוגה.

 
ההצעות המנצחות שלנו:
שידרוג דירה ממוצעת
קרמיקה, אריחים, אסלות, חדר אמבט
הכל - בפחות מ- ₪25,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג חדר אמבט שלם
קרמיקה, אריחים, מקלחון/אמבט, ברז, ארון אמבט, אסלה
הכל - ב- ₪6,000
לאיכות הטובה ביותר
שידרוג הקרמיקה בכל הדירה
קרמיקה ואריחים לדירה ממוצעת
יעלה בין ₪7,000-8,000
לאיכות הטובה ביותר
מעלים איכות - מורידים מחיר
דוגמאות לארונות אמבטיה:
זהו חלק קטן ממבחר עצום של ארונות אמבטיה אותם ניתן למצוא במשיח קרמיקה.
לחצו להגדלה:
התקשרו ובואו לביקור: 1800-50-40-90
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירות:
   


מפת אתרהצהרת נגישותייעוץ לקראת שיפוץ - בביתכם!